Skocz do zawartości

Projekt "Taras" - Epizod 15 - Owoc morza


Pav1007

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły kolorowy rodzynek wyszedł z warszawskiego nieba. Jak widzę warszawskie niebo jest pozbawione gradientów. ;)

Pomimo małej ilości RGB gwiazdki wyszły niemal wzorcowo. Kolorystyka Kraba wygląda ciekawie, choć jak widzę @Tayson wolałby inną. :)

Tło nieco szumi, ale to "twórczy szum". Więc łykam bez przeszkód. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tayson napisał:

Piękne maleństwo!

Plis, zrób BI.

Dzięki Tomek, muszę odpocząć od tego materiału (nie zliczę ile miałem podejść do niego). O Bi nie myślałem - dobry pomysł.

 

7 godzin temu, diver napisał:

Jak widzę warszawskie niebo jest pozbawione gradientów.

Tak, jest równomiernie obsrane LP :-D

 

7 godzin temu, diver napisał:

Pomimo małej ilości RGB gwiazdki wyszły niemal wzorcowo.

Dzięki :-)

 

7 godzin temu, diver napisał:

Tło nieco szumi, ale to "twórczy szum". Więc łykam bez przeszkód.

Dokładnie jak napisałeś - twórczy szum. Ciężko mi przechodzą zdjęcia bez szumu :-)

 

2 godziny temu, mirekk napisał:

No ale detal piękny! Super. 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super detal! Interesujący galimatias kolorystyczny, którego zupełnie nie rozumiem. Nie układa się w jakąś logiczną strukturę razem z kształtem. Widzę, że u innych w SHO też jest dziwacznie. Co reprezentuje fiolet i zielony? Jeszcze nie wiem, czy mi się podoba. Wygląda jak znaczek z hologramem. Chętnie zobaczyłbym inaczej zestawione kolory.  

 

kHnpGLZK_b.jpg.1502f1d6e340dd82f298a5dbfb7aaffb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, diver napisał:

choć jak widzę @Tayson wolałby inną. :)

Elo, przeciez nie napisalem ze mi sie nie podoba, tylko ze bylbym rowniez zainteresowany czyms innym.

 

@Pav1007 fajnie, ze zalapal sie tez słabiutki lejek tlenowy. Rzadkość! 

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karp_killer napisał:

Super detal!

Dziękuję

 

3 godziny temu, karp_killer napisał:

Interesujący galimatias kolorystyczny, którego zupełnie nie rozumiem. Nie układa się w jakąś logiczną strukturę razem z kształtem. Widzę, że u innych w SHO też jest dziwacznie. Co reprezentuje fiolet i zielony?

Przypuszczalnie dlatego, gdyż jesteś przyzwyczajony do specyficznej formy SHO, która nazywa się HST. W HST zamienia się wodór na pomarańczowo/żółto/brązowy o różnych odcieniach a siarkę w zieleń. Tlen zostaje niebieski. W czystym SHO mapowanie jest identyczne (R: siarka, G: wodór, B: tlen) ale nie zamienia się kolorów - występują tak jak przy mapowaniu. Odpowiadając na Twoje pytanie: zielony to wodór, fiolet to połączenie tlenu i siarki (nakładający się sygnał)

 

Próbowałem zrobić z tego klasyczne HST ale wychodzi mi mały koszmarek... więc zostało tak. Może gdy nauczę się lepiej robić HST to wrzucę :-)

 

2 godziny temu, Tayson napisał:

fajnie, ze zalapal sie tez słabiutki lejek tlenowy. Rzadkość! 

Ha, też zwróciłem na to uwagę. Jestem zadowolony, że udało mi się to wyciągnąć z takiego materiału. Szkoda tylko, że tak mało :-)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.