Skocz do zawartości

VI Zimowy Zlot Astronomiczny


PawelBe

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się podoba, tylko jeśli byłaby taka możliwość, to prosiłbym wersję z krótkim rękawkiem. Noszę koszulki zlotowe praktycznie od wiosny do jesieni, a jedyna z długim rękawem raczej zapuszcza korzenie na półce.

 

Ok, dla Ciebie wersja z krótkim rękawem :). Jutro drukarnia będzie robić nadruki, tak żeby na zlot z terminem się wyrobić i już nie będę mógł nic zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cacy! Przełożyli mi wyjazd służbowy o jeden dzień (środa!) i wysyłają mnie do Rzeszowa! :D
Po zdjęciach wieczorem śmigam na miejsce zlotu i w czwartek jestem z Wami. Niestety ok. 19:00 zmywam się do Warszawy ale i tak BARDZO się cieszę, że w końcu zawitam na zimowy zlot - nawet na jeden dzień :)

PS. Dziękuję Najwyższej Instancji za pozwoleni. Olga cmok :*

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach wieczorem śmigam na miejsce zlotu i w czwartek jestem z Wami. Niestety ok. 19:00 zmywam się do Warszawy ale i tak BARDZO się cieszę, że w końcu zawitam na zimowy zlot - nawet na jeden dzień :)

 

NOOOOOO KUUUUUURDEEEEEE!

 

Pojechałem do Delty po zasilacz do nowego NEQ-6.

Poszła uszczelka, silnik się zagrzał, olej zmieszał się z płynem chłodzącym, auto szlag trafił.

 

Modlę się teraz, żeby było jeszcze co z tego silnika zbierać :(

 

Chyba się jednak na zlocie nie zobaczymy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOO KUUUUUURDEEEEEE!

 

Pojechałem do Delty po zasilacz do nowego NEQ-6.

Poszła uszczelka, silnik się zagrzał, olej zmieszał się z płynem chłodzącym, auto szlag trafił.

 

Modlę się teraz, żeby było jeszcze co z tego silnika zbierać :(

 

Chyba się jednak na zlocie nie zobaczymy :(

 

Karol... Miej wiarę w mechaników. Mnie i starczka taka przygoda spotkała w drodze na zeszłoroczny zlot zimowy. :rofl: Trafiło moją skodziankę między Sandomierzem a Tarnobrzegiem. Na teren przypadkowo napotkanego warsztatu praktycznie się stoczyłem. Naprawili i dojechaliśmy na miejsce. Podróż trwała od 7.00 do 23.00. Przynajmniej przeczekaliśmy w warsztacie potężną śnieżycę, a i z Gumowym, Halinką i wimmerem w warsztacie się spotkaliśmy. Tak więc w każdej rzeczy szukaj pozytywów.

Pzdr

 

Edit: Będąc już na zlocie zadzwonił do mnie mechanik i przypomniał o pozostawionym u niego dowodzie rejestracyjnym.

Edytowane przez sawes1
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, mamy dużą szansę na dobrą pogodę:

 

http://www.accuweather.com/pl/pl/gorlice/264480/january-weather/264480

 

Jupiiiiii :)

 

 

PS. Czy ktoś ze zlotowiczów chciałby wygłosić jakąś prelekcję lub krótką "pogadankę" ? Do tej pory mamy dwie:

"Łowcy zorzy. Monitorowanie aktywności słonecznej" - Łukasz83

"Akustyczne obserwacje meteorów: możliwości i ograniczenia" - don Pedro

 

Pozdrawiam

Edytowane przez PawelBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kroi się podwójny wykład o różnicach między astrotrackiem a polarisem . Super !!

 

Jeśli nie będzie pogody to wieczorem można by przeprowadzić dyskusję " Wpływ zorzy polarnej i faz księżyca na miesiączkowanie pingwinów" ;)

 

Hehe. A tak na poważnie, to może by faktycznie przeprowadzić dyskusje na temat astronomii, kosmologii lub astronautyki. Sam osobiście mam kilka nurtujących mnie pytań, a przy ognisku możliwe że dość szybko ktoś mi je wyjaśni. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się wczoraj dowiedzialem, że raczej nie dojadę, bo w czwartek i piatek muszę być w RZ,bo w przyszłym tygodniu już-na-prawdę kończy się rok 2013. Taka dola kierownika :(. Szlag mnie trafia (ergo-sum) ale co zrobić :uhm:

 

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się wczoraj dowiedzialem, że raczej nie dojadę, bo w czwartek i piatek muszę być w RZ,bo w przyszłym tygodniu już-na-prawdę kończy się rok 2013. Taka dola kierownika :(. Szlag mnie trafia (ergo-sum) ale co zrobić :uhm:

 

Upsss, szkoda, więc i moja obecność stoi pod znakiem zapytania :(

 

W takim razie mam pytanie czy jedzie ktoś przez Rzeszów i byłby w stanie zabrać jedną osobę ?

Edytowane przez lukaszp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.