Skocz do zawartości

Wernisaż wystawy „Porta ad astra” - astrofotografii Pawła Radomskiego


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rambro napisał:

Porta ad crustula :) Wykład nawet dla laików ciekawie opowiedziany przyjemnie było posłuchać. Poza wspaniałymi pracami można było obejrzeć setup i zadać kilka pytań. Dziękuje za spotkanie.

Ja również bardzo dziękuję, przykro mi, że nie mogłem poświęcić każdemu tyle czasu ile bym chciał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią przejrzałem wszystkie fotki, patrzyłem na czasy naświetleń (trochę osobiście brakowało mi info odnośnie kanałów :P ) i tłumaczyłem małżonce co to za obiekty i sprzedawałem jej ciekawostki, których z resztą nie zabrakło na opisach. Fajnie że nie były to tylko "suche" zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paether napisał:

Czyżby przygotowanie gruntu pod planowane duże wydatki? :flirt:

hahaha. Czytasz jak z otwartej księgi. Cześć już poczyniłem ale jeszcze nie widziała :) Szykuję wszystko na 1 strzał. Tak jest najlepiej. Jak z wyrwaniem zęba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie to? "Boże, nie pozwól, żeby po mojej śmierci sprzedała mój sprzęt za tyle co jej powiedziałem, że kupiłem"? :-D

 

@wismat, sprytne posunięcie  :-) "Widzisz Kochanie, takie zdjęcia będę robił jak kupię ten sprzęt o którym Ci mówiłem.... nieee, nie jest taki drogi, to budżetowy segment - żadna tam ASA.... nie wiesz co to ASA? Już tłumaczę - ale zaznaczam, że ja będę miał sporo tańszy"

 

:-)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pav1007 napisał:

Znacie to? "Boże, nie pozwól, żeby po mojej śmierci sprzedała mój sprzęt za tyle co jej powiedziałem, że kupiłem"? :-D

 

@wismat, sprytne posunięcie  :-) "Widzisz Kochanie, takie zdjęcia będę robił jak kupię ten sprzęt o którym Ci mówiłem.... nieee, nie jest taki drogi, to budżetowy segment - żadna tam ASA.... nie wiesz co to ASA? Już tłumaczę - ale zaznaczam, że ja będę miał sporo tańszy"

 

 

 

Ja właśnie myślę nad strategią kupna eq6-r, w szczególności jak powiedzieć małżonce, że to kosztuje coś około 2000 zł.

Edytowane przez dobrychemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dobrychemik napisał:

Ja właśnie myślą nad strategią kupna eq6-r, w szczególności jak powiedzieć małżonce, że to kosztuje coś około 2000 zł.

Ja mam HEQ5 pro belt mod za "1500zł" 

Bo się robi mały offtop :D W każdym razie wernisaż zacny i cieszę się że wpadłem :) Czekamy na kolejne wystawy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kristofus napisał:

EQ6-R 2000zł? Wygląda na niezłą okazję

Kosztuje znacznie więcej, kolega chce wymyślić sposób jak powiedzieć małżonce, że to kosztuje 2kpln :-)

 

Można wydrukować dużą czcionką EQ5, wydrukować, wyciąć i z formy pomalować na korpusie montażu :-D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pav1007 napisał:

Kosztuje znacznie więcej, kolega chce wymyślić sposób jak powiedzieć małżonce, że to kosztuje 2kpln :-)

Tak przypuszczałem, komentarz był z dużym przymrużeniem oka  :)

Swoją drogą, żeby nie było całkiem OT, gratuluję wystawy :brawo:, patrząc na relację zacząłem się poważnie zastanawiać na upgrade'm drukarki, jak już osiągnę zadowalającą jakość zdjęć oglądanie ich na ścianie dawałoby jednak zupełnie inny odbiór niż na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kristofus napisał:

EQ6-R 2000zł? Wygląda na niezłą okazję ;)

Jest opcja, że małżonka czyta forum, zatem ostrożnie z kwotami proszę ;)

Jakby co, to ten montaż jest najlepszą opcją jaką można sobie wyobrazić na wydanie (załóżmy) tych 2000zł. Jest tani i dobry i jeszcze raz tani! Znakomicie będzie wyglądał w salonie, a i pranie można w razie czego na nim powiesić :flirt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pav1007 napisał:

Kosztuje znacznie więcej, kolega chce wymyślić sposób jak powiedzieć małżonce, że to kosztuje 2kpln :-)

 

Można wydrukować dużą czcionką EQ5, wydrukować, wyciąć i z formy pomalować na korpusie montażu :-D

Rozpoznaję sposób myślenia żonatego mężczyzny ;)

Czy ktoś z Forum robił już wizualny tuning eq6 do eq5? Ciekaw jestem doświadczeń :)

 

P.S. Oczywiście gratuluję wystawy. Szkoda, że w Warszawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dobrychemik napisał:

Czy ktoś z Forum robił już wizualny tuning eq6 do eq5? Ciekaw jestem doświadczeń :)

Najlepiej usuń wszystkie łożyska i już masz EQ5 (wagowo i pod względem dokładności) :P Bo z zewnątrz to wystarczy zakleić płytkę ze złączami, reszta jest bardzo podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.