Skocz do zawartości

Koszulka z okazji 5 lat AF


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna edycja,... pomysł jest, ale nie widzi mi się to trochę kompozycyjnie. Szukam jeszcze innej formy. Nicki są już wszystkie (nadal bez pl znaków).

 

 

 

A może niech nasze nicki układają się jak wstęga drogi mlecznej, na skos koszulki z lekkim pogrubieniem od dołu... to taki pomysł B)

 

 

 

pozdrawiam serdecznie, machając gdzieś z okolic drugiego kwadrantu koszulki :szczerbaty:

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie upubliczniać finalnej wersji koszulki - ileż będzie na zlocie uciechy kiedy kolektyw rzuci się do szukania ;)

 

Pomysł z drogą mleczną jak najbardziej OK. mogłaby iść ukośnie przez plecy i tors (jak pas z amunicją u Rambo). Jest tylko jedno ale - Adam musiałby losować kto będzie pod pachą ;-)

 

Idea przekreślenia astrologii jest nie na miejscu. Wyobraźcie sobie: wstaję rano i wybieram się na wycieczkę za miasto. Wkładam koszulkę, wsiadam do autobusu albo pociągu, rozglądam się dokoła, a tam kilkunastoosobowa delegacja jadąca na X polski konwent astrologii i nauk paranormalnych :szczerbaty:

 

I co wtedy? No, ten tego, kurza stopa... że to wiecie, taka autoironia, umiejętność zachowania dystansu do samego siebie - hej! Ho! tak dla zgrywy i rozluźnienia atmosfery... Chłopaki po co wam ta lina... ja naprawdę kocham astrologię! Patrzcie jaką fajną mam ze sobą lornetkę - widać przez nią gwiazdy. O patrzcie mogę zdjąć koszulkę i podeptać... nieee... ta lina stanowczo nie pasuje do gałęzi... ehm... ma ktoś ognia, jak ta koszulka by ładnie płonęła... albo nie... patrzcie ilu mam kolegów! Na pewno mnie pomszczą! Mówię wam, ten Lampka to jest naprawdę wielki brab i nikomu nie wybacza... błagam...

 

:ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie upubliczniać finalnej wersji koszulki - ileż będzie na zlocie uciechy kiedy kolektyw rzuci się do szukania ;)

 

POPIERAM

Pomysł z drogą mleczną jak najbardziej OK. mogłaby iść ukośnie przez plecy i tors (jak pas z amunicją u Rambo). Jest tylko jedno ale - Adam musiałby losować kto będzie pod pachą ;-)

 

Idea przekreślenia astrologii jest nie na miejscu. Wyobraźcie sobie: wstaję rano i wybieram się na wycieczkę za miasto. Wkładam koszulkę, wsiadam do autobusu albo pociągu, rozglądam się dokoła, a tam kilkunastoosobowa delegacja jadąca na X polski konwent astrologii i nauk paranormalnych :szczerbaty:

 

I co wtedy? No, ten tego, kurza stopa... że to wiecie, taka autoironia, umiejętność zachowania dystansu do samego siebie - hej! Ho! tak dla zgrywy i rozluźnienia atmosfery... Chłopaki po co wam ta lina... ja naprawdę kocham astrologię! Patrzcie jaką fajną mam ze sobą lornetkę - widać przez nią gwiazdy. O patrzcie mogę zdjąć koszulkę i podeptać... nieee... ta lina stanowczo nie pasuje do gałęzi... ehm... ma ktoś ognia, jak ta koszulka by ładnie płonęła... albo nie... patrzcie ilu mam kolegów! Na pewno mnie pomszczą! Mówię wam, ten Lampka to jest naprawdę wielki brab i nikomu nie wybacza... błagam...

 

:ha:

 

:ha::ha::ha:

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na pewno mnie pomszczą! Mówię wam, ten Lampka to jest naprawdę wielki brab i nikomu nie wybacza... błagam...

:ha:

 

Dzięki o Pepinie :Beer:

Przynajmniej ktoś wierzy w moje zdolności do agresywnych negocjacji. :ha:

A na poważnie musiałbym jeszcze podrosnąć ze 20-30 cm, żeby zasłużyć na miano wielkiego draba.

Na razie niestety zbliżam się bardziej do takiego wyglądu miłośnika astronomii, jak na obrazku poniżej:

pton73l.jpg

BTW Niezły motyw na przód koszulki. Ze strony:

http://www.cartoonstock.com/directory/a/astronomy.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nie... patrzcie ilu mam kolegów! Na pewno mnie pomszczą! Mówię wam, ten Lampka to jest naprawdę wielki drab i nikomu nie wybacza... błagam...

 

:ha:

 

:ha:

 

Pepin dorzuć jeszcze, że Ci kumple to są tacy kilerzy, że jeżdżą po kraju z armatami kaliber do 65mm do 600 mm, a jak już rozłożą sprzęty to ... ładują przez całą noc :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.