Skocz do zawartości

WR 134 - Oo Saurona w HOO


Robson_g

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, beny napisał(a):

Nooo piękny tlen ;) Chyba najlepsze z Twoich dotychczasowych fotek ;) Widać że przyłożyłeś się do obróbki ;)

Dzięki bardzo :)

Próbowałem się przykładać. Wciąż eksperymentuję. Nie mam wyrobionego stałego przepływu pracy.

Raz wyjdzie, kolejnym razem nie wyjdzie :) Tak to wygląda :)

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robson_g napisał(a):

Dzięki bardzo :)

Próbowałem się przykładać. Wciąż eksperymentuję. Nie mam wyrobionego stałego przepływu pracy.

Raz wyjdzie, kolejnym razem nie wyjdzie :) Tak to wygląda :)

 

 

Nie jesteś sam :) Ważne żeby drążyć i spędzać czas nad obróbką i analizować ;) Później to procentuje jak u Ciebie ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, moim skromnym zdaniem, że wyciągany materiał za uszy, ale jeszcze w granicach akceptacji :) Dobre zdjęcie, gratuluję! 

Co do czystych technikaliów to gwiazdki - przepalone (?), trochę dla mnie "placki", bardzo ostro potraktowane. Ale sama mgławica i czerwone pyły wokół 👏

Edytowane przez Krzysiek Gaudy
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysiek Gaudy napisał(a):

Widać, moim skromnym zdaniem, że wyciągany materiał za uszy, ale jeszcze w granicach akceptacji :) Dobre zdjęcie, gratuluję! 

Co do czystych technikaliów to gwiazdki - przepalone (?), trochę dla mnie "placki", bardzo ostro potraktowane. Ale sama mgławica i czerwone pyły wokół 👏

 

5 minut temu, licho52 napisał(a):

I takie są piękne efekty jak się dużo zbierze! Naprawdę nieźle ale gwiazdki bym dopalił z 5 min RGB.

Jeśli żona mi pozwoli, to jeszcze dziś a jeśli nie, to w przyszłym tygodniu to poprawię :)

Gwiazdki są po godzinie na kanał w RGB :( Muszę się do nich przyłożyć.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
28 minutes ago, Behlur_Olderys said:

Czy mi się wydaje, że w lewej dolnej ćwiartce jest jakaś mała mgławica refleksyjna? Ciekawe, czy ma nazwę :)

EDITED:
Znalazłem: http://simbad.cds.unistra.fr/simbad/sim-id?Ident=%402931633&Name=GN 20.10.7&submit=submit
Nazywa się GN 20.10.7 :)

Powiem Ci- widać, że wyrabiasz sobie oko do dostrzegania pewnych detali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Behlur_Olderys napisał(a):

Czy mi się wydaje, że w lewej dolnej ćwiartce jest jakaś mała mgławica refleksyjna? Ciekawe, czy ma nazwę :)

EDITED:
Znalazłem: http://simbad.cds.unistra.fr/simbad/sim-id?Ident=%402931633&Name=GN 20.10.7&submit=submit
Nazywa się GN 20.10.7 :)

Jest, jest :)

Natomiast zadziwiające jest to że na pierwszym zdjęciu znajduje się tylko rozlana, karmazynowa plama, podczas gdy na drugim pojawia się jako piękna i zwiewna mgiełka, z trzema skrzydełkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.