Skocz do zawartości

Star Party Jodłów 2009 - relacje ze zlotu


mpp

Rekomendowane odpowiedzi

A oto moja krótka relacja zlotowa :szczerbaty:

 

 

Mam nadzieję, że się wam spodoba i że nie macie nic przeciwko temu, że wykorzystałam wasze zdjęcia(w sumie tylko dwa :rolleyes: )

Kapitalne. Dzięki, że wrzuciłaś ten film bo dzięki niemu odżywa klimat i charakter zlotu. To chyba, jak na razie, najlepszy zlotowy reportaż :).

 

PS. Jak piesek? Wszystko w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne. Dzięki, że wrzuciłaś ten film bo dzięki niemu odżywa klimat i charakter zlotu. To chyba, jak na razie, najlepszy zlotowy reportaż :).

 

PS. Jak piesek? Wszystko w porządku?

 

Dziękuje wam za te pozytywne opinie. Nie ma co film chocby najgorszy zawsze będzie lepszy od zdjęc. Można zobaczyc te najciekawsze momenty nie tylko zamrożone na fotografii.

 

P.S. Piesek w pełni sił i oby tak zostało. Odważyliśmy się w końcu dac naszej suni imię- Good Luck Stefa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wypowiedzi ADfoto parę postów wyżej. Pod względem transportu byłem zależny od Pawła, a dowiedziałem się jakieś 2 dni przed zlotem, że nie jedziemy, szkoda.

 

Do zobaczenia w Radocynie, jeszcze tylko cztery miesiące...

:Beer:

Edytowane przez wolforzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na chorobę w rodzinie musiałem Was opuścić trochę wcześniej.... wielka szkoda! Ale i tak czas spędzony na zlocie był najlepszym okresem w tym roku dla mnie. Znowu te wspaniałe rozmowy na każdy temat, fantastyczna atmosfera, cudowne niebo i towarzystwo... również Galaktycznych C...... świetne określenie. Do zobaczenia znów za rok, a z wieloma już niebawem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasz zlot przybyło też dwoje naprawdę niecodziennych gosci. :)

 

To ich pierwszy kontakt z Ziemią, ale prezentują się świetnie.

 

krzywe2.jpg d6533-2.jpg

 

Więc można powiedzieć, że w Jodłowie nie dość, że mieliśmy wspaniałych ludzi, to na imprezkę ściągnęły też prawdziwe gwiazdy :)

 

Pozdrawiam.

 

Ps.

 

Hihi, nawet można powiedzieć, ze zlot w Jodłowie pchnął naszą cywilizacje o kolejny maluteńki kroczek do przodu. hahaha.gif lol, nawet dwa kroczki.

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz fajnego sprzętu, świetnych ludzi zakręconych dookoła astro, można się było dowiedzieć wielu ciekawych i nowych rzeczy. Któryś ze zlotowiczów użył określenia na DS-y: "Gromada Zamknięta C... :ha: " Było ciemno i nie wiem, kto to był. Czy mógłby rozwinąć temat? :ha::ha::ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja krótka relacja zlotowa :szczerbaty:

 

 

Mam nadzieję, że się wam spodoba i że nie macie nic przeciwko temu, że wykorzystałam wasze zdjęcia(w sumie tylko dwa :rolleyes: )

 

Ehhh, Agatek...gdybym wiedział wtedy, że upublicznisz moją nieudolną prezentację teleskopu na montażu dobsona...to jakoś może bardziej bym się przyłożył. Teraz to już można się tylko pośmiać:D, ale o to może właśnie chodzi...

Fajnie się ogląda:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Wybaczcie, że dopiero teraz się odzywam ale byłem nieco zabiegany :)

Zlot był wspaniały cudowny i w ogóle The best of the best of the best....

 

Wspaniali ludzie, super sprzęty, piękna pogoda w dzień i w nocy.

W dzień zabawa z Pesetką Sawesa, w nocy duże apertury...

 

Żyć nie umierać. Dzięki za super zlot. Byliście wspaniali...

 

Kilka fotek:

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

 

7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg

 

13.jpg 14.jpg

 

No i obowiązkowo moje pierwsze astrofotki w temacie: http://astro-forum.o...=0entry365244

Nigdy nie fotografowałem nieba ale Jodłów był najlepszym miejscem aby zacząć :)

 

Oraz piękna panorama z morzem chmur:

 

Panorama 2.jpg

 

Pozdrawiam,

Łukasz

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, Agatek...gdybym wiedział wtedy, że upublicznisz moją nieudolną prezentację teleskopu na montażu dobsona...to jakoś może bardziej bym się przyłożył. Teraz to już można się tylko pośmiać:D, ale o to może właśnie chodzi...

Fajnie się ogląda:dobrze:

 

A tam nieudolna:) Prosta i zrozumiała. Jeszcze kilka takich uzbieram i mogę utwożyc wątek dla początkujących astronomów amatorów, któży planują kupic sprzęt :D Na pewno byłoby to dla nich pomocne.

Bardzo się cieszę, że się wam podoba, a następnym razem(mam nadzieje, że to będzie Radocyna) może uda mi się zrobic coś lepszego;) A więc do zobaczenia!! I szykujcie się (makijaż, cwiczenia dykcji itd. :szczerbaty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja krótka relacja zlotowa :szczerbaty:

 

 

Mam nadzieję, że się wam spodoba i że nie macie nic przeciwko temu, że wykorzystałam wasze zdjęcia(w sumie tylko dwa :rolleyes: )

 

 

Świetnie wyszło i oddałaś w pełni atmosferę imprezki!!! - mamy od dzisiaj etat filmowca obsadzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mała porcja zdjęć ode mnie :)

 

 

Brakowało nam zasięgu w Jodłowie to dzwoniliśmy wirtualnie :szczerbaty:

IMG_5987.JPG

 

Stanowisko gotowe do pracy:

IMG_5988.JPG

 

PeSTka gotowa do boju i sawes prezentujący ---> MGŁĘ :szczerbaty: :

IMG_6003.JPGIMG_6072.JPG

 

"A mówili, że jest to bezalkoholowe!"

IMG_6015.JPG

 

"Wasze zdrowie!!"

IMG_6024.JPG

 

Adam i Piotr, a w tle piters. Piotr był tak zauroczony zlotowymi koszulkami, że nie mógł się od nich oderwać :szczerbaty:

IMG_6040.JPG

 

Zadowolony wimmer, nieświadomy, że 4 dni później przeżyje niemal zawał, gdy się dowie, że zgubił swoje szkiełka.

IMG_6080.JPG

 

Hans rozgląda się po elektronicznym, szukając drogi powrotnej do domu :szczerbaty:

IMG_6090.JPG

 

wimmer układający w głowie chytry plan mający na celu: post-2237-125365335247.gif

Spójrzcie na jego spojrzenie, już kogoś upatrzył. Halinka nieświadoma myśli Olka.

IMG_6092.JPG

 

prawie jak zauroczenie widokiem:

IMG_6351.JPG

 

teleskop tu, teleskop taam ;) a Dyoda to prawie jak teleskop ;)

IMG_6493.JPG

 

Oj, przepraszam napisałem "Dyoda to prawie jak teleskop", jednak Dyoda to istny byyczek który prycha parą z nozdrzy :szczerbaty: coś go zdenerwowało?

IMG_6495.JPG

 

Zmęczony Darek zachęcający do złego lub dobrego :Boink:

IMG_6550.JPG

 

Chodząca po linach, a także zaprzeczająca prawom grawitacji :)

IMG_6552.JPG

 

"I get you"

IMG_6568.JPG

 

Pozdrowienia

Patryk

 

PS. Nie dodaję do zdjęć napisów, bo może ktoś będzie chciał je sobie zapisać "czyste".

W najbliższym czasie postaram się resztę zdjęć wrzucić na serwer to każdy będzie mógł pobrać.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ja kocham zwierzęta i nigdy nie przerobiłabym konika na kotelty czy kiełbaski :D

 

Przecież wiemy... tylko tak żartowałem. :Beer:

 

 

Ale wytłumacz się lepiej z krów!

 

agatek.jpg

 

Przesłuchanie przed komisją śledczą.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym ogłaszam, jednoosobowo i apodyktycznie, bez żadnych konsultacji społecznych, moją decyzje w sprawie wyboru gwiazdy zlotu Jodłów 2009.

Otóż gwiazdą, czy może gwiazdorem, zostaje...

Nieee!!!

To nie Wimmer, ani nawet nie przesympatyczny Agatek, co to konika nie skrzywdzi!!!

To jest....

Taaak!!!

To Robson 999!!!

Wszędzie go było pełno, wszystkim się interesował, każdemu doradził lub pomógł. Jest na bardzo wielu zdjęciach, pięknie wystąpił w filmiku Agatka.

Przy tym nie było to żadne „gwiazdorstwo”, tylko autentyczne zainteresowanie i sprzętem, i ludźmi, i miejscem pobytu.

Złośliwym i uprzedzonym z góry odpowiadam, że na moją decyzję nie miało wpływu to, że spaliśmy w jednym pokoju i w ogóle się lubimy.

Robercie, mam nadzieję, że w swojej skromności nie obruszysz się na mnie, ale ja autentycznie tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko, dziękuję za te miłe słowa! To rzeczywiście mogło wyglądać tak, że wszędzie mnie było pełno. To zapewne wynikało z tego, że pierwszy raz w życiu znalazłem się w tak przemiłym astrogronie...Z każdym chciałem choć chwilę porozmawiać, napatrzeć się, bo w moim miejscu zamieszkania oraz w okolicy nie ma takich "astromaniaków":D.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.