Skocz do zawartości

Deep Sky Party Bieszczady 2004


Gość Janusz_P.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewną radę dla tych którzy jadą na ten zlot. Parę lat temu byłem w Bieszczadach koło Wetliny. Niebo było ciemne jak noc, zasięg powyżej 6 mag, cudo!!! Wtedy pierwszy i ostatni raz widziałem przeciwświecenie (gegenschein), taka owalną poświatę na ekliptyce po przeciwnej stronie niż Słońce. Warto za tym przylukać, bo jest to coś co widziało bardzo niewielu ludzi, a w Polsce (i Europie) niewiele jest poza Bieszczadami miejsc o wystarczająco ciemnym niebie. Ja sam jadę za miesiąc na dwa tygodnie w Bieszczady ze swoim nowym Talem 200 :D . Już nie mogę się doczekać. Jeszcze tam nie byłem na wiosnę. Uhuhu!

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedyskretne pytanie: Czy ktoś z Lublina będzie jechał do Roztok autem w piątek 16IV i ma wolne miejsca? Chodzi o wyjazd po południu [15-16.00]. Niestety, PKS-em dojazd jest możliwy tylko rano, bo nawet autobus do Sanoka 13.55 ląduje na miejscu po 19-tej, a ostatnie PKS-y z Sanoka w rejony na południe od Leska i Ustrzyk D. odchodzą o 18.30. Na prywaciarzy o tej porze bym nie liczył :( Pozdrawiam

-Jarosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Powiem szczerze, ze juz nie moge sie doczekac spotkania z Wami :)

:!:

 

To szykuj i odkurzaj swoje rury i nie zapomnij koszulek i gadżetów, będą jak znalzł na to Ultra Deeeeeeeep Party :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Wiesz że masz wolną rękę jako designer, rozmawiałem już z radą w tej sprawaie i znasz moje zalecenia dla rady więc działaj, byle z klasą i polotem bo nie cierpię kiczu i tandety, to będzie twoje publiczne Port Folio :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedyskretne pytanie: Czy ktoś z Lublina będzie jechał do Roztok autem w piątek 16IV i ma wolne miejsca? Chodzi o wyjazd po południu [15-16.00]. Niestety, PKS-em dojazd jest możliwy tylko rano, bo nawet autobus do Sanoka 13.55 ląduje na miejscu po 19-tej, a ostatnie PKS-y z Sanoka w rejony na południe od Leska i Ustrzyk D. odchodzą o 18.30. Na prywaciarzy o tej porze bym nie liczył  :(  Pozdrawiam

-Jarosław

Ja będę jechał z Lublina we czwartek do południa i bć może będę miał 1 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.