Skocz do zawartości

Porozmawiajmy na Astropolis


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Adam ale ty masz głowę, świetne posunięcie...:D brawo

Nie żebym się czepiał, ale po kliknięciu na użytkownika, mam dwie ikonki "Uruchom rozmowę audio/video... taki szczegół, ale Adam,. normalnie zachwycasz :), nie widziałem jeszcze nigdzie takich udoskonaleń..

 

PS juz sie zmieniło, coś poprawiłeś? :szczerbaty: szybko...

Edytowane przez Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje mozliwosc polaczenia istniejacego juz konta na Astropolis z Facebookiem? Bo jak do tej pory logowanie poprzez FB tworzy kolejne konto "Imie Nazwisko", a nie widze opcji polaczenia starego konta z profilem "ogolnospolecznosciowoswiatowym".

 

 

EDYCJA

Widze, ze chyba jest juz taka mozliwosc :)

 

Moje ustawienia - Profil - Zarządzaj połączeniem Facebook

 

 

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak być "Online"? Klikam w ustawieniach, odświeżam, czyszczę cukiernię i ciągle nie widzę siebie na liście osób. W ustawieniach czatu wpisuję "Jestem dostępny" i...?

Istniałaby mozliwość przesuwania okienek po ekranie czy muszą byc przywiązene w konkretnych miejscach? Będę musiał chyba kupić monitor o proporcjach 27/9 :D

Edytowane przez sawes1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat publiczny możesz sobie "odpiąć" do nowego okna. Reszta póki co, musi zostać, tam gdzie jest.

 

Co do online - to siebie nie zobaczysz na liście kontaktów - to przecież oczywiste, tak samo, jak nie widzisz siebie na GG, czy Skype :szczerbaty:

 

W sat 24 jak mozesz to zrob jeszcze defaultowy zoom na Polske

 

Dla paraniodalnych poprosze jeszcze tryb https

 

Dla samotnych... kanal dla samotnych :P

Zoom na PL jest, ale nie w IR :(. To najbliższe zbliżenie w tym trybie u dostawcy (sat24).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zmiany, widac że internet ewoluuje.

Tylko jak już wszyscy bedziemy gadać na czacie i używać webkamerek to czy komuś bedzie się chciało pisać nowe tematy? odpowiadać na pytania ?

Ciekawe jak forum będzie wyglądało za np. 5 lat, zbiór wideorozmów a może automatyczne stenogramy z konferencji ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zmiany, widac że internet ewoluuje.

Tylko jak już wszyscy bedziemy gadać na czacie i używać webkamerek to czy komuś bedzie się chciało pisać nowe tematy? odpowiadać na pytania ?

Ciekawe jak forum będzie wyglądało za np. 5 lat, zbiór wideorozmów a może automatyczne stenogramy z konferencji ? :)

Chyba Darku tak nie będzie i forum pisane nie zaniknie :)

Jako przykład podam radio, któremu też źle wróżono, tymczasem zmieniło się przybrało rozwinięte formy i dalej świetnie funkcjonuje :) i nawet odzyskuje starych i zyskuje nowych odbiorców (patrz radiowa Trójka : )

 

A funkcje są świetne ! Jestem po kilku videokenferencjach, pulpitach, tablicach i przesyłaniu plików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.