Skocz do zawartości

Dowcipy


Rekomendowane odpowiedzi

Państwowa inspekcja pracy składa wizytę w niewielkiej firmie. Funkcjonariusze zaczynają od przepytania właściciela:

- czy są tu jacyś pracownicy?

- a tak, mam dwóch handlowców.

- może pan rozwinąć?

- cóż, obaj dostają po 1200 na rękę, raz do roku wysyłam ich na dwa tygodnie urlopu, czasem wypłacę premię świąteczną...

- to wszystko?

- jest jeszcze taki jeden... odwala 80% roboty, siedzi po godzinach, dostaje za to codziennie paczkę fajek i niekiedy flaszkę. Aha, jeszcze raz w tygodniu sypia z moją żoną.

- możemy z nim porozmawiać?

- właśnie to państwo robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiono, że i Czukcze powinni mieć dowody osobiste. Przyjechał fotograf, po oględzinach stwierdził, że wszystkie twarze takie same a w dodatku zarośnięte to sie nikt nie pozna jak zrobi jedno zdjęcie i powieli - a mu o wiele taniej wyjdzie i nie zmarznie. Jak stwierdził tak zrobił. Czukcze dowody dostali ale jeden przychodzi do fotografa, pokazuje zdjęcie i mówi:

- Panie, to nie ja!

- No jak nie pan, oczy pana?

- No oczy moje ale to nie ja!

- Przecież broda, wąsy, cera taka sama - wszystko sie zgadza, to co panu nie pasuje?

- No gęba moja, ale kufajka nie moja!

 

pozdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A: Hej, nudno dzisiaj, może zagramy w pici-polo?

B: Chętnie, a co to za gra?

 

A: Prosta, podaj liczbę od 1 do 10...

B: Siedem...

 

A: OSIEM - PRZEGRAŁEŚ !!! :)

B: Ty, ta gra jest bez sensu...

 

A: Gra jest super! Tylko ty nie umiesz przegrywać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie facet przez plac zabaw. Mija karuzele, drabinki rozmaite, huśtawki, w końcu dochodzi do piaskownicy. Zauważa, że w piaskownicy ktoś leży, podchodzi więc bliżej i widzi, że wszystko w piaskownicy i dookoła niej jest przekopane. Doły ogromne. Góry piasku i czarnoziemu pousypywane dookoła, wielkie drzewo wykopane razem z korzeniem leży obok, a z alejek przy piaskownicy zdjęty jest asfalt...

W piaskownicy na plecach, z zamkniętymi oczami, leży dziewczynka. W jednej rączce trzyma malutkie różowe wiaderko z piaskiem, w drugiej pomarańczową, mocno podrapaną i startą do połowy łopatkę.

- Dziewczynko, co ci się stało?

- K*rwa, nabawiłam się...

 

49ra1ea8.jpg

 

 

i coś na poprawę humoru, chwila refleksji

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcówki zamieszczonego przez Ori filmu wynika, że jest dofinansowany z Unii Europejskiej (czyli z naszych podatków). I to jest najlepszy dowcip.

 

Na Twoją spostrzegawczość Piotrze, zawsze można liczyć... :szczerbaty:

swoją dorgą to ciekawe :flirt:

 

a teraz z innej beczki

przeniesienie-krzyża1.jpg

 

więcej tutaj - http://www.andrzejrysuje.cba.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pewien misjonarz był z misją humanitarną w Afryce.

Któregoś dnia idąc w dżungli zauważył leżącego słonia. Podszedł i zobaczył że słoń ma w nogę wbity gwóźdź. Zrobiło mu się żal i wyjął mu ten gwóźdź. Słoń wstał i popatrzył na swojego ratownika z umiłowaniem, jakby chciał powiedzieć "dziękuję", potem poszedł. Odwrócił się jeszcze raz, jakby chciał powiedzieć "do widzenia" i zniknął wśród drzew.

- Ciekawe czy go jeszcze kiedykolwiek znowu zobaczę!? - pomyślał ratownik.

Kilka lat później ów misjonarz wybrał się do cyrku. Występowały tam różne zwierzęta, także słonie, ale jego uwagę zwrócił jeden słoń który patrzyl na niego w ten sam sposób jak ten z dżungli.

- Czyżby to ten słoń? - pomyślał - jest do tamtego taki podobny!

Po występie podszedł do tego słonia, pogłaskał go w uszy, ale wtedy słoń złapał go trąbą i trzasnął nim kilka razy o podłogę zmieniając jego ciało w krwawy pasztet.

Okazało się że to nie był ten słoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.