Skocz do zawartości

Jesienne Star Party - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

 

No właśnie. Wymarzony gabaryt na rugby, tylko wiesz, to będzie rugby tag, czyli odmiana rugby bezdotykowego, bez nawalania. Trzeba być zwinnym jak łasica lub przeć jak tur.

Jesteś zapisany :) Szukaj sobie drużyny. 4 lub 5 osobowe. Zobaczymy ilu chętnych będzie.

Straszliwie żałuję, że nie będzie mnie o tej godzinie w piątek co będzie rugby, chociaż rugby bez nawalania... ehhh :-)

Akurat przyjadę pewnie jak się skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybiera się ktoś z Dolnego Śląska? Mam ogromną ochotę przyjechać, jest jeszcze możliwość zapisu „last minute”. Nie dam jednak rady zabrać się na zlot ze swoją lornetką kątową (8 kg), o montażu, żurawiu i innych klamotach nie wspomnę… Jakby ktoś jechał autem i miał miejsce, to bardzo proszę o info. Mieszkam pod Wrocławiem. Czekam z nadzieją ;-)

Edytowane przez robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szanowni zlotowicze, zbliża się 11-te Jesienne Star Party.

Wszyscy uczestnicy zapewne są już spakowanie i gotowi do wyjazdu.

Chciałbym jednak przekazać Wam parę ważnych spraw organizacyjnych a zwłaszcza tym którzy przyjeżdżają na zlot po raz pierwszy.

Napisze to w punktach, będzie mi łatwiej.

1. Po przyjeździe na miejsce zlotu proszę udać się do biura zlotu (będą oznaczenia jak trafić)

2. Każdy uczestnik musi być zalogowany w biurze zlotu i posiadać identyfikator oraz koszulkę zlotową, obie rzeczy należy nosić ze sobą.

3. W biurze zlotu dostaniecie swój kwaterunek.

4. Plan zlotu każdy z Was będzie miał na identyfikatorze.

5. W sprawach innych proszę kontaktować się tylko ze mną. będę pośrednikiem pomiędzy uczestnikami a ośrodkiem.

6. Uczestnictwo w prelekcjach jest praktycznie obowiązkowe, pamiętajcie, że prelegenci przygotowują prelekcje dla Was.

7. Tzw "starzy wyjadacze" zobowiązani są do pomocy wszystkim nowym zlotowiczom. Propagowanie Miłośniczej Astronomii jest naszym obowiązkiem :)

8. Ja osobiście rzeczy niemożliwe robię w 3 min a cuda w godzinę więc zapraszam. :)

9. Rzecz jasna będę pod telefonem cały czas 508 38 99 35.

10. Jesteśmy w tym ośrodku po raz pierwszy i istnieje możliwość, że coś może wyjść nie tak jak byśmy sobie życzyli więc proszę o wyrozumiałość.

11. Karzy uczestnik zlotu ma obowiązek przywieźć ze sobą:

- ciepłe ubrania na nocki

- sprzęt jak posiada

- dobry humor - tych ze złym humorem wydalimy komisyjnie ;)

To chyba tyle, jak macie pytania to proszę piszcie.

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peather ja jadę także z Gorlic, lecz będę jechał dopiero we czwartek popołudniu, tzn w Krośnie byłbym w okolicach 16, a następnie czeka mnie godzinny postój w Rzeszowie bo mam tam małą sprawę. Jeśli trzeba będzie ratować to dawaj znać, będziemy ratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z ostatniej chwili. Paczka nie dotarła na czas i nie mam jednego elementu, który planowałem zabrać ze sobą. Czy ktoś wziąłby adapter umożliwiający podłączenie kamery planetarnej (mocowanie C-mount) i obiektywu na mocowaniu M42? Są te droższe, ale tańsza wersja (C-mount z T2 żeńskim) również pasuje. Podobno takich adapterów jest pełno, dlatego mam nadzieję, że kogoś znajdę.... Dojdzie do domu dopiero wtedy, jak już będzie w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.