Skocz do zawartości

Opozycja Marsa 2007


OBERON RD

Rekomendowane odpowiedzi

Mars, 30.10.07, Khmelnitskiy (Ukraina)

MAK230, 1/13, barlou 3-x, kamerka Phillips 840, 455/140 klatok

 

 

 

A to zdjęcie na pewno robione z Ukrainy? czy może ze stacji kosmicznej... :blink:

 

:notworthy: Niesamowite...

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal - czekamy na kolejne zdjecia :Beer:
I na jakieś teksty łamaną polszczyzną, bo lepsze to niż nic. Widzę ze niektorzy odczytuja coś między wierszami, ale do zazdrosci o fotki Michała to mi daleko, bo jako praktyk w tym fachu, wiem że poza wielkoscia optyki tylko seeing pozwala lub nie, osiągnąć dobry materiał, czyli gdy np. ja uzyskam raz w roku dobrą pod wzgledem rozdzielczosci fotkę, to właściwie nie moja zasługa i nie czarujmy się, każdy może opanować w stopniu wystarczajacym obróbkę w Registaxie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo zachowuje sie jak bezduszny automat, ale widzę że jak chce, to może coś skrobnąc.

Przesadzasz - daj mu spokój. Nie wiem, coś się go uczepił. Dzieli się swoimi pracami i trzeba to docenić. Taką metodą za chwilę go wypłoszysz od nas.

 

Nie rozumiem, jak może to ciebie irytować. Jestem trochę zdziwiony :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze niektorzy odczytuja coś między wierszami, ale do zazdrosci o fotki Michała to mi daleko, bo jako praktyk w tym fachu, wiem że poza wielkoscia optyki tylko seeing pozwala lub nie, osiągnąć dobry materiał, czyli gdy np. ja uzyskam raz w roku dobrą pod wzgledem rozdzielczosci fotkę, to właściwie nie moja zasługa i nie czarujmy się, każdy może opanować w stopniu wystarczajacym obróbkę w Registaxie.

 

No i co z tego? Co to ma wspólnego z trudnościami wyrażania się w obcym języku? Nigdzie tu nie widzę żadnych sugestii na temat "zazdrości" czy innych. Sam to mówisz - i co najciekawsze, jako jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemarc, odrobinę tolerancji

 

proszę spróbuj może zaprezentować swoje fotografie tu: http://www.astronomy.ru/forum/index.php/to....html#msg588037

bo tam własnie głównie pisze i prezentuje swoje cudowne fotografie Michal

 

czy sądzisz, że równie w dosadny sposób byłbyś tam potraktowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemarc, odrobinę tolerancji

 

proszę spróbuj może zaprezentować swoje fotografie tu: http://www.astronomy.ru/forum/index.php/to....html#msg588037

bo tam własnie głównie pisze i prezentuje swoje cudowne fotografie Michal

 

czy sądzisz, że równie w dosadny sposób byłbyś tam potraktowany?

Nie wiem jak bym byl tam potraktowany bez mozliwości komunikacji werbalnej, ale zakladam że niespecjalnie, więc sie tam nie pcham. Fotki Michała mówią same za siebie i nie potrzeba zbędnych komentarzy, ale robi je żywy człowiek z ktorym mozna by zamienic kilka zdań na forum, by go poznać bliżej, zamiast jechac na zlot w Bieszczady. Tylko o to mi chodziło, nie musicie być jego adwokatami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.