Skocz do zawartości

W jakim wieku jesteś


W jakimwieku jesteś ?  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakimwieku jeste? ?

    • poni?ej 16
      2
    • 16 - 25
      31
    • 26 - 36
      54
    • 37 - 46
      31
    • 47 - 55
      10
    • powy?ej 56
      6
  2. 2. Czy dzi?ki uprawianiu astronomii jako pasji czujesz sie m?odziej ? Je?eli tak w jakim przedziale wiekowym sie zakwalifikujesz ?

    • poni?ej 16
      5
    • 16 - 25
      17
    • 26 - 36
      35
    • 37 - 46
      8
    • 47 - 55
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Przekrój wiekowy mężczyzn korzystających z internetu zapewne będzie bardzo podobny. Dziwi mnie trochę brak narybku. Czy w dobie smartfonów astronomia już nie jest atrakcyjna dla młodzieży? Już nikt nie podrywa dziewczyn pokazując im gwiazdy?

 

Podejrzewam, że niewiele dziewczyn poleci teraz na takie coś. Raczej będą wolały dyskoteki/imprezy, przynajmniej takie mam wrażenie obserwując uczelnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że większosć zaznaczyłaby przedział 16-25 bo każdy ma fajne wspomnienia z tych lat. Być może wiąże się to z pierwszymi eksperymentami z alkoholem i tytoniem, kobietami ? hehe ;)

EDIT

Zauważyłem 2 wersję ankiety. Ja niestety czuję się odrobinę starzej może to przez zdobytą wiedzę i doświadczenie. Ale i tak dzięki astro cieszę się jak dziecko :)

Edytowane przez DuRuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że większosć zaznaczyłaby przedział 16-25 bo każdy ma fajne wspomnienia z tych lat. Być może wiąże się to z pierwszymi eksperymentami z alkoholem i tytoniem, kobietami ? hehe ;)

 

Dobra zrobione.

 

Można modyfikować pod warunkiem podawania prawdziwej odpowiedzi na pytanie nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi, że kiedyś planowałem zrobić większe badanie naszej społeczności (zupełnie poza aspektem komercyjnym). Takie badania często pokazują, jak bardzo mylimy się w samoocenie (jako środowisko).

 

WOW to najdokładniej by było jakbyś zapytał w takim badniu o kilka kwestii dokładnie tego rodzaju "literalnie".

 

1. Jak wysoko oceniasz siebie pod względem obeznania z astronomią i sprzętem astronomicznym ?

 

2. Jak wysoko oceniasz siebie w kwestii rozeznania i umiejetności oceny wszelkich trudnych teamtów dotyczących naszego świata ?

 

Nie piszę tego tak z czapki. Kiedyś w statusach napisałeś, że wiekszość forumowiczów (99%) ma o sobie wybitnie dobre zdanie.

Przy czym to zabrzmiało IMHO bardzo pozytywnie, że, po prostu,

ludzie o zacięciu intelektualnym (do rozwiązywania trudnych zagadek nawet) garną się na AP bo wiedzą,

że tu spotkają innych, z którymi można przedyskutować, nie bez owoców, różne pytania

i astronomiczne i naukowe na ten przykład.

 

Pozdrawiam

p.s.1

i ciekaw jestem już tej ankiety

p.s.2.

Jeszcze mi się przypomniało. Dawno temu napisałeś, przy okazji jakiejś dyskusji, że

w naszym środowisku obserwujesz wyjątkowo dużo rozwodów. Jak na ogół Polaków.

To może też można by zweryfikować w Twojej (naszej) ankiecie?

O ile takie pytanie (czy kiedykolwiek byłeś/byłaś rozwiedziony(a) ?)

jest w porządku z racji fromalnych - tu nie znam się.

 

 

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w statusach napisałeś, że wiekszość forumowiczów (99%) ma o sobie wybitnie dobre zdanie.
bo rozum został wyjątkowo sprawiedliwie rozdzielony wśród ludzi. prawie nikt nie uważa że dostał za mało ^_^

 

w drugim pytaniu jest "jeżeli czujesz się młodziej" - a jeżeli się nie czujesz to i tak wymagane jest wskazanie którejś odpowiedzi (czyli może powinno być jeszcze do wyboru "nie") a po drugie co jeżeli ktoś ma 100 lat a z powodu astronomii czuje się 10 lat młodszy - wykluczamy go! nieładnie :D

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek same kropki napisał :o

 

a ja widzę jeszcze jedną lukę ... no bo jak (To może się zdarzyć) ktoś czuje się dzięki astropatrzeniu ... starzej!?

 

No takim mędrcem ?

 

W Chinach (bo był jakiś spór o z Tomkiem o Chiny w teoriach spiskowych stąd przypomniało mi się)

 

starszy człowiek jest synonimem racji, wartości i mądrości !

 

I coś w tym jest słusznego. Ostatnio córka mnie nie posłuchała w jednej sprawie i ... uuuuuuuuuu .... wkurzyłem się okropnie ....

bo dobrze na tym nie wyszła :( !

 

No właśnie. Skoro o wieku. Małe dziecko mały kłopot. Duże dziecko duży kłopot. :)

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, od niedawna muszę zaznaczać "kolejny" przedział wiekowy w ankietach. Choć z drugiej strony jestem najmłodszy w przedziale ;-D

 

Ja również ;) Kilka miesięcy wstecz i musiałbym zaznaczyć "poniżej 16". Wtedy byłbym jedynym w tej kategorii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.