Skocz do zawartości

III ASTROSHOW 2013 Delta Optical


Rekomendowane odpowiedzi

III AstroShow odbędzie się w dniach 29 sierpnia - 1 września 2013 r. Czy ktoś wybiera się z tego forum na Astroshow 2013, czy ktos był na wcześniejszych 2 poprzednich zlotach i może podzielić się wrażeniami i swoją opinią. Tak się zastanawiam czy nie pojechać tam. Termin akurat nie koliduje ze zlotem w Zatomiu na który się wybieram i tak myślę o zaliczeniu od razu dwóch może trafię z pogodą na jednym z nich.

 

http://astroshow.deltaoptical.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie planuję odwiedzić Zlotowiczów pierwszego, otwartego dnia, bo niestety nie mam szans na spędzenie tam całego weekendu.

Również przyłączam się do zapytania, czy ktoś jeszcze z Astropolis szykuje się na tegoroczny Astroshow i może ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami z poprzednich edycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład zastanawiam się. Zlot w tym roku będzie blisko, ale cena podskoczyła sporo. Jednak nie wiem, czy będę miał jak się tam dostać, więc wszystko stoi pod wielkim znakiem zapytania. Zależy, czy będę miał transport i kasę (albo zlot albo okular :hmmm: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dotychczas byłem na zlotach organizowanych tylko przez firmę Delta Optical, gdyż jest to spowodowane terminem zlotu. Jestem uczniem liceum a więc nie mam szans pojechać w trakcie roku szkolnego, a właśnie w takich terminach odbywały się najczęściej zloty. Na pierwszym zlocie byłem przez cały czas, na drugim już tylko w dniu otwartym. Jestem zadowolony z faktu, że można wypożyczać sprzęt na zlocie, a więc miałem dostęp do sprzętu, który był nie na moją kieszeń, jak i do tego, który miałem zamiar kupić. Jeżeli ktoś chce przeczytać na czym polegał zlot w Nowogrodzie (pierwszy zlot Astroshow) to napisałem krótką recenzję, która została opublikowana na tej stronie:

http://astroshow2011.deltaoptical.pl/Tomek_Swierczewski.php

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko to ma służyć jedynie dynamice sprzedaży firmy Delta Optical..... Jeśli owa firma zapłaci mi za łykanie tej marketingowej pigułki powiedzmy 250zł/dziennie+wyżywienie to się skuszę... W innym przypadku dziękuję. Uważam,że za oglądanie reklam firmy zainteresowane powinny płacić konsumentom a o dobrą zabawę potrafię zadbać sobie sam. Sprzętowe swe zachcianki i tak mogę sprawdzić sobie przed zakupem w salonie...... No chyba że sprzedawca nie pozwoli popatrzeć(czyt..nie chce sprzedać)..

 

O i tyle o tym show sądzę...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas byłem na zlotach organizowanych tylko przez firmę Delta Optical, gdyż jest to spowodowane terminem zlotu. Jestem uczniem liceum a więc nie mam szans pojechać w trakcie roku szkolnego, a właśnie w takich terminach odbywały się najczęściej zloty.

W trakcie wakacji odbywa się np. OZMA. Zdaje się, że na tegoroczną można się jeszcze zapisać. Jeździłem, póki nie trzeba było targać ze sobą swojego namiotu i mam dobre wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko to ma służyć jedynie dynamice sprzedaży firmy Delta Optical..... Jeśli owa firma zapłaci mi za łykanie tej marketingowej pigułki powiedzmy 250zł/dziennie+wyżywienie to się skuszę... W innym przypadku dziękuję. Uważam,że za oglądanie reklam firmy zainteresowane powinny płacić konsumentom a o dobrą zabawę potrafię zadbać sobie sam. Sprzętowe swe zachcianki i tak mogę sprawdzić sobie przed zakupem w salonie...... No chyba że sprzedawca nie pozwoli popatrzeć(czyt..nie chce sprzedać)..

 

O i tyle o tym show sądzę...

 

Ja to widzę trochę inaczej.

Nikt nikogo nie zmusza do oglądania reklam czy zakupów sprzętu. Masz za to dostęp do sprzętu jakim możesz być zainteresowany. Możesz sobie wypożyczyć i patrzeć do woli przez co tylko chcesz a potem zrobić zakupy gdziekolwiek, nawet w USA.

Sam zapewne przyznasz, że porównanie np. okularu pod ciemnym niebem a w salonie ma się do siebie nijak.

 

Żeby nie było, nie jestem fanatycznym fanatykiem Delty. Robię zakupy też w Astrokraku, Astrozakupach czy Teleskopy.pl oraz w GB czy USA a reklama po mnie spływa jak po przysłowiowym nietoperzu. Gdyby np. Astromarket zorganizował na Mazurach astro spotkanie to też bym przyjechał. Niestety, nawet Delta uciekła z tego rejonu Polski.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka forma zlotów: organizatorem jest podmiot i on decyduje o kwestiach marketingowych jest właśnie

przejrzystym i najlepszym połączeniem biznesu z integracją uczestników. Zdecydowanie wolę takie formy niż niejasne

sytuacje w których na potencjalnych zlotach miłośniczych czy środowiskowych niejako potykamy się o stoliki ze sprzętem

do sprzedaży. Ni pies to ni wydra jak to mówią...

 

Na pewno nie miałbym żadnych oporów we wzięciu udziału w imprezie której organizatorem jest

firma, lub zlotem "czystym" z zerowym poziomem komercjalizacji zlotem miłośniczym. Wszelkie inne formy z założenia wywołują

dziwne i niekomfortowe odczucia i z tego co wiem - nie jest to tylko moje zdanie.

 

Kwestia ceny za imprezę w DO - to inna sprawa, raczej bardzoi mindywidualna. Może rzeczywiście cena nieco zaporowa, z drugiej

strony ośrodek wygląda na fotkach świetnie.

A.

 

Edytowane przez Lysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wakacji odbywa się np. OZMA. Zdaje się, że na tegoroczną można się jeszcze zapisać. Jeździłem, póki nie trzeba było targać ze sobą swojego namiotu i mam dobre wspomnienia.

 

Niestety ten termin mi nie pasuje, wyjeżdżam za granicę, a to jest planowane kilka miesięcy wcześniej. Wybrałem ten zlot i chcę sam ocenić, czy warto na niego jeszcze przyjeżdżać, czy też spróbować być na zlotach organizowanych np. z Astropolis.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłata dokonana za 3 osoby, trochę finansowo bolało, ale zobaczymy jak będzie. Wszystko to robię dla prawidłowego rozwoju młodzieży. Najgorzej, że po każdym takim spotkaniu rośnie parcie na zakup nowego sprzętu. Dobrze, że Delta corocznie daje rabat na zakup dla uczestników zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.