Skocz do zawartości

Niezidentyfikowana konstrukcja inżynieryjna na Księżycu


Rekomendowane odpowiedzi

Technologia inżynieryjna za naszymi plecami, po cichu, rozwijana jest na powierzchni Księżyca od dość dawna? To całkowita prawda, nie żadna teoria spiskowa.
Jedyny dylemat, to taki, czy mamy tu do czynienia z ziemską technologią, czy pozaziemską? Pojazd jak z biblijnej wizji Ezehiela? Piramida, wieża?

Niezidentyfikowana konstrukcja inżynieryjna - NKI.

Niezidentyfikowana konstrukcja inżynieryjna[1].jpg

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wimmer Olek, po programie Apollo cała sfera eksploracji Księżyca została utajniona i to wtedy mogło dojść do eskalacji tego budownictwa. Zresztą, całkiem możliwe, że w porozumieniu i przy pomocy Obcych. Rozmach tych budowli nie pozostawia złudzeń, że przybysze jednak maczali w tym palce.

@Karol W. Karolu, proszę, nie tuszuj prawdy. Ta wiedza może przysłużyć się ludzkości. Już za długo tkwiliśmy w epoce neośredniowiecza i ona odcisnęła na naszych umysłach dramatyczne piętno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko dojdziemy do prawdy, wystarczy tylko wybrać teorie która najlepiej opisuje to co zaobaczyliśmy na fotkach:)

https://innemedium.pl/wiadomosc/2025-roku-rzad-swiatowy-przedstawi-ludzkosci-prawde-o-kosmitach-ksiezycu

http://paranormalzone.pl/niewyjasnione/strefa-ufo/item/880-badacze-ufo-znalezli-dziwne-struktury-na-ksiezycu

Polecam samemu przeprowadzić naukowe badania i przeszperać internet w poszukiwaniu dowodów:)

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Loxley @HAMAL To, co mówicie jest absolutnie logiczne. Cały czas mówi się o tym, że misje Apollo zostawiły na Księżycu dużo sprzętu. Jeśli do tego doliczymy sprzęt przywieziony przez obcych, to rozwiązanie od razu się nasuwa. Faktycznie od czasów misji, ludzie tam są i cały czas budują.
I oczywiście logiczne jest to, że robią to na Księżycu. Raz, że na Ziemi kosmitów od razu ktoś by zauważył i powiadomił władze. Dwa, że nie mieliby prawa do wykupu działek pod zabudowę, bo nie mają ziemskiego obywatelstwa, a jak wiadomo biurokracja jest niezłomna i nieubłagana. Więc mieszane ekipy budowlane ludzko-obce wznoszą te budowle.
I tak się też zastanawiam nad jedną rzeczą. Mój kuzyn niby wyjechał do Anglii pracować przy budowlance. Ciotka narzeka, że kontakt z nim jest bardzo utrudniony, a on sam mówi, że w najbliższym czasie nie ma żadnych szans przyjechać do domu w odwiedziny... Interesujące...

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wimmer napisał:

Interesujące...

...to nie może być przypadek. Wszystkie niewytłumaczalne porwania, zaginięcia, luki w pamięci, można logiczne wytłumaczyć tym, ze przy budownictwie na taka skalę potrzeba wielu pracowników. Toż to wyzysk na niespotykaną skalę. Że o wykorzystywaniu ludzi w celach rozrywkowych nie wspomnę. No więc, mamy prawo do prawdy o tym procederze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prosty achromat SW 80/400 pokazuje jak bardzo jesteśmy okłamywani. Wystarczy jedno spojrzenie na krawędź Księżyca żeby zobaczyć że jest on otoczony niebieską Atmosferą, zapewne bogatą w tlen.

A czy falowanie "powierzchni" Księżyca, oglądanego w dużych powiększeniach, nie przypomina wam falowania na wietrze siatki maskującej? Tak.... zielona, bogata w życie powierzchnia Księżyca jest zasłonięta przed naszymi ciekawskimi spojrzeniami, a nam sie wmawia że jest tam sam piach, lawa i kratery. 

  • Lubię 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, HAMAL napisał:

Zrobiłem dekonwulsję ultrapixelową wskazanego fragmentu Twojego zdjęcia i oniemiałem :mellow:

Do tej pory myślałem, że takie rzeczy tylko w CSI - Kryminalne zagadki Miami, przy odczytywaniu tablicy rejestracyjnej odbijającej się w okularach przechodnia pół kilometra dalej...:wow:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paether napisał:

Do tej pory myślałem, że takie rzeczy tylko w CSI - Kryminalne zagadki Miami, przy odczytywaniu tablicy rejestracyjnej odbijającej się w okularach przechodnia pół kilometra dalej...:wow:

Człowieku małej wiary.. Myślisz, że dlaczego tak mało konstrukcji księżycowych widujemy z Ziemi? Tam cały czas jest ustawiony sprzęt, który fotografuje nas z Księżyca i jeśli tylko zarejestrują na zdjęciu odblask z Twojego refraktora i poddadzą go dekonwulsji, to są w stanie określić jaki rejon Księżyca starasz się zarejestrować i włączają maskowanie... 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HAMAL napisał:

Zrobiłem dekonwulsję ultrapixelową wskazanego fragmentu Twojego zdjęcia i oniemiałem :mellow:

Poszedłem za Twoim przykładem i po przekształceniu... ciarki przeszły mi po plecach. Wypisz, wymaluj - szybowiec śmierci. Co się tam dzieje?

Szybowiec śmierci Obcych....jpg

  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jakaś Baza :D 

3 godziny temu, Paether napisał:

Do tej pory myślałem, że takie rzeczy tylko w CSI - Kryminalne zagadki Miami, przy odczytywaniu tablicy rejestracyjnej odbijającej się w okularach przechodnia pół kilometra dalej...:wow:

Wszystko dzięki Rosyjskiemu naukowcowi który odkrył, że pixel obrazu można spokojnie podzielić na 100 mniejszych zawierających informacje obrazu pierwotnego :flirt:

Link do artykułu :flirt:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Loxley napisał:

Poszedłem za Twoim przykładem i po przekształceniu... ciarki przeszły mi po plecach. Wypisz, wymaluj - szybowiec śmierci. Co się tam dzieje?

Martwię się. Próbowałem odebrać przekaz na 145,8 MHz z ISS ale miałem jakieś dziwne zakłócenia. Przestroiłem się o 1,3 MHz i odebrałem strumień, który po przetworzeniu na obrazy i zestakowaniu w Autostakkert pokazał coś takiego ...

Ziemia.jpg.f4fdcc2bfdee480307865ac341b141db.jpg

Po co oni fotografują Ziemię i wysyłają jej zdjęcie drogą radiową ? Astrofotografowie z kosmosu czy inwazja ??

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Loxley napisał:

Wiadomo, po co. Podsuwają nam fałszywe obrazy aby wpłynąć na naszą wizję świata. Armagamedon

 

Coś im kiepsko idzie, albo wysłali nie to zdjęcie. Jakiś obcy kliknął w obrazek obok.  Przecież widać, że  zdjęcie wykonano zimą, a już jest wiosna.

 

A co do budowli: sporo jest tutaj zdjęć Księżyca, może da się porównać archiwalne zdjęcia, żeby zobaczyć, jak szybko budowla powstaje?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majer napisał:

Coś im kiepsko idzie, albo wysłali nie to zdjęcie. Jakiś obcy kliknął w obrazek obok.  Przecież widać, że  zdjęcie wykonano zimą, a już jest wiosna.

Niekoniecznie. Przesunięcie czasowe. Statek-baza może być oddalony o jakiś miesiąc świetlny od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za twórcze zaangażowanie. Na koniec... chciałbym przedstawić oświadczenie.

Za wszelkie konsekwencje prawne, konflikty, obstrukcje w gronach towarzyskich, a także za konsekwencje przekazywania, powielania i cytowania zawartych tu treści autor wątku nie bierze odpowiedzialności.

Przypisywanie autorowi zamysłu wprowadzania w błąd, prowokacji czy siania dezinformacji, a także przypisywanie mu stanu pełnej świadomości podczas zamieszczania treści, jest sporym, jeśli nie zupełnym, nadużyciem.

Wszelkie podobieństwo do stylu wypowiedzi, teorii i hipotez, choć zamierzone, jest zupełnie przypadkowe.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.