Skocz do zawartości
Adam_Jesion

Warsztaty zaawansowanej astrofotografii na StarParty Bieszczady 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Adam, czy rejestrowałeś te warsztaty - i czy powstanie na ich bazie jakiś tutorial do oglądnięcia ?

Nic nie rejestrowałem, bo to był zaledwie "test". Tak, jak pisałem, chciałem zobaczyć, czy w ogóle do tego się nadaję.

A czy będzie z tego coś więcej - zależy od opinii. Ja na razie jestem na stanowisku, że chciałbym ruszyć z serią video i live.

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam kilka zdjęć z fisheye, wrzucę wieczorem.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Widziałem, że niektórzy robili zdjęcia na warsztatach. Czy mogę prosić o ich wrzucenie? :) Ciekawy jestem, jak to wyglądało z zewnątrz.

Dla mnie to wyglądało tak: wchodzę, słucham, nic nie rozumiem, wychodzę :szczerbaty:

A tak na serio, to w filmiku pewnie wrzucę krótki fragment o warsztatach.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dwie fotki z warsztatów.

IMG_8104_IMG_8106-3-images.jpg

IMG_8139.jpg

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wrzucam na razie jedno zdjęcie jako informacja, że warsztaty te były iście diabelskie :icon_twisted:. A dokładnie, diabelsko fajne!

Niestety nie mogłem być, na zlocie, sprawy firmowe. Adam udostępnisz materiał, choćby odpłatnie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Póki co, nie ma nic do udostępniania. Warsztaty na zlocie były przygotowane pod "komunikację live", czyli interakcję z odbiorcami. Jeżeli zaś pytasz, czy przygotowuję pakiet szkoleń na wideo, to tak, zajmuję się tym w wolnym czasie. To oznacza, że nie jestem w stanie złożyć żadnej publicznej deklaracji, co do czasu emisji. Będzie, jak będzie gotowe (raczej w tym roku ;))

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przygotuj od razu wersję angielską, grupa docelowa odbiorców znacznie się powiększy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Póki co, nie ma nic do udostępniania. Warsztaty na zlocie były przygotowane pod "komunikację live", czyli interakcję z odbiorcami. Jeżeli zaś pytasz, czy przygotowuję pakiet szkoleń na wideo, to tak, zajmuję się tym w wolnym czasie. To oznacza, że nie jestem w stanie złożyć żadnej publicznej deklaracji, co do czasu emisji. Będzie, jak będzie gotowe (raczej w tym roku ;))

Stary odkop.

Czy masz Adam jakieś video?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta