Skocz do zawartości

Komunikaty o dobrej widoczności i spotkania obserwacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzień dobry. Mógłby ktoś kto ma daleki widok spojrzeć przez okno i napisać czy warto jechać gdzieś na jakiś PO na Zagłębiu? Kamera ze Skrzycznego nie działa:-( Skoczyłbym na Siewierską ale nie wiem czy warto. Dzięki.

Dzisiaj na pewno warto, pogoda jest jak szkło. Sam skoczę dziś na Grojecberg w Lubszy, są szanse na naprawdę dobre widoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek (gkj)

Witam. Dzień dobry. Mógłby ktoś kto ma daleki widok spojrzeć przez okno i napisać czy warto jechać gdzieś na jakiś PO na Zagłębiu? Kamera ze Skrzycznego nie działa:-( Skoczyłbym na Siewierską ale nie wiem czy warto. Dzięki.

 

Patrząc na to co teraz pokazuje kamerka Widnica to chyba naprawdę warto wyskoczyć w teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze zdjęcia:

pierwsze Sosnowiec ul. Lenartowicza drugie i kolejne z górki Środula. Pozdrwiam przy okazji innego amatora dalekich obserwacji z którym zamieniłem kilka słów na Lenartowicza. Nawet się nie przedstawiłem ale z rozmowy wiem że także bywa na forum DO:-)

IMGP4466.JPG

IMGP4570.JPG

IMGP4589.JPG

IMGP4611.JPG

IMGP4656.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze zdjęcia:

pierwsze Sosnowiec ul. Lenartowicza drugie i kolejne z górki Środula. Pozdrwiam przy okazji innego amatora dalekich obserwacji z którym zamieniłem kilka słów na Lenartowicza. Nawet się nie przedstawiłem ale z rozmowy wiem że także bywa na forum DO:-)

 

również pozdrawiam, człowiek na hasło 'dalekie obserwacje' zapomina o przedstawieniu się :)

fajne zdjęcia - widzę że opłacało się skoczyć na górkę środulską, na Dorotce pewnie jeszcze trochę mokro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem się dziś na Siewierską, dmuchało jak cholera, więc nie fociłem ze szczytu tylko takiej "półki" kilka metrów niżej. Po tym co widziałem na kamerce spodziewałem się trochę więcej, niestety chyba trochę się spóźniłem, do tego z minuty na minutę warunki się pogarszały, ale znowu z całkiem pustymi rękami nie wróciłem :rolleyes:.

 

Oto dość obszerna panoramka:

Group 1-2514_2559-45 images.jpg

 

Na Siewierskiej byłem po raz pierwszy, muszę przyznać, że GOP prezentuje się bardzo okazale, gdyby były lepsze warunki ...

 

P.S. przy okazji zwróćcie uwagi na Stadion Śląski, bardzo okazały nawet z daleka :).

Edytowane przez Fryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam - dziś pojawią się zdjęcia roku!

 

Nawet do radia z Buska ktoś zadzwonił, w sprawie dzisiejszej wiadomości. Jeżeli ktoś słucha Trójki, na pewno słyszał.

 

Po pracy biorę się za zdjęcia.

 

Tym samym mogę powiedzieć, że wyczerpałem całkowicie możliwości mojego punktu obserwacyjnego i już nigdy nic lepszego nie da się z niego ustrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek (gkj)

To jest niesprawiedliwe ;) Wczoraj wybrałem się koło 17-tej na Górę Kamieńsk. Jadąc wyobrażałem sobie jakie to szczęka mi padnie jak zobaczę te widoki... No i padła mi, ale z żalu. Aby określić to co zobaczyłem musiałbym użyć słów nieparlamentarnych :) Po prostu żenada. Ledwo Częstochowę przez lornetkę zobaczyłem. Myślałem, że taki wiatr dobrze oczyści powietrze, a tu taka niespodzianka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby z Sarnowskiej/Strzyżowej koło Toszka rano było dziś widać Tatry??!! Jeśli sytuacja się jutro powtórzy to nie można zmarnować takiej okazji ;)

 

Już dzisiaj niestety ma zacząć padać, ale z tego co widzę w prognozach bardzo dobre warunki mogą być w weekend - po chłodnych deszczowych dniach ma się wypogodzić, rano też przymrozki tak jak dzisiaj i słonecznie. A w weekend jadę w góry, także bardzo mnie to cieszy.

 

Sam nie mogę jeszcze pozbierać szczęki z podłogi,m po tym co dzisiaj rano było widać ode mnie z okna. Gdybym wstał 10minut wcześniej, to bym jeszcze Babią zrobił - bo gołym okiem było widać śnieg. Potem trzeba było do pracy lecieć. Fotorelacja - wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zdjęcia z Magdalenki k. Rzeszowa, chyba już jednak po maksimum, o którym pisze Rafał (siedziałem na górce od 8:10 chyba z godzinę jeszcze i się psuło cały czas). Oryginał, tylko wycięty kawałek kadru:

DSCF2014_mod1.jpg

 

I trochę podrasowana fotka działająca na wyobraźnię ;):

DSCF2015_mod1a.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.