Skocz do zawartości

Witaj na forum skupiającym największą społeczność astronomiczną w Polsce - Astropolis.pl
Zachęcamy do rejstracji, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji Astropolis.pl. Po tym, jak założysz swoje konto i zalogujesz się do systemu będziesz mógł zakładać wątki, odpowiadać we wszystkich tematach, oceniać posty innych użytkowników, a także korzystać z rozbudowanego systemu komunikacji między użytkownikami. Jeśli masz już swoje konto, zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto - za darmo - teraz!
Zdjęcie

Jakie macie hobby/zainteresowania oprócz astro?

* * * * * 2 głosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
277 odpowiedzi w tym temacie

Agent Smith

Agent Smith

Wega

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 791 postów

Zrobię małą aktualizacje - moje zwierzaki akwariowe przeniosły się do większego lokum, do 250 litrów i teraz i zdecydowanie lepiej, mają lepszą filtrację dzięki czemu woda jest wreszcie czystsza i bardzo się z tego cieszą.

A ja się cieszę bo mam antystresowy zbiornik do oglądania, może kogoś zainspiruje bo to nietypowa konstrukcja, akwa płytkie i do oglądania z każdej strony, filtrownia na poziomie operatora = zero schylania, zero dodatkowych zbiorników na filtry. 

Przywieź koniecznie na zlot to obejrzymy i poodstresowujemy się ;)

+1
Post rekomendują: Ura,

DarX86

DarX86

Wega

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 832 postów

*
Popularny

Nie mam zbyt wiele wolnego czasu, ale prócz astro mam też roślinki owadożerne które staram się utrzymać w dobrej kondycji i rozmnażać :)

IMG_7492.jpg

IMG_7493.jpg

IMG_7496.jpg

IMG_7490.jpg

+10

Neq 6, SW150/750, GSO 10" dobson, Nikon 10x50, Canon 500d, Helios 58mm, Samyang 14mm, Jupiter 21m(guider), ASI 224, astrolaptop . Oraz zapał, chęci i zapas cierpliwości:)

Ura

Ura

Arktur

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1087 postów

*
Popularny

makabra napisałem posta olbrzyma i mi go wysypało :(

wypisałem wszystkie nazwy koralowców i ryb i krabów i krewetek i szkarłupni z akwarium, po Łacinie a jest tego trochę.

No nic mogę pwiedzieć że tak mam tego jeżowca jadowitego i jakoś się go nie boję :) po prostu go nie głaskam.

Załączone miniatury

• IMG_7040.JPG

Użytkownik Ura edytował ten post 16 kwiecień 2017 - 10:36

+10

RomekAstrobaza

RomekAstrobaza

Procjon

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPip
  • 518 postów

Zrobię małą aktualizacje - moje zwierzaki akwariowe przeniosły się do większego lokum, do 250 litrów i teraz i zdecydowanie lepiej, mają lepszą filtrację dzięki czemu woda jest wreszcie czystsza i bardzo się z tego cieszą.
A ja się cieszę bo mam antystresowy zbiornik do oglądania, może kogoś zainspiruje bo to nietypowa konstrukcja, akwa płytkie i do oglądania z każdej strony, filtrownia na poziomie operatora = zero schylania, zero dodatkowych zbiorników na filtry. 

Szybciutko przerzuciles sie na wieksze;)
Ale fajne takie niskie.
Mi moje najladniejsze zoaski padaja - nie wim dlaczgo....
+1
Post rekomendują: Ura,

sygnatura_aehxwrs.png

Ura

Ura

Arktur

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1087 postów

Szybciutko przerzuciles sie na wieksze;)
Ale fajne takie niskie.
Mi moje najladniejsze zoaski padaja - nie wim dlaczgo....

Szybko bo w małym nie dawałem rady z parametrami, filtracja była marna.

A co do Zoa to dobrze mieć węgiel aktywowany w filtrze bo występuje wojna chemiczna między odmianami Zoa tymi bardziej dzikimi a tymi wyselekcjonowanymi odmianami, to częsty przypadek padają te najładniejsze a zostają dzikusy.

0

Fugazi

Fugazi
  • Nowy
  • 2 postów

Ja za to interesuje się architekturą, ostatnio przyjmuję sporo zleceń jeśli chodzi o placyki zabaw dla dzieci. Ogólnie takie  projekty i wizualizacje placów zabaw to ciekawa kwestia dla mnie :)

Użytkownik Paether edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 01:41

+1
Post rekomendują: Tucznik,

Tucznik

Tucznik

Altair

• Społeczność Astropolis
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Ja za to interesuje się architekturą, ostatnio przyjmuję sporo zleceń jeśli chodzi o placyki zabaw dla dzieci. Ogólnie takie projekty i wizualizacje placów zabaw to ciekawa kwestia dla mnie :)

Na dwa napisane posty dwie reklamy?

0

http://500-mm.blogspot.com/

dalekie obserwacje z południowo-zachodniej Polski oraz północnych Czech

http://georobak.blogspot.com/

szeroko pojęta geologia i geoturystyka

Paether

Paether

Saiya-jin

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6143 postów

I na tym zakończy.

Moje hobby poza astro to dawanie ostrzeżeń i wyrzucanie spamerów w niebyt  :rofl:

P.S. Dzięki Tucznik za zwrócenie uwagi  B)

+1
Post rekomendują: Tucznik,

Równość dla wszystkich kolorów! Stowarzyszenie LRGB

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hobby, pasja, zainteresowania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników