Skocz do zawartości

18-ty Bieszczadzki Jesienny Zlot Miłośników Astronomii - zapisy !!!


Adamo

Koszulka czy gadżet?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy koszulki przetrwają?

    • Wybieram koszulkę okolicznościową
    • Wolę jaiś gadżet


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, diver napisał(a):

Jechać, nie jechać?... Oto jest pytanie. :g:

Odpowiem tekstem, którym mój bratanek poganiał wlekący się przed nami samochód:

 

"Jechaj, jechaj!" :D

Edytowane przez Krzysztof z Bagien
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Krzysztof z Bagien napisał(a):

U mnie działa.

 

Teraz działa. Zrobiłem rezerwację i zapłaciłem. Krzysztof, ponieważ jak widzę Oskar odwołał swój przyjazd, przyjmiecie mnie z kolegą @Behlur_Olderys do swojego pokoju? ;)

 

Edytowane przez diver
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, diver napisał(a):

Krzysztof, ponieważ jak widzę Oskar odwołał swój przyjazd, przyjmiecie mnie z kolegą @Behlur_Olderys do swojego pokoju? ;)

Nie, będziesz spał na wycieraczce :P

Chyba, że Cię Bartek zaprosi do swojego podwójnego łoża :D

Edytowane przez Krzysztof z Bagien
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję w tym roku z 1-2 noce visuala i chciałem potestować okulary po krótkiej stronie mocy do planet.

Ja mam Morfeusza 4,5mm i Delosa 6mm (bez szału dla 630mm), kupię sobie testowo DeLite 3mm, naglera 3-6 mm bo są na szybko.

Ale gdyby ktoś z szanownych kolegów miał np. TOE 2,5mm albo Vixena SLV 2,5mm albo może ktoś ma naglera 2,5mm już nieprodukowanego

byłbym zobowiązany za udostępnienie. Podobnie za udostępnienie do testów czegoś większego niż moje APO😁.

Albo coś innego 2-2,5mm?

 

I w sumie może z tego wyjść coś fajnego. Będę miał ze sobą też coś po dłuższej stronie (morfeusz 14, delos 17,3; SW 22, ES 30)

więc też chętnie się podzielę gdyby ktoś był zainteresowany. Podobnie z moim apo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2023 o 23:05, Behlur_Olderys napisał(a):

Z innej beczki: może ktoś z Krakowa ma wolne miejsce w aucie? Pokrywam koszty tankowania;)

Ja wybieram się z Krakowa, jadę z miasta. Jak coś, to możemy się umówić. Miejsce na sprzęt będzie na luzie. Napisałem na priv.

Pochwalcie się jakie macie plany na te nocki, co będziecie oglądać, fotografować?

Edytowane przez mkubaszek
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, Są jeszcze wolne miejsca na jesienny zlot.
Jeśli ktoś jest niezdecydowany to jest najlepszy moment na dopisanie się do listy.
Potrzebujemy trochę zapełnić ośrodki żeby mieś wyłączność.

Pozdr Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 11:43, Adamo napisał(a):
Kochani, Są jeszcze wolne miejsca na jesienny zlot.
Jeśli ktoś jest niezdecydowany to jest najlepszy moment na dopisanie się do listy.
Potrzebujemy trochę zapełnić ośrodki żeby mieś wyłączność.

Pozdr Adamo

 

Czy to oznacza, że można się jeszcze dopisać? Bo ja właśnie taki niezdecydowany, ale się dzisiaj zdecydowaliśmy z dziewczyną, tylko nie wiem czy nie trochę za późno. :D Rezerwacja złożona, lecz brak potwierdzenia, stąd też moje wątpliwości. :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 17:18, JKbooo napisał(a):

 

Czy to oznacza, że można się jeszcze dopisać? Bo ja właśnie taki niezdecydowany, ale się dzisiaj zdecydowaliśmy z dziewczyną, tylko nie wiem czy nie trochę za późno. :D Rezerwacja złożona, lecz brak potwierdzenia, stąd też moje wątpliwości. :)

Tak, można ale już bez koszulki.

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz83 napisał(a):

@Adamo wiesz może jak jest w tym ośrodku z internetem - jest dostęp do sieci / wi-fi ? 
Ewentualnie jak kwestia zasięgu telefonii komórkowej - czarna dziura czy może zasięg jest?

 

Rozmawiałem telefonicznie dokładnie w tej sprawie z właścicielem ośrodka. Poinformował mnie, że jest tam zasięg telefoniczny i nawet jest zasiąg Internetu mobilnego. Mapka zasięgu Plusa też pokazuje, że coś tam powinno łapać. 

Edytowane przez Bodziok
  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.