Skocz do zawartości

13 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - Zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje nagrać wszystkie prelekcje i oczywiście udostępnić.

Czy ktoś z Was posiada mikrofon bezprzewodowy taki przypinany do prelegenta.

oraz możliwość podłączenia do kamery za pośrednictwem tzw małego jacka.

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Winter

Niestety nie udało mi się zakupić przed zlotem używanego korektora komy do mojego newtona. Czy ktoś kto się wybiera a nie ma zamiaru robić zdjęć mógłby go ze sobą zabrać ? Będę bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie tego pokroju, co Winter. Jeśli ktokolwiek miałby pilota synscan do HEQ5 i nie korzystał ze swojego montażu na zlocie to z chęcią bym się zaopiekował w trakcie zlotu ;)

 

Ja tak samo - oprócz bycia spakowanym wszystko mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna drobna informacja dla tych co jadą pierwszy raz.

Po przyjeździe do ośrodka pierwsze korki proszę skierować się do biura zlotu, które znajduje się w pierwszym domku po prawej stronie o nazwie Bartnik.

 

Pozdrawiam i życzę szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji o konkusie HARDKORE 2016

 

 

Konkurs dla zaawansowanych miłośników astronomii, czyli dla tych co już nie mogą wziąć udziału w „Adepcie”, bo mają swój sprzęt.
W konkursie biorą udział drużyny 2 lub 3 osobowe :gathering: . Dobór drużyny wedle sympatii i uznania uczestników.

 

Konkurs jest pisemny i składa się z 3 części:

- Cz. I „M” jak Messier :g: ,

- Cz. II Astro-Pudelek :uhm: ,

- Cz. III Czaszka paruje :sleepy: .

 

Pytania wymyśliła NASA, Urszula i Krzysztof oraz :alien2: .

Konkurs trwa 30 minut, w tym czasie drużyny mogą naradzać się w swoim towarzystwie dowoli, pilnując by konkurencja nie podsłuchiwała.

Wygrana drużyna otrzymuje uścisk dłoni Prezesa, wieczną chwałę oraz nagrodę od organizatora Zlotu, jeszcze nie wiadomo jaką, ale na pewno sprzyjającą dalszej integracji :drinks:

Liczymy na wielu chętnych, pytania są fajne (no i oczywiście proste ja drut i budowa cepa :buahaha: )

Edytowane przez KrzysztofZ
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka informacji o konkusie HARDKORE 2016

 

Pytania wymyśliła NASA, Urszula i Krzysztof oraz :alien2: .

 

A POLSA? :blink:

 

Ech pakuję klamoty. Sprzęt w miarę lekki, bom sobie kolano i krzyże w ramach remontu nadwyrężył...

Do zobaczenia, do jutra! :D

 

 

 

 

POLSA odpadła w eliminacjach, nie przeszła etapu ADEPTA :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

POLSA odpadła w eliminacjach, nie przeszła etapu ADEPTA :D

 

Pewnie jakieś logo trzeba było narysować ;)

 

Kurczę, mogłem się zapisać tego roku - właśnie sobie uświadomiłem, że za rok piszę maturę i cały misterny plan w... Ale można spodziewać się chociaż jakiejś relacji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.