Skocz do zawartości

Jesienne StarParty 2016 - relacje


LibMar

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dotarliśmy do Wawy - zmęczeni ale szczęśliwi.

 

Dziękujemy za udany zlot - fantastyczni ludzie no i pogoda dopisała rewelacyjnie.

Autentycznie nie przypominam sobie zlotu podczas ktorego przez wszystkie noce

z rzędu mieliśmy czyste niebo!

 

Dziękuję wszystkim plus specjalne podziękowanie dla Adamo za znakomita organizację

imprezy oraz możliwość przeprowadzenia prelekcji z zakresu obserwacji wizualnej planet

oraz astrofotografii planetarnej :)

 

Pozdrawiam serdecznie Uczestniczki i Uczestników :)

 

Btw:

Muszę następnym razem zainwestować w suszarkę do włosów, tylko nie wiem

czy kwalifikuję się jako kupujący...;)

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wspaniały zlot. W szczególności Adamowi za organizację. Dziękuję wszystkim, których znałem i dopiero poznałem za wyborowe towarzystwo, wspólne obserwacje i zabawę.

Zlot minął w mgnieniu oka, jak chyba żaden wcześniej, a to za sprawą pogody, która pozwoliła cieszyć się obserwacjami w każdą noc.
Było miło, zwłaszcza, że nie miałem urlopu w sezonie letnim. A tymczasem mogłem się cieszyć klimatami urlopowymi na zlocie. Miło było pójść nad zalew i wrzucić się do ciepłej wody, popływać i zażyć słońca. Wspaniale było poobserwować z Wami i wymienić się doświadczeniami, pobawić i zintegrować.

Znów niczego nie brakowało i znów przykro, że zlot się zakończył.

Do zobaczenia następnym razem!

20160910_163701.jpg

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super!

Zresztą to nic nowego :) Ja wiedziałam, że jak zwykle wszystko będzie dobrze zorganizowane - za co wielkie podziękowania dla Adamo. Wiedziałam też, że jak zwykle pojawia się wspaniali ludzie - dziękuję za wspólnie spędzony czas, za rozmowy, wspólne czytanie fascynujących książek, za tłumaczenie, pokazywanie i udostępnianie swoich sprzętów. Jedyne czego nie wiedziałam i przewidzieć nie mogłam - to pogoda, ale i tu spotkała nas ogromna niespodzianka. Cieplutko i słonecznie -lepiej być nie mogło. Wiedziałam też jednak, że jak zwykle kiedy będziemy się żegnać będzie mi bardzo smutno, ciężko po tak wspaniałych dniach powrócić do rzeczywistości - mam jednak nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie, by przeżyć kolejne niezapomniane cztery dni :)

  • Lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do podziekowań za te wspólnie spędzone 4 dni. Dziękuję wszystkim już znanym i tym nowo poznanym za wspaniałe chwile na zlocie, obserwacje, integracje na lądzie i w wodzie oraz jak zawsze świetną atmosferę. Żal było stamtąd odjeżdzać :) Dzięki Adam za zamówioną super pogodę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co u mnie mogło pójść nie tak, poszło nie tak.

- lornetka doszczętnie rozkolimowana,

- aparat rozładowany już na starcie (to że nie znalazłem nikogo z Nikonem na zlocie, to jednak był mały szok),

- kilka innych rzeczy, które chciałem zrobić/przywieźć oczywiście się różnym zbiegiem okoliczności nie udało,

- mój transport złapał gumę (na szczęście blisko domu).

 

 

 

 

 

 

A i tak było zajebiście! :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy prywatną pogadankę, potem pożyczyłem puder i fluid, żeby nie było widać.

 

Winter, mam nadzieję, że tak jak rozmawialiśmy - na obdukcję nie poszedłeś? :-)

 

P.

 

Haha, a właśnie że poszedłem ! Mam teraz L4 na miesiąc i mogę rozkoszować się dalej pogodnymi nockami do samego świtu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhch, jak ten czas szybko mija. Już po zlocie.

Chociaż było wiele przeciwności, które powodowały, że mój pobyt na zlocie stał pod wielkim znakiem zapytania, to cholernie cieszę się, że jednak udało mi się być tam z Wami! Rewelacyjna pogoda oraz jeszcze bardziej wspaniali ludzie to przepis na zlot, z którego nie chce się wyjeżdżać.


Do zobaczenia na kolejnym zlocie.

Dzięki wielkie, za to, że jesteście. :)


Oficjalne spotkanie zarządu LRGB(t)

IMG_1715.jpg


Chwilo trwaj! :)

IMG_1755.jpg

Edytowane przez PawelBe
  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że o 4 nad ranem przy ognisku, podczas palenia amelinium było gorąco, ale tajne stowarzyszenie nosi nazwę RGB(t) :-)

 

Paweł

 

No to zostałem niedoinformowany :). Ale wiem przynajmniej jedno, że to jest amelinium i tego nie napylisz.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały zlot. Jestem niezmiernie dumny, że dzięki organizacji Adama mamy tak fajną imprezę. Wiele się złożyło, że ta impreza się udała. Było faktycznie wszystko, ale to, że pogoda tak dopisała, to jest jakiś znak z kosmosu. Miałem przerwę prawie 3 letnią i już wiem, czego mi brakowało.

 

Spotkanie z wami to jest wręcz metafizyczna przyjemność. Do następnego. Wróciłem z notatnikiem pomysłów, jak rozwijać Astropolis. Dzięki :)

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.