Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam na imię Jacek,pochodzę ze Śląska,mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim.

Zainteresowany tym co nad nami od ...moze 10 lat w stopniu umiarkowanym.Czasem się nasila,czasem mi przechodzi... :rolleyes: ---sinusoida (jak inne moje pasje-zegarki mechaniczne ,geografia,himalaizm).

 

Mam nadzieję na pogłebienie swojej pasji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imię mam Paweł, lat 40, mieszkam w Warszawie. Astro interesowałem się w młodości, a teraz gdy latorośl już podrosła może wrócę do zadzierania głowy, przy okazji "zarażając" Juniora. Mamy już za sobą pierwszą obserwację z balkonu. Klasycznie - Księżyc i Jowisz. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyłem, mimo dość jasnego nieba w miejscu zamieszkania. Na razie zaopatrzyłem się w nieduży teleskopik, akurat taki aby wszedł mi i na balkon i do samochodu. To tak z grubsza o sobie. Na pewno będę miał trochę pytań do obeznanych z tematem, lecz zanim cokolwiek piszę obsługuję wyszukiwarki :rolleyes:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

 

Mam na imię Mariusz, mam 28 lat, pochodzę z Kalisza, astronomią interesuje się odkąd pamiętam, w niedalekim czasie zamierzam zakupić swój pierwszy teleskop, jako gość forum dowiedziałem się bardzo wielu ciekawych i ważnych informacji i myśle że dowiem się jeszcze więcej. Mam nadzieję że przyszłości osobiście wniosę kilka ciekawych informacji.

 

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Forumowiczów i Życzę Ciemnego Nieba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Jestem z Warszawy (gdzie zarabiam "na chleb"), ale moje korzenie zostały 120 km na wschód od stolicy (gdzie się urodziłam i wychowałam).

Astronomią zainteresował mnie serdeczny znajomy i...na razie zainteresowanie to ograniczy się do czytania postów i podziwiania astrofotek, choć kto wie, czy nie rozwinie się bardziej :D

 

Więc na razie gratuluję wszystkim astrofanom pięknego i pasjonującego hobby!

 

Pozdrawiam,

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Pochodzę z Kielc, jestem uczniem ;) mam 17 lat... ostatnio astronomią zaraził mnie mój kuzyn - to rzeczywiście wciąga. Na razie szukam fajnej lornetki (założyłem juz odpowiedni temat) i w miarę zainteresowania i możliwości będę rozwijał swoją wiedzę.

Pozdrawiam :icon_smile:

Edytowane przez Pawelck91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Nazywam się Andrzej, mam 18 lat i mieszkam w Gliwicach, a dokładniej w dzielnicy na obrzeżach. Astronomią i niebem interesuję się od dawna i zawsze marzyłem o porządnym teleskopie i pragnąłem zajrzeć tam do góry ;)

Właśnie zamierzam spełnić swoje marzenie i kupić jakiś teleskop. Nie wiem jeszcze jaki, ale niedługo założę odpowiedni temat.

 

Mam nadzieję, że miło spędzę czas na forum :) Pozdrawiam

Edytowane przez Andrev01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam na imię Tomek, mieszkam w Brzegu (woj. opolskie). Astronomią interesuję się od czasów szkoły średniej (czyli jakieś 12 lat). Obiektem, który spowodował, że zainteresowałem się tą dziedziną była kometa C/1996 B2 Hyakutake, którą mogliśmy podziwiać na naszym niebie w marcu 1996 roku.

Na forum trafiłem niedawno. Po przeczytaniu licznych recenzji sprzętu, postanowiłem zakupić mój pierwszy teleskop. Wybór padł na Syntę 10". Mam go już od kilku dni, ale niestety pogoda nie sprzyja obserwacjom.

 

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojej społeczności. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Syntę 10". Mam go już od kilku dni, ale niestety pogoda nie sprzyja obserwacjom.

 

witaj na forum,

a pogodą się nie przejmuj, bo zawsze taka jest, po zakupie każdego nowego sprzętu ;)

pozdrowienia

 

No właśnie. A ja się zastanawiałem, dlaczego znowu pogoda szwankuje :lol:

Nie wiedziałeś Żurian, ze jak ktoś kupi 10 cali, to przez 10 dni jest brzydka pogoda?? :szczerbaty:

 

pozdrawiam i witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.