Skocz do zawartości

starXterminator


kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, JaLe napisał:

Mam wersję 1.8.8-9. z 02.09.2021

 

Stawiam, że ten ich  StarXterminator nie działa z Win11:

 

"Windows version 10 or later"

 

Niby taka oczywista oczywistość, ale musiałem spróbować.

ps.ciekawe jeszcze czy ta wtyczka z Psa zadziała z Affinity Photo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tuvoc napisał:

Nie nie. Starnet vs. Xterminator.

 

Ten film jest do d....

Takie porownania to robia dzieci w przedszkolu.  Zero wartosciowych danych, żadnego porzadnego zooma po dzialaniu obu procesow. Strata czasu, aby go ogladac.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces! Wtyczka działa pod Affinity Photo :)

Czyli zamiast w Pixie mogę uzywać w AP :D

Jest to druga wtyczka po HLVG, która odpaliłem w tym programie :)  Co ciekawe działa szybciej niż  Starnet w Pixie. Ha i z tego co widzę lepiej  :new_shocked:

Edytowane przez JaLe
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, gryf188 napisał:

Porównałem obydwa zdjęcia i mam mieszane uczucia co do przewagi Starexterminatora . Nie wiem co lepsze czy te gładkie placki po exterminatorze czy to co robi starnet.

Wyglada na to ze starX dziala lepiej na gladkim materiale, a starNet na zaszumionym.

Wychodzi na to,  ze wszystko zalezy od Twojego processingu i momentu w ktorym uzyjesz danego narzędzia. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, po dzisiejszych eksperymentach, że artefakty że Starxterminator są mniej kłopotliwe w późniejszej obróbce. Te ze Starnet bardziej odstają od tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JaLe napisał:

Sukces! Wtyczka działa pod Affinity Photo :)

Czyli zamiast w Pixie mogę uzywać w AP :D

Jest to druga wtyczka po HLVG, która odpaliłem w tym programie :)  Co ciekawe działa szybciej niż  Starnet w Pixie. Ha i z tego co widzę lepiej  

Przy inatalacji jakies niestandardowe kroki, czy tak samo jak dla PS?

Edytowane przez Tayson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kubaman napisał:

ja też kupuję, ale ciągle nie wiem czy pixa czy PSa

Warto zapytać jeśli nie jest napisane bezpośrednio w licencji. Mam nadzieję, że pamięć mnie nie zawodzi i zakupiony klucz funkcjonuje dla każdej platformy. Wystarczyłoby pobrać triala dla drugiej i zarejestrować tym samym kluczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się pobrać nowe pliki AI (StarX w Pixie), ponieważ jest dostępna wersja 6, ale uparcie pobiera i wyświetla po pobraniu, że ma AI ver.5 :-/ A "ręcznie" pobrać pliku ze strony nie mogę. Jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Herbert West napisał:

Staram się pobrać nowe pliki AI (StarX w Pixie), ponieważ jest dostępna wersja 6, ale uparcie pobiera i wyświetla po pobraniu, że ma AI ver.5 :-/ A "ręcznie" pobrać pliku ze strony nie mogę. Jakieś wskazówki?

A próbowałeś po prostu "Resources -> Updates -> Check for updates"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. Nawet reinstall wtyczki pobiera V5 :-( Może ktoś mi podrzuci plik z V6? Może być wrzucony do tego folderu- jeżeli ktoś ma OneDrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Miałem starą wersję wtyczki- jeszcze nie z repozytorium. Dzięki @holeris!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.