Skocz do zawartości

Wyprzedaję cały sprzęt astro


Mietek Lubuszanin

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z tym, że nie mam czasu na tę zabawę pod młotek idzie cały sprzęt astro który zgromadziłem. Cena do dogadania, zdjęcia oczywiście będą. Odbiór osobisty bo  Takahashi 102fs czy tuby 10" Meade z trójnogiem i GoTo nie puszczę kurierem. Do tego lorneta 100mm/45st, kamerka mono, Rosyjski refraktor Tał 120mm z trójnogiem i prowadzeniem (oryginał z papierami z miejsca wyprodukowania w Rosji :)  ) Dwa refraktory 80 mm. Cała szuflada różnych okularów 1,25, barlowów. Jeden okular 2" made by Janusz Płeszka. Przejściówki, filtry, szukacze, kolimator i inne astrodrobiazgi. Za całość 40 tys. Co do poszczególnych elementów - proszę o konstruktywne propozycje cenowe. Zabieram się za zdjęcia sprzętu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zmienił(a) tytuł na Wyprzedaję cały sprzęt astro
28 minut temu, dobrychemik napisał:

Niepoważne ogłoszenie: prawie żadnych konkretów i bardzo konkretna cena.

Jeśli ktoś zadeklaruje w tym wypadku zakup za te 40 kzł, to też będzie zupełnie niepoważne.

 

"Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie" ;)

 

  • Lubię 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Witos napisał:

Strzelam że sprzedający ma już z 200 wiadomości na PW :heehee:

No dobra, to i ja coś wezmę. Proszę o dwa okrąglutkie filtry, dwa nie za duże okulary i parę przejściówek, jeśli są ładne. I jeden inny astrodrobiazg, o ile jakiś został.

;)

 

  • Lubię 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - rano wyjeżdżam na szkolenie. Od poniedziałku robię zdjęcia poszczególnych rzeczy i wycenę. Będę zamieszczał na giełdzie sukcesywnie. Proszę o wybaczenie za zamieszanie ale sporo tego jest...a dotąd kupowałem a nie sprzedawałem :) Pozdrawiam

  • Lubię 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.