Skocz do zawartości

Zlot w Bukowcu - wiosna 2022 - uzgadnianie wspólnego zakwaterowania kilku osób


Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie proszę o rezerwację dla mnie jednego miejsca na piętrze w domku nr 6, w pokoju z widokiem na "plac centralny" :)

 

Uprzejmie informuję, iż w kontekście zlotu wiosennego w Bukowcu myślę o zatrzymaniu się w domku nr 6, o ile będzie taka możliwość i zdążę to zrobić w odpowiednim czasie.

Edytowane przez dobrychemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dobrychemik napisał:

/Świetnie. W ramach promocji dostajesz transport tam i z powrotem :)

 

 

Super! :)

 

Wciąż nie mogę odżałować jednak terminu. Pod koniec maja to jest chyba pół godziny nocy astronomicznej.

Myślałem, że wg tego wątku będzie w kwietniu:

ale na stronie:
http://www.astrozloty.pl/index.php?page=terminarz
mamy koniec maja...

 

Inna sprawa że w weekend lepiej niż w tygodniu. Ech, mieć ciastko i zjeść ciastko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tayson napisał:

Z tego co wiem rezerwacje sa prowadzone przez strone astrozloty.pl, a nie przez wpis na forum.

 

Tak, wiem, ale wolę wcześniej dać znać, żeby mi się nikt nie wpakował z rezerwację do mojego łóżka w moim domku :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bas.sic napisał:

hmm

Od 20 lat jeżdzę na zloty i nikt nigdy nie rezerwował sobie miejsc noclegowych przez wpis na forum. 

Tym bardziej że z tego co wiem to zlot organizuje PTMA Lublin.

 

Ależ ja wiem, że to nie jest oficjalna rezerwacja. Chciałem w ten sposób tylko zasygnalizować, że zamierzam się ulokować w domku nr 6, by wszyscy nie przepadający za chemią, wiedzieli której lokacji unikać. Dlatego też nawet nie adresowałem tego wątku do organizatora. Proszę o więcej luzu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dobrychemik napisał:

by wszyscy nie przepadający za chemią, wiedzieli której lokacji unikać.

 

Pamiętam mój pierwszy zlot w życiu (Stężnica 2013). Stanąłem na środku drogi mając po mojej prawej stronie biuro zlotu, do którego należało się udać, a po lewej stronie domek wypełniony dobrymi chemikami (specjalistami od chemii organicznej). Zgadnij gdzie się wpierw udałem ;) 

 

  • Kocham 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dobrychemik napisał:

 

Tak, wiem, ale wolę wcześniej dać znać, żeby mi się nikt nie wpakował z rezerwację do mojego łóżka w moim domku :)

 

Zrobimy Ci psikusa i zakwaterujemy dokładnie w Twoim łóżku długonogą niewiastę i zobaczymy, czy będziesz bardzo przeciwny zajętości Twojej rezerwacji na poduszkę :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, M.K. napisał:

Zrobimy Ci psikusa i zakwaterujemy dokładnie w Twoim łóżku długonogą niewiastę i zobaczymy, czy będziesz bardzo przeciwny zajętości Twojej rezerwacji na poduszkę :P

 

Dokładne wytyczne prześlę w PW :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2022 o 11:15, Tayson napisał:

Z tego co wiem rezerwacje sa prowadzone przez strone astrozloty.pl, a nie przez wpis na forum.

 

A co, nie można już teraz "potajemnie" robić "ustawki"? Przecież takie "ustawki" to rzecz normalna i często mają miejsce zanim ogłoszenie o zlocie ujrzy światło dzienne. Formalista jesteś Tomek. A może też chciałbyś w domku nr 6? ;)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, diver napisał:

 

A co, nie można już teraz "potajemnie" robić "ustawki"? Przecież takie "ustawki" to rzecz normalna i często mają miejsce zanim ogłoszenie o zlocie ujrzy światło dzienne. Formalista jesteś Tomek. A może też chciałbyś w domku nr 6? ;)

Bo może to zaburzyć ustalony porządek ? Rezerwuję na 10 lat do przodu łóżko x w domku y. Nie wiem czy na pewno będę, ale jak ktoś je zajmie to się obrażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tex88 napisał:

Bo może to zaburzyć ustalony porządek ? Rezerwuję na 10 lat do przodu łóżko x w domku y. Nie wiem czy na pewno będę, ale jak ktoś je zajmie to się obrażę.

 

Widzisz nieistniejące problemy. Tu chodzi jedynie o to, by kilku dobrze dogadujących się kolegów było w jednym domku. Prosta, naturalna sprawa.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tex88to prawda co mówisz. Każdy człowiek na kuli ziemskiej może wejść na stronę astrozlotów i zarezerwować sobie miejsce w domku nr 6, i jeśli zrobi to np. przede mną to trzeba uszanować czyjąś wolę, zresztą nie każdy przecież czyta Astropolis. Oczywiście zawsze można się dogadać itp. Ale zgadzam się - rezerwacja to nie tutaj.

 

Dlatego umówmy się że spróbujemy zająć sobie jakiś domek i tyle, czy to będzie 6 czy jakikolwiek inny. Lokalizacja była niezła ale nie będzie mi przeszkadzała specjalnie żadna inna, jak to mówią, dla wszystkich starczy miejsca...

 

A ten temat nie ma na celu zamówić szóstkę tylko zgrać ekipę. Być może trzeba było to zrobić na PW. Chociaż niewiele różni się taki temat od zebrania ekipy do spotkania w barze. Rezerwacja tam też przebiega kanałem oficjalnym, ale nikomu nie przeszkadza, że przed rezerwacją zgadujemy się na forum żeby siedzieć przy jednym stoliku.

 

 

Czy kogoś przekonuje ta analogia? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Behlur_Olderys napisał:

@tex88to prawda co mówisz. Każdy człowiek na kuli ziemskiej może wejść na stronę astrozlotów i zarezerwować sobie miejsce w domku nr 6, i jeśli zrobi to np. przede mną to trzeba uszanować czyjąś wolę, zresztą nie każdy przecież czyta Astropolis. Oczywiście zawsze można się dogadać itp. Ale zgadzam się - rezerwacja to nie tutaj.

 

Dlatego umówmy się że spróbujemy zająć sobie jakiś domek i tyle, czy to będzie 6 czy jakikolwiek inny. Lokalizacja była niezła ale nie będzie mi przeszkadzała specjalnie żadna inna, jak to mówią, dla wszystkich starczy miejsca...

 

A ten temat nie ma na celu zamówić szóstkę tylko zgrać ekipę. Być może trzeba było to zrobić na PW. Chociaż niewiele różni się taki temat od zebrania ekipy do spotkania w barze. Rezerwacja tam też przebiega kanałem oficjalnym, ale nikomu nie przeszkadza, że przed rezerwacją zgadujemy się na forum żeby siedzieć przy jednym stoliku.

 

 

Czy kogoś przekonuje ta analogia? ;)

 

 

mnie nie, ale nie ma sensu tego ciągnąć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Behlur_Olderys napisał:

A ten temat nie ma na celu zamówić szóstkę tylko zgrać ekipę. Być może trzeba było to zrobić na PW.

 

No właśnie PW nie jest najlepszą formą, bo wtedy odcinamy możliwość dołączenia kogoś, kto akurat miałby ochotę zakwaterowania z tą konkretną kompanią. W domku jest więcej miejsc i jest szansa, że znajdzie się ktoś na tyle sprytny, by chcieć się ulokować właśnie z tą ekipą na zasadzie świadomego wyboru, a nie tylko dlatego, że tam jeszcze zostało wolne miejsce.

 

Straszny problem się zrobił. Za chwilę wyedytuję początkowy wpis, żeby nie padało tam bulwersujące słowo "rezerwacja".

 

EDIT: OK, pierwszy wpis zmieniony, tytuł wątku też. Czy coś jeszcze mogę dla Państwa zrobić?

 

EDIT2: Jak ktoś nadal tu będzie marudził, to mu się dokwateruję do domku i przez trzy dni i noce będę zrzędził, aż sam przyzna, że lepiej było się nie czepiać :movingtongue:

Edytowane przez dobrychemik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dobrychemik zmienił(a) tytuł na Zlot w Bukowcu - wiosna 2022 - uzgadnianie wspólnego zakwaterowania kilku osób

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.