Skocz do zawartości

Apokalipsa 2012.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Znaczna część publikacji Jana Pająka jest poświęcona teorii spiskowej, wg której Ziemia okupowana jest od 40 000 lat przez istoty pozaziemskie zwane przez niego UFOnautami. UFOnauci byli dawniej uważani za diabły lub pogańskie bóstwa. Mają oni poruszać się za pomocą "magnokraftów", używać telekinezy i manipulować czasem, są odpowiedzialni za porwania ludzi, klęski żywiołowe, epidemie oraz katastrofy m.in.:

 

Zdaniem Jana Pająka UFOnauci starają się na wszelkie sposoby ukryć swoje istnienie i niszczycielską działalność, stąd tyle wysiłku poświęca ich demaskowaniu, zaś UFOnauci starają się go powstrzymać stosując wobec niego szeroki wachlarz środków nacisku: od drobnych sabotaży aż do porywania na pokłady ich statków i wywoływania fizycznych dolegliwości i chorób.

 

 

Temu to powinni odebrać oficjalnie doktorat, bo hańbi cała polską naukę. Dobry przykład naukowca, który w jednej dziedzinie może być uznany za eksperta, natomiast w innej - oszołoma (wybaczcie dosadność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Adamie rację. Dobrze powiedziane. Jednak na stronie http://totalizm.pl/ przedstawia dowody ( o ile tak to można nazwać ) na istnienie Boga i UFOnautów o oto chodziło Toba84, czyż nie? Potraktowałem to humorystycznie :rofl: Teoria przy której można się pośmiać :yahoo: Ja interesując się fizyką natknąłem się na jego Koncept Dipolarnej Grawitacji. Niezły facet :szczerbaty:

Edytowane przez danio115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten wątek, jest bardzo nośny. Każdy pisze o swoim i wszyscy zadowoleni. Więc ja jeszcze trochę o swoim - dodatkach do żywności i tzw. zdrowej żywności. W tej dziedzinie dzieje się podobnie jak w "ufologii' czy nauce o końcu świata. Istnieje rozległa grupa nawiedzonych, wykazujących straszliwe skutki tych okropnych dodatków do żywności, zwłaszcza oznaczanych symbolem E. Tymczasem są to właśnie substancje dopuszczone w Unii Europejskiej dlatego, bo zgromadzona o nich wiedza pozwala na uznanie ich za bezpieczne (w odróżnieniu od skażeń czy zafałszowań, patrz post Majera). Jednak wokół żywności istnieje zarówno ogólne zainrteresowanie jak i gra interesów. Ludziom łatwo jest wciskać ciemnotę, finansowaną przez np. konkurencyjnych producentów i rozmaitych guru, sprzedających tzw. "żywność organiczną". Oznacza to żywność nie zawierającą dopuszczonych, bezpiecznych substancji, za to skażoną innymi, w tym pleśniami i ich rakotwórczymi aflatoksynami. Jakoś tak jest ten świat urządzony, że największe głupstwo ma się dobrze, jeśli istnieje grupa ludzi z niego żyjących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciut nieco dużo o tym wiem z racji wiadomo jakiej i potwierdzam! Wszystkie posty Janko w tym wątku to cenna wskazówka. Dodam jeszcze, że żywność zmodyfikowana genetycznie to też niekoniecznie zły produkt (dla konsumenta, pomijam inne aspekty).

 

EDIT:

są (oby drobne) potencjalne problemy nie tyle konsumenckie co środowiskowe

i zasada przezorności (czyli zero ryzyka) podpowiadała by unikanie takich upraw

- tylko właśnie za jaką cenę - nie wszyscy mogą być "piękni młodzi i bogaci"

 

Natomiast nie wykraczajmy poza dygresję Janko - konsumpcyjnie niezwykle mało prawdopodobne jest istotne zatrucie się przez spożywanie GMO. A znany z jeden przypadek (ziemniaczany) nieco niezdrowego produktu - jest rozeznany - z konsekwencjami.

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą ekologu.

 

Ludzkość modyfikuje genetycznie rośliny i zwierzęta, które potem są dla nas pożywieniem, praktycznie od zawsze. Hodowcy chcąc otrzymać np. dorodne owoce, rozmnażają, krzyżują osobniki, które posiadają takie cechy. Proces ten jest powolny, ale to właśnie inżynieria genetyczna pozwala go przyspieszyć - cechy preferowane mogą zostać "zaprogramowane" bez tego całego wielopokoleniowego opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam, że ludzie również padają od lat nastoletnich "aż do nieskończoności" ofiarami własnych ciągot do modyfikacji genetycznych. szczerbaty.gif

 

no, jak na razie niektórzy bezskutecznie marnują swój materiał genetyczny rofl.gif , inni zaś cieszą się już owocami swej pracy po godzinach, czyli dziećmi beerchug.gif

Jak widać klonować się każdy może, jeden lepiej drugi nieco gorzej... hahaha.gif

 

pozdro

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ciekawie zatem bedzie wyglądał koniec 2011 i początek 2012: świat i Polskę czekają od jesieni do wiosny 2012 kolejne fale powodzi.Trzy kolejne komety z przełomu roku 2011/2012 oznaczają że najbardziej nieciekawie- pod wzgledem kataklizmów - zapowiada się rok 2012. Niewątpliwie najbardziej spektakularnym zjawiskiem będą jednak te trzy komety które obserwować będzie można w Jerozolimie...i ten czerwony Krzyż w złotym slońca pierścieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat i Polskę czekają od jesieni do wiosny 2012 kolejne fale powodzi

bardzo śmiała przepowiednia

mam podobną: to samo czeka nas w roku 2011 i 2013 ... i w kolejnych też

już za kilka miesięcy okaże się, że miałem rację i wtedy będziecie się do mnie zwracać Miszczu, co w narzeczu dzikich afrykańskich plemion oznacza Ten Który Widzi Przyszłość Tak Jasno Jak Duchy Przodków Hasające Na Wyschniętej Sawannie Dawne Dzieje I Dzielne Czyny Wielkich Wodzów B)

 

pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I co z tym bunkrem, który budowałem?! Cholerni pseudonaukowcy :(

 

 

Ja swój bunkier porzuciłem na rzecz kuli, według specjalistów znacznie efektywniejsza ochrona przed upadkiem cywilizacji i masowym wymieraniem.

 

Sam bunkier może da sie przerobić na łódź podwodną ochrona przed zalaniem idealna.

Edytowane przez Tomek_P
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadam Wam, słuchajacie co Wam powiadam. Punktujcie mojego posta, a URATUJECIE SWIAT OD ZAGŁADY (*). Im więcej dacie punktów, tym bardziej łacne będzie że ludzkość uniknie zagłady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak stoi napisane w Wielkiej Przepowiedni Kwietniów (LINK) (**).

A kto da punkt temu postowi, ten uzyska szanse na nagrodę (tylko nie pytajcie jaką, bo nagroda przepadnie). Spieszcie się nieszczęśni, bo kara jest blisko.

 

 

 

 

(*) Przed zapunktowaniem skonsultujcie się ze swoim rodzinnym jasnowidzem, gdyż nie każde punktowanie jest objętne dla Karmy.

(**) Jeśli LINK nie działa, zmień swoje nastawienie do Wielkiej Przepowiedni Kwietniów.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast w garażu składam cały czas pojazd MEGA kosmiczny, który wyniesie mnie na MEGA bezpieczną przestrzeń poza ziemską z odpowiednim zapasem żywności i napojów prawie nieprocentowych.

 

za trochę wystawię bilety na sprzedaż :)

 

oczekujcie wieści!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie! Prawdziwa moc tkwi w piramidach. Tylko one mogą przechować ludzkość w okresie klęsk. I żyletkę też mogą naostrzyć. Układ 3 piramid obok siebie to przecież obraz Pasa Oriona. To niechybnie wskazuje, skąd pochodzimy (a przynajmniej niektórzy z nas).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.