Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Zima, Alpy, stok. Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę.
Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo... Kijki w jedną, narty w drugą, gość rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób. Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze i mówi:
- I ch.., i tak lepiej niż w pracy!

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

szaleniec czy geniusz? (humoru) ^_^

 

"Właśnie się dowiedziałem, że na pewnym portalu zbanowano jakąś Panią myśląc, że to mój tamtejszy imiennik ("ekolog").

Podano nawet punkt regulaminu, za który wyleciała. Najśmieszniejsze (żenada intelektualna), że zapomnieli napisać za jaki punkt wyleciał pierwotnie tamten mój imiennik
Zdążyłem skopiować sobie jeden jej post. Te dowcipy są powszechnie znane w necie ale skolekcjonowała je udatnie IMHO."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuu, po co serwujesz nam to "coś"? Upraszam o przypomnienie sobie punktu 3i:

 

"Zabrania się publikowania treści obraźliwych, ośmieszających innych użytkowników. Niedopuszczalne jest również świadome prowokowanie innych użytkowników do takich zachowań."

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noc poślubna, młody mąż ze smutkiem patrzy przez okno.

Żona gotowa leżąc na łóżku pyta.

- Czemu jesteś taki smutny, przecież to nasza noc poślubna, musi być wspaniała.

- No własnie wszyscy mówili, że ma być wspaniała, a tu leje i leje ;)

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedzie budzą się ze snu zimowego i chce im się bzykać. A że nie ma żadnej niedźwiedzicy w pobliżu to zapinają jeden drugiego od tylca. Patrzą, a pod drzewem siedzi zajączek i się na nich gapi. "Ty, trzeba złapać zająca, bo zaraz cały las będzie wiedział o naszej akcji". No i niedźwiedź zaczyna gonić zająca, ten oczywiście ucieka, aż dobiega do zamarzniętego jeziora. Nie ma innej drogi ucieczki, więc rzuca się na cienki lód, ten jednak łamie się pod jego ciężarem i zając niknie w przeręblu. Niedźwiedź wsadza łapę w przerębel i szuka niszczęśnika. W końcu natrafia na coś miękkiego, wyciąga z wody za uszy, ale okazuje się, że to nie zając, tylko bóbr:

- Puszczaj pedale.

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długonoga Niewiasta spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły.
Podjeżdża motocykl. Kierowca odsuwa szybkę w kasku i mówi :
- Wskakuj to dam Ci 10 złotych i lizaka !
Dziewczyna nie reaguje i przyspiesza kroku. Motocykl powoli toczy się za nią. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku ...
- No wskakuj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy !
Dziewczyna ponownie kręci głową i przyspiesza kroku .... Motocykl nadal powoli jedzie za nią. Znowu się zatrzymuje ...
- No nie bądź taka .. wskakuj ! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups !
- Oj odczep się Tato! Kupiłeś GS500 to musisz z tym żyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W księgarni:

- Czy są książki o sadomasochizmie?

- Tak.

- To niech mi pani jedną rzuci w ryj!

 

***

 

W domu; matka do Jasia:

– Pościel łóżko.

– Poduszka krzesło.

 

***

 

W restauracji:

- Jak panu smakował chłodnik?

- Dupy nie urywa.

- Cierpliwości.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.