Skocz do zawartości

StarParty Jodłów 2011


Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

NO I WŁAŚNIE O TYM "MÓWIŁEM" WCZEŚNIEJ . Jestem czujny , ale ZAWSZE jest ktoś czujniejszy , + do tego mój brak szczęścia = następny rok oczekiwań :lightning:

Xinins, już nie mogę się doczekać aż Cię zobaczę. :D

Nikt nie przejmuje niczyjej rezerwacji! Nie ma rezerwacji.

Jutro, najdalej pojutrze rusza druga tura rejestracji.

Nadia

Edytowane przez Nadia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam, że druga tura rejestracji na StarParty - Jodłów 2011 właśnie ruszyła! :D

Zapraszam na http://www.starparty.pl

 

Mam tylko prośbę – nie rejestrujcie się, jeśli nie wiecie czy będziecie mogli przyjechać. Blokujecie w ten sposób miejsca osobom naprawdę zainteresowanym.

 

Nadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRĘCZ NIE POSIADAM SIĘ Z RADOŚCI iż będę mógł uczestniczyć w czymś tak doniosłym :yahoo::helo::banan: . Właśnie przed chwilą uiściłem opłatę ( więc już się mnie nie pozbędziecie ) .

Teraz tylko czekam na sprawy organizacyjne , gdyby nie to że jadę z synem to nie przejmowałbym się takimi drobiazgami jak : spanie czy wyżywienie , ale w obecnej sytuacji muszę o to zapytać ????????

Jakby Ci się chciało Nadia to pokierowałabyś mnie gdzie mógłbym zdobyć te informacje .

POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE.

Jan Jakub Rousseau

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo nie podejmuję na razie tematu namiotów i przyczepy. Najpierw chcę rozlokować osoby, które już się zarejestrowały. Myślę, że zostanie jeszcze kilka miejsc. Jak wszystkie się wyczerpią to wtedy będzie możliwość wykupienia karnetów na uczestnictwo w zlocie bez noclegu. Cała reszta pozostanie niezmienna - wspólne posiłki, obserwacje nieba, prelekcje itp.

Przypominam, że na terenie ośrodka (także na zewnątrz) mogą przebywać jedynie osoby, które się zarejestrowały i mają identyfikator uczestnika zlotu.

Nadia

 

Ja się tylko tak skromnie przypominam, żeby te namioty/przyczepy nie poszły w niepamięć. W szczególności w sytuacji, gdy się okaże, że ktoś (np ja :)) będzie wiedział

w ostatniej chwili (czyli np przyjadę z namiotem - postaram się jak najwcześniej potwierdzić - będę chciał płacić i nikt mnie nie wyrzuci...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie/prośbę z innej beczki :)

Czy będzie ktoś jechał na zlot z lub przez Łódź lub Pabianice (ewentualnie: Zgierz, Łask, Sieradz, Brzeziny, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, itp...)

Do zabrania na zlot jest ASTROBINO które niestety nie zmieści mi się już do samochodu. Do zabrania: bino + widły + statyw.

Zajmuje toto dwa miejsca na tylnej kanapie.

Jeśli ktoś może pomóc w jego transporcie to pojawi się ono na zlocie. W przeciwnym wypadku będę musiał je zostawić w domu :(

 

I jak, pomoże ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej :mellow:

coś mi się zdaje że jednak

choć przez kilka godzin

będzie mi dane oglądać

znajome mordy :szczerbaty::friends:

 

otóż ustawiłem se służbowy wyjazd do Nysy i Kłodzka

i sam ustalę czy to będzie czwartek, piątek czy sobota

poczekam na wiarygodne prognozy aby looknąć przez coś nowego :astronom:

ale to nie wszystko;

na 99% będę miał kierowcę B)

więc....

 

Pytanie brzmi:

Jesion, Nadia czy zamiast identyfikatora wystarczy "zayzik czapka" ?

jeśli nie to przygotujcie mi plakietkę

i podajcie koszty ;-)))

 

no to co mordy

nara :D

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedziemy Dareczku na tym samym wózku! Daj znać, kiedy będziesz już kierował się w stronę Jodłowa. Dołączę! Mam to samo pytanie do Nadii: czy czapka Zyzika wystarczy żebym również mógł się przywitać z przyjaciółmi?

 

 

 

quote name='zayzik' timestamp='1316808436' post='435510']

Hej Hej :mellow:

coś mi się zdaje że jednak

choć przez kilka godzin

będzie mi dane oglądać

znajome mordy :szczerbaty::friends:

 

otóż ustawiłem se służbowy wyjazd do Nysy i Kłodzka

i sam ustalę czy to będzie czwartek, piątek czy sobota

poczekam na wiarygodne prognozy aby looknąć przez coś nowego :astronom:

ale to nie wszystko;

na 99% będę miał kierowcę B)

więc....

 

Pytanie brzmi:

Jesion, Nadia czy zamiast identyfikatora wystarczy "zayzik czapka" ?

jeśli nie to przygotujcie mi plakietkę

i podajcie koszty ;-)))

 

no to co mordy

nara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prośbę do kogoś kto będzie jechał do Jodłowa przez Warszawę.

 

Chodzi mi o wstąpienie do Delty i zakup zasilacza do HEQ5 12V/3A (49 PLN).

Niestety oddział w Katowicach jest zamknięty, a w Krakowie nie ma na stanie.

 

Jazz1972 obiecał mi, że pożyczy jakiś na zlocie ale wiem jak to jest - lepiej mieć swój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nikt się nie zgłosi do jutra do godziny 8 to daj znać na mój telefon 501981948.

Sam sobie chętnie kupię taki zasilacz więc wziąłbym dwa ale jest problem bo ze względów rodzinnych jeszcze nie wiem czy będę jechał do Jodłowa. Dlatego potraktuj mnie jako niepewną rezerwę gdyby nikt inny się nie zgłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nikt się nie zgłosi do jutra do godziny 8 to daj znać na mój telefon 501981948.

Sam sobie chętnie kupię taki zasilacz więc wziąłbym dwa ale jest problem bo ze względów rodzinnych jeszcze nie wiem czy będę jechał do Jodłowa. Dlatego potraktuj mnie jako niepewną rezerwę gdyby nikt inny się nie zgłosił.

Dzięki Piotruś

Max czekam tylko do północy, chce jechać dosyć rano 4-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.