Skocz do zawartości

16 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy.


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

odnośnie przyjazdu we środę.

Jest do tego dodatkowe wydarzenie i koszt wynosi odpowiednio hotel 100 i domki 90 zł od osoby ze śniadaniem. Można to nadal rezerwować tylko należy oczywiście logować się w to samo miejsce i robić szybko przelew abym zdążył zgłosić ilość do środka.

Nie ma możliwości rezerwacji w ośrodku osobno. Wprowadziło by to chaos. Kiedyś tak to ustaliliśmy i nie zmieniamy tego.

 

Pozdrawiam Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 12:38, Bellatrix napisał:

Zastanawia mnie, dlaczego za każdym razem zloty są organizowane w jakiejś "dzikiej łączce"? Czy nie dałoby się zorgnizować w miejscu, gdzie łatwo dotrzeć? Nie dość, że na końcu świata, to jeszcze z 5 przesiadkami przez całą noc. Czemu nie można zrobić tego w lepszym miejscu, takim, żeby było można łatwo dojechać? :( 

Jesteś chyba pierwszą osobą od czasu Wielkiego Wybuchu, która narzeka, że nasz Astrozlot odbywa się w miejscu pod najciemniejszym niebem w Polsce...

  • Lubię 1
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bellatrix napisał:

Rzeczywiście potrzebne mi niebo tak ciemne, że notatek nie widać. A poza tym nie po to się jedzie na zlot.

W takim razie zapraszam do Gdańska, tutaj pod nocnym niebem można czytać książki od wszechobecnego LP... Pojadę wszędzie, byleby móc spojrzeć w niebo i zobaczyć Drogę Mleczną, a nie 3 gwiazdy na krzyż...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Adamo said:

Moi drodzy,

chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat grilla.

A mianowicie mam na myśli zawartość, czy robimy kiełbasę dla wszystkich i ser dla wegetarian? czy ser dla wszystkich?

Ser dla wszystkich, bo w tamtym roku wszyscy mieli na niego chrapkę :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby jednak była kiełbasa.

Na ostatnim zlocie sam kupowałem chyba z 4 kilo, bo prawie każdy kogo zapytałem był chętny na kiełbasę.

 

A odnośnie tematów "około" kulinarnych - to czy na zlocie będzie tradycyjnie piwo z Ursy?

pk

Edytowane przez bas.sic
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Adamo napisał:

Z drugiej strony na jesiennym zlocie jak nie było kiełbasy było mocne zdziwienie.

Chyba najważniejsze, żeby po prostu wcześniej wiedzieć, co będzie. Indywidualnie zawsze każdy może podjechać do sklepu i zakupić coś ekstra, jak np. kiełbasy na jesiennym.

Jak napiszesz, że będzie "ser i papryka", to ludzie dokupią kiełbasę i tak, podobnie w drugą stronę to może zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo nie daj się zmanipulować lobby religijno-wegańskiemu :D
Mnie sery nie podchodziły i musiałem dokupić kiełbasy - to nie problem, ale myślę, że płacąc za zlot chyba coś się należy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.