Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Dedykowane posiadaczom papierków które w niewytłumaczlny sposób straciły ostatnio na wartości :szczerbaty:

Dawno, dawno temu, w pewnej wiosce w Indiach pewien mężczyzna obwieścił, że będzie kupował małpy płacąc po $10 za sztukę.

Wieśniacy, widząc, że małp dookoła jest pod dostatkiem, wyruszyli do lasu, aby je łapać.

Mężczyzna kupił tysiące małp po $10, ale kiedy ich populacja zaczęła się zmniejszać, wieśniacy zaprzestali starań.

Mężczyzna zatem ogłosił, że zapłaci za małpę po $20. To sprawiło, że wieśniacy wzmogli starania i znowu zaczęli łapać małpy.

Wkrótce populacja małp jednak spadła jeszcze bardziej i ludzie zaczęli wracać do swoich gospodarstw.

Stawka została podniesiona do $25 , ale małp zrobiło się tak mało, że problemem było w ogóle zobaczyć jakaś małpę, a co dopiero ją złapać.

Mężczyzna zatem ogłosił, że kupi małpy po $50 za sztukę!

Ponieważ jednak musiał udać się do miasta w ważnych interesach, jego asystent pozostał w wiosce, aby prowadzić skup w jego imieniu.

Pod jego nieobecność asystent zaproponował wieśniakom:

Popatrzcie na tę ogromną klatkę i te wszystkie małpy, które skupił.

Sprzedam je wam po $25 , a gdy mężczyzna wróci z miasta, odsprzedacie mu je po $50 .

Wieśniacy wydobyli swoje oszczędności i wykupili wszystkie małpy.

I nigdy więcej nie zobaczyli już ani owego mężczyzny ani jego asystenta - tylko same małpy.

Witajcie na WALL STREET!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, otarła z brudu, a tu wyskakuje Dżin. Panienka pyta:

- Czy będę miała trzy życzenia?

Dżin:

- Nie, przykro mi, ja jestem dżin spełniający tylko jedno życzenie. Panienka bez wahania:

-To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz tę mapę? Chcę, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, żeby Żydzi i Arabowie pokochali się między sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii. Dżin popatrzył na mapę i mówi:

- Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie.

Panienka pomyślała przez chwilę i mówi:

- No dobrze, przez całe życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie!

Dżin westchnął głęboko i powiedział:

- Pokaż mi jeszcze raz tę piep***ą mapę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najstraszniejszy horror wszechczasów: Attack of the Beast Creatures: Trzeba przyznać, że efekty powalają na kolana :szczerbaty:.

 

http://www.snotr.com/video/551 . :szczerbaty::D

 

:lol:

Jestem prawie pewien, że to produkcja Tromy. Oni po dziś dzień produkują takie filmy przy najniższym nakładzie kosztów dla garstki swoich gorących fanów :) Niektóre produkcje są naprawdę świetne ;) Podejrzewam, że większość kosztów to koszty zakupu wielu litrów ketchupu, który leja wiadrami w niektórych produkcjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowe zawody w przeklinaniu. Trzech finalistów: Amerykanin, Rosjanin, Polak.

Usadzono ich w szczelnie zamkniętych kabinach, żeby nie mogli się podsłuchiwać i podpatrywać.

Komisja dała znak. Pierwszy wystartował Amerykanin:

- [CENZURA]... I tak przez około 5 minut.

Drugi Rosjanin:

- [CENZURA]... itp... itd... Po dziesięciu minutach ostrych słów przyszła kolej na Polaka.

Lekki rumor w kabince i leci wiązanka:

- [CENZURA]... itp. itd.

Polak nadaje tak około godziny. Nagle wystawia głowę z kabinki i mówi:

- Dobra, mogę zaczynać.

Komisja na to:

- Zaczynać!? A co to było przez ostatnią godzinę?!

- To? Nic. Sznurówka mi się rozwiązała, ciasno w tej kabinie jak ch... i nie mogłem k... zawiązać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Polacy są the best

 

A może coś takiego:

 

Przychodzi zajączek do lisicy.

- Lisico chcesz zarobic 100$?

- Chcę.

- To daj mi całusa.

Lisica mysli "lisa nie ma w domu a 100$ piechotą nie chodzi". Dała więc zającowi całusa. A zając:

- Chcesz zarobić jeszcze 100$?

- Chcę.

- To się rozbierz.

Lisica się rozebrala. A zając: - A jeszcze 100$ to chcesz?

- Chcę.

- No to chodz wykręcimy numerek!

No i wykręcili taki numer że aż zając się spocił. Gdy skonczyli zając się ubrał i poszedł do domu. Po jakimś czasie do domu lisicy wpada jej mąż i pyta:

- Był zając?

- No by by by był - mówi lisica przerażona.

- A oddał 300$??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwudziestopięcioletnie małżeństwo, mąż woła żonę:

-Kooooochaaaanie, kochanie!

Żona bardzo zdziwiona, bo przecież taki staż, mąż

już dawno się do niej tak nie zwracał. Słyszy znowu:

-Kooooooochaaaaaaaniee, no kochanie!

Lekko zdezorientowana odpowiada:

-O co chodzi?

Mąż:

-Kochanie, no chodź tu.

Żona przechodzi do pokoju, w którym mąż coś robi.

-O co ci chodzi - mówi do męża.

-No chodź tutaj - odpowiada mąż.

-No i co teraz, co chcesz? - pyta żona.

-Złap ten drucik tutaj.

-No i co?

-Nic, widać faza jest w tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie ten głęboko zakopany temat, bo myślę że się nada

Jakiś czas temu przeglądałem na YouTube.com filmiki z tematem głównym "bohaterowie drugiego planu" :) można nieźle się pośmiać. Dziś wrzuciłem w google bohater drugiego planu i znalazłem parę fotek :)

70491a0bdede889a.jpg

może najpierw to :) widać nieogarnięta dziewczyna :)

zachęcam do wrzucania podobnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Internetowe dialogi:

On: A co robisz dziś wieczorem?

Ona: Karmink.

On: Jaki karmnik?

Ona: Jak to jaki? Normalny. Drewniany.

On: Szkoda... Chciałem cię zaprosić do kina...

Ona: To zaproś.

On: To może poszłabyś ze mną do kina dziś wieczorem?

Ona: Nie mogę.

On: Czemu?

Ona: Bo mam w domu niedokończony karmnik...

 

Wyprowadzenia wzorów na fizyce są jak przemiana transformersów... Wyglądają zarąbiście efektownie, ale w życiu nie zrozumiesz, jak z tej ciężarówki zrobił się Optimus Prime...

 

 

:ha:

 

Obama z wizytą w Moskwie. Wybrali się z Putinem na ryby. No i zarzucili wędki. Obama co chwilę drapie się to po głowie, to po szyi a to po twarzy... Patrzy na Putina- ten spokojnie siedzi i łowi.

-Wołodia, a czemu ciebie te cholerne komary nie gryzą?

-Bo im nie wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszane dziś rano w poranku z BBC.

 

Two electrons meet in the morning, one of them is extraordinarily happy:

- Hi pale! How are you!

- Oh! I've just lost one of my electrons!

- What makes you think that?

- I'm positive!

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zdarzenie, które podam niżej jest autentyczne i miało miejsce ok. 25 lat temu. Mam nadzieję, że dziś nikogo tym opisem nie urażę...

 

Był to początek lat 80 ub. wieku. Ze znajomym z PTMA jechaliśmy PKS z umówioną wizytą do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego w Grudziądzu. Zbliżaliśmy się do celu podróży, gdy zadał pytanie:

- Jak nazywa się pani, której będziemy gośćmi w Obserwatorium ?

- mgr Małgorzata Śróbka-Kubiak - odpowiadam.

- Aha...

 

Już na miejscu (w Grudziądzu) zbliżamy się do budynku (to chyba zespół szkół), gdzie jest planetarium, obserwatorium i siedziba Oddziału PTMA w Grudziądzu. Przy wejściu do budynku przed nami staje portier i pyta:

- Panowie do kogo ?

- Do pani mgr Małgorzaty Nakrętki - odpowiada mój znajomy.

Ja na chwilę znieruchomiałem; patrzę - portier ze zdziwieniem w oczach pyta się jeszcze raz:

- Do kogo ?

- Ach przepraszam, do pani Podkładki - z spokojem mówi znajomy.

Staram sie zachować całkowity spokój. Już widzę reakcje portiera, który ma chyba nas dość, gdy słyszę po raz trzeci wyjaśnienie:

- Jak to miało być ? Nakrętka nie, Podkładka też nie, .... to może mamy się spotkać z panią Śróbką ???

 

Nawet nie pamiętam, czy znajomy pochwalił sie tą rozmową z naszym gospodarzem w Obserwatorium...

Sama nasza wizyta była sympatyczna i wiele wymieniliśmy uwag dotyczących astronomii i pracy planetarium i obserwatorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pod powierzchnią oceanu. Tata-rekin uczy swojego synka-rekina. Mówi:

-Synku. Już niedługo zaczyna się sezon na ludzi.

-Tak, wiem.- odpowiada syn.

-Więc teraz słuchaj uważnie. Jeżeli będziesz chciał zjeść człowieka, to najpierw opłyń go dookoła 4 razy.

-A dlaczego tatusiu?

-Synu... Lubisz pokarm z g**nem?

 

:szczerbaty:

 

Ja się kapnąłem dopiero po chwili jak usłyszałem ten kawał ;).

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:

- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:

- Dawaj pieniądze!!

- Dlaczego? - pytam groźnie.

- Prima Aprilis!!

To ja mu naplułem w oko i mówię:

- Śmigus Dyngus!!

Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:

- Popielec!!

No więc ja go przydusiłem i mówię:

- Zaduszki!!

Edytowane przez Ayla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec rekin uczy syna polować na ludzi:

najpierw podpływasz do powierzchni w pewnej odległości ale żeby ciebie było widać i wystawiasz tylko płetwę grzbietową,

następnie podplywasz trochę i robisz jedno kółko, potem podpływasz trochę i robisz kółko , potem podpływasz jeszcze bliżej i robisz kółko w przeciwną stronę potem jeszcze jedno kółko i możesz go zjeść.

syn na to: tato a czy nie mogę tak od razu zjeść bez tych kółek?

ojciec: możnesz jak lubisz jeść z gównem..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dealna obsługa sklepu

 

Przychodzi facet do sklepu i pyta:

 

- Ma Pani rękawiczki męskie?

- A jakie? Skórkowe czy wełniane?

- Skórkowe.

- To proszę przejść obok.

 

Facet przeszedł. Pyta:

 

- Ma Pani rękawiczki męskie, skórkowe?

- A jaki kolor?

- Czarne

- Aaaaaa... czarne... To na stoisku obok.

 

Facet znów przeszedł obok i pyta:

- Ma Pani rękawiczki męskie, skórkowe i czarne?

- A ocieplane czy nie?

- No tak lekko ocieplane.

- Oj, to proszę Pana na stoisko obok, do koleżanki.

 

Facet przeszedł obok trochę wnerwiony. Pyta:

 

- Ma Pani rękawiczki męskie, skórkowe, czarne i lekko ocieplane?

- A gładkie czy z wzorkiem?

- Pani! Ja chcę rękawiczki kupić! Co mnie tak ciągle odsyłacie gdzie indziej?!

- Proszę się nie denerwować, my to robimy dla klienta, żeby kupił to co chce.

 

W tym momencie otwierają się z hukiem drzwi i włazi facet niosący w rękach miskę klozetową wraz z wiszącymi kawałkami płytek z posadzki i wrzeszczy:

 

- Taki mam kibel, takie kafelki, taki dywanik! Sprzedajcie mi do cholery papier toaletowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../

W tym momencie otwierają się z hukiem drzwi i włazi facet niosący w rękach miskę klozetową wraz z wiszącymi kawałkami płytek z posadzki i wrzeszczy:

 

- Taki mam kibel, takie kafelki, taki dywanik! Sprzedajcie mi do cholery papier toaletowy!!!

 

:ha: Dobre...

To mi przypomina pytania naszych milusińskich z cyklu chcę kupić pierwszy teleskop, a my pytamy co chce ogladać, jakie ma warunki, czy ma samochód... teraz rozumiem ich zdenerwowanie... :szczerbaty:

 

pozdrawiam

Ori

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.