Skocz do zawartości

Bieszczady 2017 - zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jak zwykle nietypowo :P - czy jest ktoś chętny na marszobieg Ustrzyki G. - Tarnica - Wołosate - Ustrzyki G.. Trasa około 18km - w zeszłym roku ogarnęliśmy ją w 2h i 30min (tempo 8:30) a w tym roku planuję dużo spokojniej - około 3,5-4 godziny (pod górę idziemy, po płaskim truchtamy, z góry schodzimy żeby kolan nie zniszczyć ;) )

 

Jak będzie ktoś chętny to wiecie gdzie mnie szukać - ja wybieram się w piątek lub sobotę w zależności od programu zlotu i pogody.

Do zobaczenia!

 

Chętnie bym się dołączył. Ale jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nietypowo:

*lans mode - on* ;)

W związku z tym, że ostatnio odżył tu na forum temat mojej książki i pojawiły się nowe spojrzenia, nowe pytania i wywiązała się rozmowa o interpretacjach, zapraszam każdą osobę, która chce pogadać na ten temat do domku, który będę zamieszkiwał, albo pod ten domek :) W każdej wolnej chwili, pomiędzy prelekcjami, posiłkami itp. Możemy też pogadać w "Dziupli".
Pamiętam, że z niektórymi z Was w tamtym roku ledwo co zamieniłem na ten temat kilka zdań, a znamy się kupę lat. I trochę mi teraz głupio.
Możemy pogadać o plusach i minusach wydawania swojej książki, jak to wygląda od kuchni oraz dlaczego w formie subsydiowanego publikowania każdy może wydać swoją książkę.

Że się tak nieskromnie wyrażę, wśród Was mam swoich pierwszych czytelników, więc należy się Wam wyjaśnienie każdego "ale" i każdego "dlaczego".

I wyjaśnię też, jak będzie trzeba, co oznaczają te farmazony rozciągnięte na tyle stron papieru :D

 

*lans mode - off*

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Łąka będzie odśnieżona czy to we własnym zakresie?

We własnym zakresie 😜

To nie pierwszy zlot na którym odśnieżamy i lepimy bałwana.

Kurczę im później robię zlot tym więcej śniegu.

 

Z tego co widzę bedzie jeszcze trochę wolnych miejsc wiec jak są chętni to zapraszam.

 

Adam dzięki Jackowi pozostałeś na liście. Wisisz dobre wino z RPA. 👍👌

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! :)

 

Wieki nie byłem na zlocie astro, czas to zmienić... Większości z Was nie znam, ale z wielką chęcią poznam :) Widzimy się za nieco ponad tydzień.

 

Będę jechał w czwartek po południu pewnie tak, żeby mniej więcej zdążyć na kolację. Gdyby ktoś potrzebował transportu z Krakowa, ze 2 miejsca będę miał (normalnie 4, ale sprzęt też musi się pomieścić).

 

Pozdr,

Mariusz

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, proszę o informacje od osób które chcą przyjechać we środę kto i czy zamówić śniadanie.

Koszt noclegu to 50zl zaś śniadanie 15.

Czekam na maile i tylko maile nie tutaj.

Podobnie z wege i bezglutenowcami 😜

 

Pozdr. Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nie jest taka zła :rofl:

W dziupli będzie bardziej klimatycznie przy bieszczadzkim piwku ;)))))

Pamiętacie ostatni zimowy zlot? Pogoda była jak żyleta :))))

Edytowane przez ax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle nietypowo :P - czy jest ktoś chętny na marszobieg Ustrzyki G. - Tarnica - Wołosate - Ustrzyki G.. Trasa około 18km - w zeszłym roku ogarnęliśmy ją w 2h i 30min (tempo 8:30) a w tym roku planuję dużo spokojniej - około 3,5-4 godziny (pod górę idziemy, po płaskim truchtamy, z góry schodzimy żeby kolan nie zniszczyć ;) )

 

Jak będzie ktoś chętny to wiecie gdzie mnie szukać - ja wybieram się w piątek lub sobotę w zależności od programu zlotu i pogody.

Do zobaczenia!

 

Ja chętnie:-). To jakoś się znajdziemy. Ja będę w czwartek.

Edytowane przez Grzegorz.Wwa
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a propos dziupli, nie będziemy mieli dostępnej dziupli.

Tak się porobiło w Naturaparku.

Więc walczę o dostawienie namiotu do małej dziupli w przeciwnym wypadku wylądujemy w quadowni.

Wybaczcie ale zmiany które następują w Naturaparku nie jestem w stanie ogarnąć.

Jest tak duża rotacja ludzi. W tamtym roku organizację zlotu omawiałem z 3 ekipami i na końcu jak przyjechałem była już nowa pani.

Niestety też nie będziemy sami na obiekcie gdyż ośrodek posiada już ponad 60 pokoi oraz 19 domków co daje jakieś 300 miejsc noclegowych i wszystko jest zajęte.

Więc czeka nas a w zasadzie mnie trudny zlot.

Darku to przynajmniej Ty nas nie zawiedź i przywieź tą wiosnę bo zimno jak cholera.

Mam nadzieje że wszystko się poukłada i ogarnę to wszystko.

Z dobrych wiadomości to napisze że mamy fajne nagrody na konkurs i zachęcam do brania udziału we wszystkich konkursach.

Pierwszy raz mamy na główną nagrodę teleskop newtona 8" na dobsonie którą ufundował Jacek Pala z firmy ScopeDome - Dzięki!

To chyba tyle.

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej wynają dziuple i podpisał umowę a nikt nie wiedział ze ja rok wcześniej to zarezerwoalem tylko nie podpisywałem umowy No bo nie wiadomo było ile osób, zreszta tak zawsze było ze umowa była podpisywana tuż przed złotem.

Cos sie wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.