Skocz do zawartości

XII Zimowy Zlot Miłośników Astronomii - styczeń 2020


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, piotrek_w napisał:

Witam

Chciałbym dopytać jak jest z przyjazdem w piątek, trzeba to wcześniej zgłaszać, a jak już będę na miejscu to do kogo podejść aby mi pokazał moją miejscówkę ?

pozdrawiam Piotrek

Świeżak, jak sądzę:flirt:

Przyjeżdżasz na miejsce, a My :Astrobrać: nie dajemy Ci już zginąć. 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, piotrek_w napisał:

Witam

Chciałbym dopytać jak jest z przyjazdem w piątek, trzeba to wcześniej zgłaszać, a jak już będę na miejscu to do kogo podejść aby mi pokazał moją miejscówkę ?

pozdrawiam Piotrek

Z tego co wiem, to @BODI coś wpominał, że można na ostatnią chwilę to zgłaszać, ale fajnie może by było powiedzieć, przynajmniej będzie się ciebie spodziewał, szczególnie jak masz przychać późno, ale liczę na to, że to przeczyta i masz sprawę załatwioną. Ośrodek mamy zapewne na wyłączność, więc  jak powiedział Piotr ,do kogo byś nie podszedło to się wszystkiego dowiesz.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Agatek napisał:

Za fasole nie kupie teleskopu, ale może się jakoś dogadamy. Choć myślę, że mój masaż jest wart conajmniej trzy słoiki fasoli :).

@Agatek

Czy to będzie wyglądało mniej więcej tak? (btw. masujący model jest oczywiście inny ;) )
67c032cfe63d00e8c882edf2f6af1df1.gif.77f423535698a297e30ca8e447724607.gif

i wtedy @Winter zrobi zwrot

7f1d6acb2c69eacb46dc304eb549f674.gif.2310b9a561b8ec9baa7a658a8e0540a8.gif

  • Lubię 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Winter napisał:

Czy ktoś ze zlotowiczów ma może zbędny kawałek rzepa dwustronnego ? Nie zdąży mi przyjść z allegro, a pasuje mi astrolinka podkleić.
@Agatek Niestety ale barszczyku nie ma :p

Ja mam czarny i biały. Pisząc dwustronny masz na myśli ofkors coś innego niż taśma dwustronna, nie? :) Po prostu mam rzepy na klej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Winter napisał:

Czy ktoś ze zlotowiczów ma może zbędny kawałek rzepa dwustronnego ? Nie zdąży mi przyjść z allegro, a pasuje mi astrolinka podkleić.

 

@WinterMam opaski rzepowe 2 stronne - używam ich do kabli ale można tym też przypiąć urządzenie.

Daj znać jaka długość - może te co mam będą miały wystarczającą długość.

 

Ja ruszam w Sobotę ok 12 z okolic Krakowa, jadę przez Tarnów i Jasło.

Jakby ktoś chciał transport na sobotę na tej trasie to dajcie znać na PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kudi145 napisał:

Na miejscu płatność tylko gotówką? 

 

Tak. W ośrodku płatność tylko gotówką, natomiast najbliższe sklepy znajdują się w Dukli lub w Tylawie oddalone o ok 10km 

Edytowane przez BODI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ax napisał:

 

@WinterMam opaski rzepowe 2 stronne - używam ich do kabli ale można tym też przypiąć urządzenie.

Daj znać jaka długość - może te co mam będą miały wystarczającą długość.

 

Ja ruszam w Sobotę ok 12 z okolic Krakowa, jadę przez Tarnów i Jasło.

Jakby ktoś chciał transport na sobotę na tej trasie to dajcie znać na PRV.

niecałe 10cm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Maetrik napisał:

Czy w ośrodku jest jakiś barek, restauracja gdzie można ewentualnie coś dojeść, dopić?

Na miejscu będzie Winter więc o dojedzenie bym się nie martwił, a w temacie dopicia to myślę że każdy pokój będzie miał własny minibarek :flirt:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krzychoo226 napisał:

Na miejscu będzie Winter więc o dojedzenie bym się nie martwił, a w temacie dopicia to myślę że każdy pokój będzie miał własny minibarek :flirt:

Halo halo, ja nie planuje wyżywić każdego - głównie siebie samego, ale wezmę lekką nadwyżkę towaru i kilka osób się ogarnie :D

Edytowane przez Winter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Winter napisał:

Halo halo, ja nie planuje wyżywić każdego - głównie siebie samego, ale wezmę lekką nadwyżkę towaru i kilka osób się ogarnie :D

Ale odbyło się tajne głosowanie w tej sprawie i jest już postanowione :( 

Tak swoją drogą...
Niezły zlot AA się szykuje :D 
Ambasadorów Astropolis :D oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Winter napisał:

Halo halo, ja nie planuje wyżywić każdego - głównie siebie samego, ale wezmę lekką nadwyżkę towaru i kilka osób się ogarnie :D

Już za późno, naród sobie zakodował Winter=darmowe papu. Teraz każdy będzie rżnął głupa, że on "nie doczytał i że miało być dla wszystkich" :D Jak się wyda, że zabrakło żarcia, to pewnie wybuchną zamieszki i w środku nocy do waszego pokoju zacznie łomotać rozwścieczony tłum z widłami i pochodniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.