Skocz do zawartości

2012-12-21 "Twój koniec świata" - zaproszenie do foto-zabawy


Rekomendowane odpowiedzi

Kurna, chyba faktycznie sie zaczeło...

No bo juz mamy 21-ego i nic nie czuje żeby się działo, więc pewnie już umarłem :D

 

P.S.

Falstart cholera... Zegarki atomowe maja spóźnienie.. Czyli to koniec, skoro one nie działają poprawnie :D

Edytowane przez Piotrek L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na rzeczy z tym końcem. Dziś w Kaliszu na niebie niema ani jednej chmurki :) Ale tak dla bezpieczeństwa lepiej poczekajmy do godz. 21:21 hahaha. Ja uważam że wtedy przyleci jakies ufo z M. Jacksonem na pokładzie i wszyscy zatańczą moonwalk :) ewentualnie Elvis jakis jamsesion urządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ogladalem Slonce przez Skyluxa. min.w centrum tarczy jest widoczna grupa plam ulozona w trojkat. niektorzy twierdzili /''naukowcy''/ ze wlasnie dzisiaj ma byc koronalny wyrzut materii i pognac w kierunku Ziemi.na razie nic sie nie dzieje i pewnie nie bedzie dzialo. jak dla mnie gdy wpatrywalem sie w te trzy grupy plam, to koniec swiata wyglada calkiem ladnie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zaczeło się, trójkąt jak wiadomo jest prawie jak kwadrat a od kwadratu do monolitu jest już blisko, słońce zostanie pewnie przez niego zjedzone, wszystko układa się w logiczną całość. Może uda się jeszcze kupić gdzieś pierścień atlantów, jest jeszcze nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zaczeło się

 

No właśnie: dzisiaj!

Jedyna okazja. Czego jeszcze nie zdążyłeś zrobić w życiu? Ona nauczy Cię wszystkiego :szczerbaty:

 

- To co, chłopaki, po pięćdziesiątce?

- Nie, może dzisiaj jakieś młodsze zamówimy?

reklama.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic się nie dzieje, ale dzisiaj podczas spaceru z psem zauważyłem kilka niepokojących sygnałów:

1) na niebie co jakiś czas pojawiał się szybko poruszający obiekt, pozostawiajacy za sobą smugę. Mógł to byc jakiś meteor zagrażający Ziemi.

Argumenty przeciwko: mógł to być po prostu zwykły samolot ;)

 

2) w pewnym momencie mój pies odwrócił głowę, cały się zjeżył i zaczął groźnie warczeć. Być może wyczuł nadciagającą apokalipsę - zwierzęta szybciej wyczuwają niebezpieczeństwo

Argumenty przeciwko: niecałe 100m za nami był pies, którego mój Dżeki bardzo nie lubi

 

3) idąc zauważyłem, ze pomimo bezchmurnego nieba i Słońca ziemia jest zmarznięta na kość. Być może coś wytrąciło Ziemię z orbity i teraz oddala się od Słońca ochładzajac się

Argumenty przeciwko: to mógł byc zwykły przymrozek

 

Jak zauważe jeszcze jakieś niepokojące zmiany to natychmiast dam znać - o ile zdążę ;D.

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na rzeczy z tym końcem. Dziś w Kaliszu na niebie niema ani jednej chmurki :) Ale tak dla bezpieczeństwa lepiej poczekajmy do godz. 21:21 hahaha. Ja uważam że wtedy przyleci jakies ufo z M. Jacksonem na pokładzie i wszyscy zatańczą moonwalk :) ewentualnie Elvis jakis jamsesion urządzi.

 

Dokładnie. U mnie w Kościerzynie cały tydzień były chmury, wiało, sypało i tu nagle słońce świeci :g: Coś jest na rzeczy... a zaczęło się od dziury w Ostrowcu...

:szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.