Skocz do zawartości

Jesienne StarParty 2016 - relacje


Rekomendowane odpowiedzi

To był mój drugi zlot w życiu i już myślę kiedy będą następne bo atmosfera na nich panująca jest świetna.
Były 3 pogodne noce, wiele rad, serwis zlotowy (Piotr4D ;) ), zebrany materiał, zabawa i śmiech !
Dziękuję wszystkim za towarzystwo i do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze zlotu. Życzę wszystkim szczęśliwego powrotu do swoich domów.
Powiem krótko, było mega zajefajnie. Jestem zmęczony, padam na mordę ale był warto, jak zwykle zresztą.
Pozdrawiam wszystkich.
Piotr.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny udany zlot, w końcu z dobrą pogodą. Szkoda, że musiałem wrócić w sobotę, ale mimo wszystko jestem w pełni usatysfakcjonowany z pobytu. Jak zawsze wielkie podziękowania dla Adama za ogarnięcie wszystkiego oraz dla Uli za ożywienie atmosfery kołem fortuny i meczem. Wielkie dzięki też dla Oli za podwózkę na zlot oraz wszystkim, z którymi miałem okazję pogadać.

Widzimy się na zlocie wiosennym.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za świetnie spędzony czas pod ciemnym niebem! Miliony rozmów, dużo nowej wiedzy i uzbieranego materiału. To był mój pierwszy udział w zlocie astronomicznym i bardzo mi się podobało. Miło było Was wszystkich poznać i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze raz na kolejnym zlocie :) Realnie jesiennym 2017 (wiadomo, studia), optymistycznie wcześniej :)

 

Dzięki jeszcze raz Krzysztofowi i Pawłowi za podwózkę :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za możliwość spotkania Was wszystkich - Adam, jak zwykle super organizacja, dzięki.

 

Dojechaliśmy z LibMar'em spokojnie do Wawy.

 

Pozdrawiam tych co znałem i poznałem, tych co znałem i nie poznałem, tych co nie znałem i poznałem oraz tych co nie znałem i nie poznałem :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne podziękowania dla Adamo za możliwość dopisania się do zlotu w zasadzie na żywca.

Dziękuję Wam również za pomoc w astrofoto i udostępnienie suszarki.

Na zlocie było super, dobra pogoda i świetna atmosfera.

Równolegle nowy 13" Taurus łapał Veile, M-ki i jasne NGC-ki, z wizualnych obserwacji mgławic emisyjnych w UHC i OIII nie da się zrezygnować :D

 

Dzięki również Zdzichowi za dowiezienie na zlot.

Mam nadzieję, że uda się zobaczyć z Wami następnym razem :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty żyjesz? Paweł Cię nie znalazł? :D

 

Sam nie wiem jak udało mi się przeżyć... :)

 

1x600s i ISO800, Canon 700D + Samyang 14mm

 

Niestety drzewko jest na każdy zdjęciu.

 

forum1.jpg

 

Edytowane przez Winter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.