Skocz do zawartości

Jesienne Star Party - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gitarę... Nie wiem gdzie ją zmieszczę... i zupełnie kompletnie nie umiem na niej grać... :)

 

EDIT: Jak znajdzie się chętny grajek, to postaram się o jakieś kreatywne pakowanie...

Edytowane przez Huncyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wyjechać już w czwartek po pracy bo strata dnia na astrozlocie nie wchodzi w grę ! Musi być czas na 'integrację', obadanie sprzetu i nocne obserwacje/foto w waszym towarzystwie już od pierwszego dnia ;)

Również mam gitarę ale gram średnio,ale jak wypije ciepłej herbatki to trochę lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, gdybym jechał to chyba wezmę ASĘ ( montaż) ... Może wartoby zrobić pokazik? Wezmę rzutnik, potrzebny byłby tylko jakiś ersatz ekranu- ściana, banner etc. Można by pokazać procedurę uruchomienia, wyważanie, ustawienie na Polaris i MLPT. Co ty na to?

Jeśli zaakceptujecie pomysł to pokaz odbyłby sie w sobotę 20:00 do 20:30.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już w sieci takie filmiki robione przez Jesiona. Ja bym to raczej potraktował jako okazję do bezpośredniego kontaktu ze sprzętem i jego specyfiką.

No tylko ten ekran jakiś by się przydał, bo na ekranie laptopa to lipa.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.