Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Paweł Trybus

Pociąg Zakopane - Hel, stacja początkowa. Wczesne popołudnie.

- Panie konduktorze, mogę mieć prośbę?

- Oczywiście, słucham?

- Otóż mam taki problem. Jutro o 9:00 muszę stawić się w sądzie w Skarżysku i dlatego jadę tym pociągiem. Ale mam pewną słabość - zawsze śpię twardo podczas jazdy. Czy mógłby mnie pan obudzić w Skarżysku? Tutaj daję 50 złotych za fatygę.

- Żaden problem, obudzę pana i wysiądzie pan w Skarżysku.

- Problem jest, panie konduktorze. Otóż, gdy ktoś mnie obudzi z głębokiego snu, czasami robię się agresywny. Szamoczę się, brzydko się wyrażam. Dlatego proszę - bez względu na to, co będę mówił i jak się zachowywał, niech mnie pan wysadzi w Skarżysku... Proszę, dokładam jeszcze 50 złotych.

- Umowa stoi, na pewno wysiądzie pan w Skarżysku!

 

Nazajutrz rano pasażer budzi się podczas postoju w Gdyni. Wściekły, idzie z ryjem do konduktora.

- Przecież pan obiecał!!! Dlaczego jestem w Gdyni??? Proszę oddać moje pieniądze!

- Ależ nie rozumiem...

- Co pan nie rozumie??? Umowa była, co nie???

 

Z boku przypatrują się inni pasażerowie.

- Ależ ten facet się piekli...

- No, zupełnie jak ten, którego konduktor i dwaj SOKiści siłą wysadzili w Skarżysku, pamiętasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

inspired by Sawes

 

Rżewski odwiedził wieś, gdzie spędził najpiękniejsze lata swojej młodości. Przemierzając dziarskim krokiem jedyną bitą drogę, z satysfakcją stwierdził, że niecałkiem go zapomniano. Owce, które spokojnie wypasały się na łące, ze strachem w oczach przysiadły na zadach....

 

- Poruczniku, spał pan ze mną, a dziś nawet nie chce się przywitać ?

- Madame, kopulacja to jeszcze nie powód do znajomości...

 

i żeby nie było że nie astro-dowcip:

 

Natasza z porucznikiem Rżewskim goszczą na proszonym obiedzie. W pewnej chwili

Rżewski mówi:

- Wyjdę się odlać do ogrodu...

- Fuj, poruczniku, jaki pan niewychowany. Nie mógł pan powiedzieć, ze idzie pan

pooglądać gwiazdy?

Po niejakim czasie porucznik wraca, siada do stołu, bierze widelec i zaczyna

jeść. Natasza:

- Panie poruczniku, to już szczyt braku wychowania! Mógł pan chociaż ręce umyć!

- Teleskop trzymałem w drugiej ręce - wyjaśnił Rżewski.

 

 

pozdr

R

Edytowane przez roberciu
  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczycielka zadała dzieciom pracę domową , w której miały użyć słów ZAPEWNE i GDYŻ . Pierwsza zgłasza się Zosia i czyta :

- ZAPEWNE jutro odwiedzą nas goście , GDYŻ mamusia ugotowała dużo zupy .

- No ślicznie Zosiu oczywiście 5ka - ocenia pani.

Następnie zgłasza się Marysia .

- ZAPEWNE jutro będzie ładna pogoda ,GDYŻ na niebie świeci dużo gwiazd .

Reakcja pani była taka sama jak u Zosi : oczywiście 5ka .

Pani z niepokojem wskazuje Jasia , który jako jedyny cały czas trzyma rączkę w górze .

- Stara Marchlewska idzie drogą i niesie w ręku "The New York Times"-a . . . Wtem pani przerywa i strofuje ucznia : Źle . Nie na temat . Miałeś użyć w zdaniu słów ZAPEWNE i GDYŻ . . . a Jasio spokojnie czyta dalej .

- . . . ZAPEWNE idzie srać , GDYŻ nie zna angielskiego .

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astronom, fizyk, informatyk i matematyk przejeżdżali pociągiem przez Anglię. Pierwszym widoczkiem, na który zwrócili uwagę było duże pole, na którym pasła się czarna krowa. Każdy z nich zrobił o tym uwagę w swoim kapowniczku:

Astronom napisał: "Wszystkie obserwowane w Anglii krowy są czarne."

Fizyk napisał: "Hipoteza robocza: krowy w Anglii są czarne."

Informatyk napisał: "Anglia.krowy(1):=czarna;"

Matematyk napisał: "Istnieje w Anglii co najmniej jedno pole, na którym co najmniej jedna krowa z co najmniej jednej strony jest czarna."

  • Lubię 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszkę matematyki

 

Trzech kumpli składa się na flaszkę w knajpce . Przy stoliku robią składkę . Każdy dał po 10 zł. Po chwili kelner przynosi flaszkę i mówi:

- Wódka kosztowała 25 zł, zostało 5 zł reszty, żeby było sprawiedliwie ja biorę 2 zł , a panom oddaje po 1 zł reszty. Po paru minutach kumple liczą:

- Daliśmy 3 banknoty po 10 zł, kelner wydał nam po 1 zł reszty więc wydaliśmy po 9 zł, trzy razy 9 daje nam 27 zł, 2 zł wziął kelner , więc gdzie jeszcze 1 zł ?

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taki sobie żarcik..... :rolleyes:

 

 

Wezwał Pan Bóg pieniądze do nieba na sąd ostateczny......

 

- Monety - wy idziecie do nieba.... 5 złotych - ty do czyśćca...... Banknoty - wy do piekła.

- Ale Panie Boże dlaczego my do piekła???

- Bo was nigdy w życiu w kościele nie widziałem!

 

Pozdrawiam

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajączek przychodzi do Wilka , jednak u progu staje lisica , więc pyta :

- Wilk jest ?

- Nie , nie ma - odpowiada lisica . Zajączek śmiało "ładuje" się do środka i zagaduje :

- Lisica , a jakbym dał ci PIĘĆ STÓW to pokazałabyś mi piersi ? Oburzona lisica zaczyna strofować natręta . . . , ale po dłuższej chwili zgadza się . Zachęcony zajączek ciągnie dalej .

- Lisica , a dam ci kolejne PIĘĆ stów jak dasz mi się nimi pobawić . Zniesmaczona lisica znowu karci intruza . . . , jednak "rozsądek" wygrał i nie pozwoliła ujść gotówce . Więc zajączek idzie na całość .

- Lisica dam ci DWA TYSIĄCE za szybki numerek . "Długo" się lisica biła z własnym sumieniem , ale znowu "rozsądek" zwyciężył .

Pod wieczór do domu wrócił wilk . Łypie spode łba rozgląda się podejrzliwie na boki i pełnym grozy szeptem pyta ;

- Zając był ???

- Był - odpowiedziała lisica gotowa na najgorsze .

- TRZY TYSIĄCE oddał ?

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.