Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, sidiouss napisał:

Jakieś takie mało Taysonowe

 

11 godzin temu, Tayson napisał:

Przy kolorach nic nie grzebałem - takie dał mi korek

 

Jak Tomek korkiem fotografuje, to czego oczekujesz?

Dobry fotograf to i drzwiami od stodoły dobre zdjęcie zrobi :D 

 

Edytowane przez isset
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy oczekują pięknych , kolorowych pocztówek...ja rozumiem na FB ale na forum branżowym to siara. Jak tylko coś bardziej ambitnego to wybrzydzanie się zaczyna- a to za ciemne, a to za mało kolorowe...

Brawo Tomasz , świetna praca!!! Pokazuje dokładnie to, co Autor sobie wymyślił.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzędziel napisał:

A wracając do meritum fajne zestawienie pracy @Tayson vs @OnlyAfc

 

To nie moja fotka, zaczerpnąłem ją ze strony http://www.skypixels.at/ic5068_full.html żeby pokazać, jakie cuda tam są w Ha.

Ale przyznam, że mógłbym się pokusić o zrobienie Ha, tyle że mój Canon raczej nie wyłuska takich detali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wessel napisał:

Dlaczego wszyscy oczekują pięknych , kolorowych pocztówek...ja rozumiem na FB ale na forum branżowym to siara. Jak tylko coś bardziej ambitnego to wybrzydzanie się zaczyna- a to za ciemne, a to za mało kolorowe...

Brawo Tomasz , świetna praca!!! Pokazuje dokładnie to, co Autor sobie wymyślił.

No właśnie. Zgadzając się tutaj z kolegą @wessel i jednocześnie nie zgadzając (za dobór słowa), chciałem tylko zauważyć, że @Tayson zarejestrował dokładnie to co tam jest i to dostępne w RGB. Skoro nie ma tam fajerwerków to ma nagle je tworzyć? Wyciągać z materiału coś na siłę? Nie każdy obszar nieba obfituje w takie same cuda :D Co do doboru słów - to właśnie praca pokazuje dokładnie to co tam jest, a nie to co Autor wymyślił :D i dobrze - jest astrofotografem, a nie astrofotografikiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tuvoc napisał:

No właśnie. Zgadzając się tutaj z kolegą @wessel i jednocześnie nie zgadzając (za dobór słowa), chciałem tylko zauważyć, że @Tayson zarejestrował dokładnie to co tam jest i to dostępne w RGB. Skoro nie ma tam fajerwerków to ma nagle je tworzyć? Wyciągać z materiału coś na siłę? Nie każdy obszar nieba obfituje w takie same cuda :D Co do doboru słów - to właśnie praca pokazuje dokładnie to co tam jest, a nie to co Autor wymyślił :D i dobrze - jest astrofotografem, a nie astrofotografikiem :-)

No to wyjaśnię - pisząc " tak jak Autor sobie wymyślił" miałem na myśli " tak jak Autor sobie wymyślił, żeby ten obszar pokazać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wessel napisał:

No to wyjaśnię - pisząc " tak jak Autor sobie wymyślił" miałem na myśli " tak jak Autor sobie wymyślił, żeby ten obszar pokazać".

 

I zdaje się, że nacisk jest na "autor", a nie "pokazać". Myślę, że gdyby wrzucił to ktoś inny, to zdjęcie dostałoby 5 lajków i przeszło bez echa.
Sorry Panowie, ale nic tu nie widać. 

 

(tak, oczekuję pięknych, kolorowych pocztówek)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, karp_killer napisał:

 

I zdaje się, że nacisk jest na "autor", a nie "pokazać". Myślę, że gdyby wrzucił to ktoś inny, to zdjęcie dostałoby 5 lajków i przeszło bez echa.
Sorry Panowie, ale nic tu nie widać. 

 

(tak, oczekuję pięknych, kolorowych pocztówek)

Rozumiem, że wszystko co jest poza katalogiem obiektów głównych Messiera i duzymi kolorowymi obiektami Ciebie nie interesuje.. no cóż, tak też można :) tylko to zupełnie nie moja bajka...

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.