Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co do ciężaru teleskopu wystarczy znaleźć odpowiedniego samca do dźwigania (po coś są(rany... ja jestem facetem o.O))

Czyżbyś się chciał "wprosić do rodziny" przedstawicielce Imienia, na którego dźwięk "połowa" dziewczyn sie odwraca ?? ...... ciiiiii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi powie dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości? Btw taka opcja wogóle w moich ustawieniach nie istnieje...

Witaj Aniu

 

musisz mieć status inny niż Newbie by móc korzystać z PW

niedawno mieliśmy atak botów, które rozsyłały masowo spam na skrzynki stąd takie ograniczenie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie koleżankę wśród Nas :)) ostatnio znacznie nam się powiększyło grono płci pięknej na forum AF :) i baaardzo dobrze :)

 

odnośnie tego że nie możesz pw pisać:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=27635&view=findpost&p=352036

nie jestem pewien czy z nową wersją forum coś się nie zmieniło, ale problem tamten temat rozwiązywał. (pod warunkeim ze masz 10 postów na swoim koncie)

 

Pozdrawiam cieplutko! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć status inny niż Newbie by móc korzystać z PW

niedawno mieliśmy atak botów, które rozsyłały masowo spam na skrzynki stąd takie ograniczenie

Znaczy to, że forum ma/miało słabe zabezpieczenia skoro tak łatwo można było je floodować :o

 

Słuchaj Anny M.K. bo baba dobrze gada xD

oy! :ha: no ja wiem, ze jestem starsza od Ciebie ale aż taka stara to jeszcze nie jestem :icon_biggrin:

pozdrawiam,

pani Baba Jaga :Loveit:

 

Witam serdecznie koleżankę wśród Nas :) ) ostatnio znacznie nam się powiększyło grono płci pięknej na forum AF :) i baaardzo dobrze :)

 

cosik mi się wydaje, że Panowie na zlotach zamiast podziwiać obiekty niebieskie zaczną studiować też obiekty ziemskie :icon_biggrin:

 

Tak! prywatnych wiadomości można używać jak ma się 10 postów na forum. Więc wypowiadać się ile wlezie! xD

ok ale będę się starać wypowiadać w miarę mądrze :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem, ze jestem starsza od Ciebie ale aż taka stara to jeszcze nie jestem

 

Ależ oczywiście i ja Cie wcale z tego powodu nie dyskryminuję xD

 

cosik mi się wydaje, że Panowie na zlotach zamiast podziwiać obiekty niebieskie zaczną studiować też obiekty ziemskie

 

Przecież piękne jest piękne... Nie ważne czy na niebie czy na ziemi :D

 

ok ale będę się starać wypowiadać w miarę mądrze

 

A tam mądrze... Bierz przykład ze mnie! Ja jak zwykle gadam głupoty i od rzeczy a nikt mnie jeszcze nie okrzyczał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą chmurwy to na pewno, a jak nie to też damy radę, jedno oko w okular a drugie na "obiekt ziemski" :szczerbaty:

taka akrobacja może być naprawdę nieprzewidywalna w skutkach ;):lol:

 

 

P.S: Proszę nie robić czatu z profesjonalnego forum :P

tak jest! :Salut:

choć nie odbiegamy zbytnio od tematu... chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ale sie porobilo :notworthy:

na pewno mozna sie tu zadomowic aniu

mamy astro forum :notworthy:

astro girl :notworthy:

astro women :notworthy:

astro mariage :notworthy:

brakuje tylko astro child ale jak znam zycie to tylko kwestia czasu

pozdrawiam

adam

ps zapomnialem odpowiedziec dobry wieczor ale jest rano

Edytowane przez APM ADAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ale sie porobilo   :notworthy:

na pewno mozna sie tu zadomowic aniu

mamy astro forum   :notworthy:

astro girl   :notworthy:

astro women   :notworthy:

astro mariage   :notworthy:

brakuje tylko astro child ale jak znam zycie to tylko kwestia czasu

pozdrawiam

adam

ps zapomnialem odpowiedziec dobry wieczor ale jest rano

Oprócz astro-forum to za resztę jakże beznadziejnych propozycji dziękuję.

 

Zamykam temat, bo zamiast przywitania całość zaczyna dążyć w jakimś bliżej nieokreślonym kierunku   :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Mam na imię Bartek, jestem z Mińska Maz. Astronomią intersuję się od czasu przelotu komety Lulin, to ona mnie oświeciła :D

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem teleskopu Synta 2001EQ5. Obserwacje będę prowadził z tarasu przed domem i z ogódka(niestety tam w obserwacjach przeszkadza mi latarnia z ulicy). Jak będę umiał dobrze obsługiwać sprzęt to napiszę jakąś recenzję. Na początek będę miał kilka prostych pytań.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj same talenty humanistyczne. Cóż za rymy żeńskie. ;) Aż mi się przypomniało, jak kiedys wysłałam swój wiersz astronomiczny na konkurs fizyczny i wygrałam. To się nazywa fizyka humanistyczna :D

 

Witam serdecznie i zapraszam na ciemną stronę mocy Mistrzu Jedi :)

Edytowane przez Urania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwacje będę prowadził z tarasu przed domem i z ogódka(niestety tam w obserwacjach przeszkadza mi latarnia z ulicy).

Ten to ma szczęście - dom, taras, ogród (jedna latarnia) - a ja się muszę męczyć ze swoją krową z balkonu pierwszego piętra, gdzie na widoku dziesiątki lamp i świateł osiedlowych. :Boink: Witamy w astro-rodzinie. :Beer:

 

pozdro.

Tadek

Edytowane przez Tudor4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje :rolleyes: ,że pogoda niedługo się poprawi i te ciemne noce w końcu nadejdą. :D Narazie nie udało mi się znależć żadnej mgławicy tylko jakiś zbiór w Łabędziu; M29 :lol: Do wyszukiwania obiektów używam programu Stellarium. Czy zna ktoś lepszy program, czy sposób na prowadzenie obserwacji? Narazie tylko nim się obsługuje, czasami wpadam też na stronkę z AstroNews- są tam zawsze jakieś aktualności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stellarium to chyba najlepszy tego typu program, szczególnie dla początkujących, jest jeszcze Astro Jawil - też podobno dobry. Sam używam Stellarium, niebo możesz poznawać używając dobrej lornetki i mapy nieba. Mnie się nie chce w to bawić bo mam GoTo. Ostatnio udało mi się ustrzelić M5 która jest ciutkę jaśniejsza niż M29 i to z balkonu na rozświetlonym osiedlu.

Edytowane przez Tudor4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.