Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

A na marginesie

 

Zabrzmi pompatycznie, ale tak jest. Zorientowałem się ostatnio, iż istnieje w procesie kolimacji jeden przeoczony rygor, ukryty, a tak kluczowy, że od jego uwzględnienia zależy prawidłowość całego procesu. Co ciekawe, wiele wpisów na Forum w wątkach z dziedziny wykazuje, że ludzie nie zdają sobie sprawy z jego istnienia. Mało… prawie wszystkie opisy kolimacji np TU albo TU  w ogóle o nim nie wspominają a inne poważne tutoriale często wręcz zaleceniami swoimi torpedują jego prawidłowe uwzględnienie. O czym mowa? No właśnie, czy Forum którego, że tak nazwę właściciel, tak traktuje wartościowego usera, zasługuje na to, aby kolejny raz wzbogacać je swoją ciężką pracą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, OnlyAfc napisał:

Pytanie, czy jest szansa, żeby po kliknięciu w temat, kierowało na ostatnią stronę i „scrollowało” do ostatnich nieprzeczytanych postów?

Często mamy jedną nową odpowiedź w temacie i musimy scrollować całą stronę, żeby do niej dojechać.


Możesz sobie przestawić to zachowanie kliku w Ustawieniach konta: 
image.png

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, HAMAL napisał:

Na brak możliwości cytowania tylko na taką beznadziejną odpowiedź można liczyć ? Jeszcze zrobi mi się przykro i zażądam usunięcia całego mojego dorobku ;) 


Nikt ciebie nie nauczył, że jak się jest opryskliwym dla swojego rozmówcy, to raczej trudno oczekiwać "miłości" w drugą stronę?


Generalnie to nie bardzo rozumiem problem z cytowaniem. Kopiujesz tekst, których chcesz zacytować i po prostu wklejasz jako cytat.
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HAMAL

 

Kurczę, niepotrzebne rozkręcanie się spirali drobnych uszczypnięć. Ty zacząłeś nieco agresywnym/uszczypliwym "Bo nie ma za co" więc daj spokój i zapomnijmy o sprawie wszyscy!

Siema

p.s.

prestiż/potrzeba uznania to jedna z najmniej ważnych wartości którymi ludzie się nadmierne przejmują - wiem to ze starannych analiz zagadnienia

(patrz jak mnie tu atakowali niektórzy onegdaj  chyba w statusach żem ... i nie przejąłem się)

Edytowane przez ekolog
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, HAMAL napisał:

O czym mowa? No właśnie, czy Forum którego, że tak nazwę właściciel, tak traktuje wartościowego usera, zasługuje na to, aby kolejny raz wzbogacać je swoją ciężką pracą? 


Drogi użytkowniku, forum to platforma wzajemnych korzyści. Na pytanie, czy "warto się tu dzielić swoją wiedzą", oraz jakie masz z tego benefity, musisz odpowiedzieć sobie sam. 

  • Lubię 3
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemo23 napisał:

Czy tylko Ja tak mam:

Gdy klikam w oknie z odpowiedziami do statusów 'Pokaż poprzednie komentarze' przekierowuje na profil użytkownika, który dany wątek zaczął, zamiast rozwijać listę odpowiedzi.


Te statusy to generalnie właśnie zawartość profilu użytkownika, a tylko się wyświetlają na głównej stronie, więc jak klikniesz w poprzednie to przerzuca do oryginalnego miejsca. Tak zdecydował twórca tego dodatku. Trzeba przywyknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam problem z wyświetlaniem forum w Internet Explorer 11.  Strona forum nie mieści mi się na ekranie, tj pasek statusu i umieszczone tam zdjęcia są rozjechane i niwidoczne w całości. Nie mogę też dodawac postów , bo nie wyświetla mi się odpowiednie okno. Ponadto czcionka jakaś taka poszarpana.

 

W Operze mogę dodawać posty , pasek statusu po prawej wyświetla się cały, ale strona forum nie jest wyświetlana na całej dostępnej powierzchni tylko idą szare pasy bokami. Czcionka też jakas taka paskudna.

Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Darek_B napisał:

A na lisie żadnych problemów. :)

No to zainstaluje firefoxa i sprawdzę.

 

No i podobnie jak w Operze. Czcionka tytułów postów jakaś taka cieńko-gruba i szare pasy bokami tj. strona forum nie wyświetla się na całej dostępnej przestrzeni. :(

Edytowane przez Sebastianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, Adam_Jesion napisał:

Pokaż screenshota całego ekranu.

 

Przy okazji - jak tam prędkość działania forum? Mam nadzieję, że czujecie różnicę :P

 

Tak wygląda główna w Explorer , a na drugiej fotce brak okna do dodawania posta,

 

 

explorer1.jpg

explorer2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość na najwyższym poziomie. Od bardzo dawna nie było tak szybko

też używam ognistego liska i działa bez problemów ... oprócz znanych niedociągnięć w statusach ale akceptujemy, że to kwestia silnika i niewiele tu można zdziałać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.