Skocz do zawartości

Messier 31 Galaktyka Andromedy.


Gość wessel

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.09.2021 o 22:27, astrocola napisał:

Mi się nie podoba, blade, za bardzo wyciągnięte i zbyt wyostrzone.

 

Jednak w komentarzach pięknie widać efekt pt. ,,Większość prac jest na niskim poziomie technicznym, a samozadowolenie autorów wspierane dzielnie przez kolegów powoduje niestety dalszy spadek  ich jakości ."

 

I coś narobił?! Krytykować można tylko żółtodziobów. 

 

Wessel wróóóć! Pewnie nie uwierzysz, ale ja Cię lubię. Cenię twoją wiedzę i prawie nie zauważam braku dystansu do siebie :). Nie wyrzucaj z błahych pobudek czegoś , nad czym tyle pracowałeś. 

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że moje pojawienie się na forum aż tak bardzo obniżyło poziom i że wcześniej było tak bardzo lepiej. Stwierdzam więc jako internetowy psycholog amator, że to coś w życiu Wessela się zmieniło teraz i forum zaczął postrzegać jako maliznę i bylejakość. Inaczej już dawno zabrałby swoje zabawki i wyszedł z piaskownicy. Chyba nie został pierwszy raz w życiu skrytykowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ton i sposób w który odnosił się do innych na forum (oprócz swojej "paczki" of course!) trudno zrozumieć argumenty o rzekomym "chamstwie" innych użytkowników.  Nie było tematu który nie okrasiłby komentarzem i nie przebierał w słowach dogadując innym.  Z punktu widzenia neutralnego użytkownika forum - a nie znam go osobiście - dodawał temu forum kolorytu ale też był elitystycznym trolem i nie boję się użyć tego terminu.

  • Lubię 4
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, dlaczego wiele osób tak się przejmowało wesselnymi komentarzami, które nie były konstruktywne tylko wprost nieuprzejme. Ja ostatnio zarobiłem klasyczny wesselizm w moim wątku ATMowym, który wyśmiałem i to zakończyło sprawę.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omnes enim, qui acceperint gladium, gladio peribunt

 

PS. Niezwykle ciekawa i pouczająca byłaby analiza korelacji liczby użytkowników którzy opuścili to forum, po wcześniejszej interakcji z autorem tego wątku. Ewentualnie wersja light - liczba opublikowanych zdjęć użytkowników którzy wcześniej zostali ocenieni przez tegoż. Pisząc to nie przemawia przeze mnie złośliwość, ale próba zobiektywizowania tego zjawiska który każdy tutaj czuł pod skórą od wielu lat. Może ku przestrodze pretendentów do tronu taka informacja też by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie Wessel został przynajmniej 2 razy zaatakowany zupełnie bez sensu i powodu (przynajmniej o tylu wiem). Nie dziwota, że odebrał to bardzo osobiście i to jest całkiem zrozumiałe. Zupełnie niezrozumiałe jest jednak dlaczego zamiast obrazić się na atakujące go osoby obraził się na całe forum czyli kilka tysięcy innych osób? A co z osobami, które są obecne też na innych forach? Czy ja na AP nie zasługuję na miano kolegi ale ja na FA jestem już spoko gość?

 

wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam

 

pozdrawiam

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ZbyT napisał:

w ostatnim czasie Wessel został przynajmniej 2 razy zaatakowany zupełnie bez sensu i powodu (przynajmniej o tylu wiem).

W ostatnim czasie to typ nasrał do kawy połowie użytkowników tego forum wspomnianym już wyżej tematem, więc nie wiem czemu jest jakiekolwiek zdziwienie w tym temacie. Jakoś wtedy nikt się nie przejął czy ktoś coś odebrał osobiście, a teraz nagle szok że nie wszyscy wyznają forumowe święte krowy

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kubaman napisał:

Ale to wyjątkowo zasłużony, doświadczony i ciekawy człowiek, bardzo pomocny i życzliwy w kontakcie bezpośrednim.

Czyli to było o Tobie Kuba:

W dniu 8.09.2021 o 00:47, Gość wessel napisał:

Pokazuje też jak małymi ludźmi potrafią być byli koledzy  i jak łatwo ukrywać szyderstwo za nickiem.

Bo zamiast wesprzeć Maćka, to postawiłeś "heheszka" pod postem astrocoli, i to jako pierwszy wywołując całą lawinę śmiechu. Też bym się wkurzył na takich kumpli, na których nie można polegać, jak jest dym na forum :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.