Skocz do zawartości

Wyprzedaję cały sprzęt astro


Mietek Lubuszanin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mu pw napisałem tylko pytając czy ma okulary danej serii odczytał ale nie potrfił odpisac tak mam nie nie mam. Dziwny człowiek ale coz zrobić :( Tak to bym wiedział czy wogole warto sledzic wątek czy sobie darować bo mnie nic tutaj intersowac po prostu nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra; się tutaj ciskacie do pana Mietka, bo niecierpliwie czekacie na mega wyprzedaż całej fury dobrego i taniego sprzętu, jakiej nawet  użytkownicy giełdy Maniaka nie wystawiają przez miesiąc, i nie chcecie być drugimi albo trzecimi, tylko pierwszymi do rezerwacji! :movingtongue:

:lol:

 

*edit*
P.S: Rezerwuję okulary! Jeszcze nie wiem jakie, ale rezerwuję! :D

Edytowane przez wimmer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wimmer napisał:

Dobra, dobra; się tutaj ciskacie do pana Mietka, bo niecierpliwie czekacie na mega wyprzedaż całej fury dobrego i taniego sprzętu, jakiej nawet  użytkownicy giełdy Maniaka nie wystawiają przez miesiąc, i nie chcecie być drugimi albo trzecimi, tylko pierwszymi do rezerwacji! :movingtongue:

:lol:

 

*edit*
P.S: Rezerwuję okulary! Jeszcze nie wiem jakie, ale rezerwuję!

Wcale nie, poprostu przypadkiem wszedłem na giełde patrze za ile sprzetu wystawia właściciel mysle napisze może jeszcze jedno szkiełko sobie do teleskopu kupie. Ostatnio udało mi sie upolowac 2 okulary marki meade 5000 mysle moze cos ma z tej serii. Musiałem zrobic roszady u siebie czego wczesniej nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 10:51, Mietek Lubuszanin napisał:

w związku z tym, że nie mam czasu na tę zabawę pod młotek idzie cały sprzęt astro który zgromadziłem. Cena do dogadania, zdjęcia oczywiście będą. Odbiór osobisty bo  Takahashi 102fs czy tuby 10" Meade z trójnogiem i GoTo nie puszczę kurierem. Do tego lorneta 100mm/45st, kamerka mono, Rosyjski refraktor Tał 120mm z trójnogiem i prowadzeniem (oryginał z papierami z miejsca wyprodukowania w Rosji :)  ) Dwa refraktory 80 mm. Cała szuflada różnych okularów 1,25, barlowów. Jeden okular 2" made by Janusz Płeszka. Przejściówki, filtry, szukacze, kolimator i inne astrodrobiazgi. Za całość 40 tys. Co do poszczególnych elementów - proszę o konstruktywne propozycje cenowe. Zabieram się za zdjęcia sprzętu.

 

Od jakiegoś czasu szukam szuflady, a tu niespodziewanie trafiłem - nie dosyć, że na całą to jeszcze pełną okularów.

Jestem zainteresowany.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.