Skocz do zawartości

a złammy tę ciszę wyborczą


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet bolszewicy i faszysci zostawili stare carskie i cesarskie kadry w dyplomacji... A Jarek wywalił starych a nowych nie powołał, bo niby skąd? Czy sugerujesz, że Bartoszewski był kształcony w Moskwie!?!

 

Byłem w opozycji do Jarka i jako człowiek z wyższym wykształceniem czułem się zakwalifikowany do owych "wykształciuchów".

Mogę jeszcze dodac, że mój dziadek służył w niemieckiej armii... Czy przez te fakt jestem gorszym obywatelem tego kraju? A tak sugerowano... Nawet nie wiesz, jak dużo ludzi na Górnym Sląsku było wstrząśniętych tą nagonką na dziadka Tuska.

 

 

ps. Tak naprawdę problemem Jarka jest nienawiść i wiara we własną nieomylność. Nie ma ludzi nieomylnych. Jarek wymyłśił sobie, że będzie prowadził wojnę ze wszystkimi i wszystkich będzie obrazał, bo jest WODZEM.

Edytowane przez mpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bolszewicy i faszysci zostawili stare carskie i cesarskie kadry w dyplomacji... A Jarek wywalił starych a nowych nie powołał, bo niby z kąd. Czy sugerujesz, że Bartoszewski był kształcony w Moskwie!?!

1. chyba nie przez 18 lat?

2. chyba ostatnio nie był w MSZ?

 

Byłem w opozycji do Jarka..

 

nie mnie oceniać gdzie się koś chce zakwalifikować, doradzam jedynie ostrożność

 

Mogę jeszcze dodac, że mój dziadek służył w niemieckiej armii... Czy przez te fakt jestem gorszym obywatelem tego kraju? A tak sugerowano...

 

jeśli ktoś tak uważa - to jego problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bolszewicy i faszysci zostawili stare carskie i cesarskie kadry w dyplomacji... A Jarek wywalił starych a nowych nie powołał, bo niby skąd? Czy sugerujesz, że Bartoszewski był kształcony w Moskwie!?!

 

Byłem w opozycji do Jarka i jako człowiek z wyższym wykształceniem czułem się zakwalifikowany do owych "wykształciuchów".

Mogę jeszcze dodac, że mój dziadek służył w niemieckiej armii... Czy przez te fakt jestem gorszym obywatelem tego kraju? A tak sugerowano... Nawet nie wiesz, jak dużo ludzi na Górnym Sląsku było wstrząśniętych tą nagonką na dziadka Tuska.

ps. Tak naprawdę problemem Jarka jest nienawiść i wiara we własną nieomylność. Nie ma ludzi nieomylnych. Jarek wymyłśił sobie, że będzie prowadził wojnę ze wszystkimi i wszystkich będzie obrazał, bo jest WODZEM.

 

Nie sądziłem, że będę się z tobą zgadzał w najbliższym czasie - w kwestiach politycznych, bo oczywiście tylko o tym mówię :szczerbaty:

:dobrze:

 

O tym dziadku nie musiałeś wspominać, bo mam dziwne wrażenie, że spora część tego nie zrozumie i już ciebie będą nienawidzić! Jeżeli ludzi się ocenia po tym, kim był ich dziadek - to jest po prostu żenujące i oznacza tyle, że nie ma już się do czego przyczepić. Bo tym tokiem myślenia, to można mnie posądzić o czyn niezwykle haniebny, który odmienił losy całej ludzkości. Mój przodek, wskutek pokusy pewnej niewiasty, wcinał owoce, których żreć nie powinien. Czy powinienem się martwić, że ktoś kiedyś mi to wypomni? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Mogę jeszcze dodac, że mój dziadek służył w niemieckiej armii... Czy przez te fakt jestem gorszym obywatelem tego kraju? A tak sugerowano...

 

jeśli ktoś tak uważa - to jego problem

...

 

No jak mi to powiesz przy piwie, to ok. Ale jak się o tym trąbi w mediach, to już nie prywatny problem dwóch ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako przedstawiciel młodzieży (nie mylić z młodzieżą wszechpolską :ha: ), chciałbym podziękować wszystkim wyborcom PO. Po tych historycznych wyborach, powróciła we mnie wiara w Polskę i przede wszystkim: wiara w ludzi :)

 

Przyszłość młodzieży w dniu 21 października, stała się pewniejsza i mamy nadzieję...nie, my to wiemy... że emigracja nie jest jedynym rozwiązaniem :Beer: .

 

W dniu 21 października, zmieniłem pogląd co do świadomości politycznej polaków. Jest to dzień, który z pewnością nie zostanie przeze mnie zapomniany. :banan:

 

DZIĘKUJEMY!!!!!! :Salut::notworthy::helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no AF zaczyna na psy schodzic. :D:D:D

Zeby o polityce dyskutowac.

 

A tak na serio to martwi mnie gorszy niz sie spodziewalem wynik LiDu.

Ja osobiscie ma poglady liberalne, im mniej panstwa w moim zyciu, tym to zycie lepsze.

Czyzby w naszym kraju nie bylo miejsca dla myslacych podobnie?

 

Ajjj chyba sam zaczynam tez schodzic na psy. :Boink::Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też jestem przedstawicielem młodzieży i głosowałem na PIS, i jestem z tego dumny. Możecie się ze mnie śmiać na mnie to wrażenia ni zrobi. PO nic nie zrobi. A ten ich cud gospodarczy doprowadza mnie do śmiechu. Ludzie rozliczą ich za 4 lata a może wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem w tym Adam, ze jestes za mlody i nie pamietasz jak sie stalo w kolejkach, nie wiesz co to cenzura w radio i TV i na pewno nie masz pojecia jak wygladaly przemowienia komunistycznych dygnitarzy. Ja to pamietam i zbyt wiele z dzialan przeszlego rzadu przypominalo mi dzialania komuny, no wlasnie paradoksalnie komuny z ktora to niby kaczystan chcial sie rozprawic....

 

pozdrawiam !

Edytowane przez kaluzny_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem w tym Adam, ze jestes za mlody i nie pamietasz jak sie stalo w kolejkach, nie wiesz co to cenzura w radio i TV i na pewno nie masz pojecia jak wygladaly przemowienia komunistycznych dygnitarzy. Ja to pamietam i zbyt wiele z dzialan przeszlego rzadu przypominalo mi dzialania komuny, no wlasnie paradoksalnie komuny z ktora to niby kaczystan chcial sie rozprawic....

 

pozdrawiam !

Nie wmówisz mi tego... Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. czego ? że, nie pamiętasz ? pewnie nie wmówie bo nie wiesz o tym nic.

Ze strachem patrzyłem na poczynania, projekty ustaw (jak również te wprowadzone jak np ustawa o wprowadzeniu stanu wyjątkowego) i nowe bezsensowne pomysły i zero pomysłu na wykorzystanie dobrego okresu w gospodarce (choć tutaj nie wiadomo, czy to zaleta czy wada, że tego nie tykali).

Ponieważ zajmuje się reklamą i jest to mój konik czytam sporo o socjotechnice - tutaj panowie K. z całą pewnością byli dobrze przygotowani: gierki, prowokacje i utrzymywanie ciągłego strachu sprawiają, że nasza uwaga jest skupiona zdecydowanie na czym innym niż należy.

Dziwie się, że ludzie to kupuja - jestem też w szoku że tyle osób zagłosowało ZA pis-em, w szczególności po cyrku z ostatnich dni.

Jestem zdegustowany, osłabiony i mam dość tych kolesi - mam nadzieję, że ten błąd (PIS) wyborcom się po raz kolejny nie przytrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. czego ? że, nie pamiętasz ? pewnie nie wmówie bo nie wiesz o tym nic.

Ze strachem patrzyłem na poczynania, projekty ustaw (jak również te wprowadzone jak np ustawa o wprowadzeniu stanu wyjątkowego) i nowe bezsensowne pomysły i zero pomysłu na wykorzystanie dobrego okresu w gospodarce (choć tutaj nie wiadomo, czy to zaleta czy wada, że tego nie tykali).

Ponieważ zajmuje się reklamą i jest to mój konik czytam sporo o socjotechnice - tutaj panowie K. z całą pewnością byli dobrze przygotowani: gierki, prowokacje i utrzymywanie ciągłego strachu sprawiają, że nasza uwaga jest skupiona zdecydowanie na czym innym niż należy.

Dziwie się, że ludzie to kupuja - jestem też w szoku że tyle osób zagłosowało ZA pis-em, w szczególności po cyrku z ostatnich dni.

Jestem zdegustowany, osłabiony i mam dość tych kolesi - mam nadzieję, że ten błąd (PIS) wyborcom się po raz kolejny nie przytrafi...

Ja się dziwię, że ludzie kupują ten kit PO. Koniec dyskusji bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po tych wyborach będzie choć kapkę lepiej to już będę zadowolony. Za sobą mam już trochę kampanii wyborczych, na tyle dużo, aby wiedzieć, że przed wyborami są obietnice dobrobytu, a po wyborach wracamy do rzeczywistości. I dla tych, którzy zbytnio nasłuchali się obietnic ta rzeczywistość bywa bolesna. PO rozdaje teraz karty i zobaczymy co z tego rozdania wyjdzie :)

 

W każdym razie dla mnie ten dzień jest dobry bo obok stoi paczka z DO z mam nadzieję porządnymi lornetkami. Jeszcze nie rozpakowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam satysfakcje że przyłożylem rękę do tego by dyktatura poszła w odstawkę. Nie wierzę w fasadowe hasła o prawie i sprawiedliwosci których nikt nigdy nie zrealizował i nie zrealizuje. Nie wiadomo co zdziała PO, ale najważniejsze że pewien rodzaj zdziczenia politycznego został zneutralizowany. Dziwie się że Kaczyńscy nie wzieli lekcji z przeszłości ktora juz kilka razy pokazala że na negatywanej kampanii u nas się tylko traci. Tym sposobem udało im sie zmobilizować wszystkich swoich przeciwników, czego o dziwo premier nie byl w stanie przewidzieć, chociaz na tęgiego gracza wyglądał. :szczerbaty:

Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niektórzy z Samoobrony nie weszli do sejmu:

http://fakty.interia.pl/szukaj/news/nowa-s...moobrony,995862

:ha::ha::ha:

 

PS. A tak zupełnie poważnie. Zgadzam się z każdym słowem przedmówcy. Nie napisałbym tego trafniej.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry:

 

Pożyjemy zobaczymy czy wyborcze obietnice się spełnią.

Mówili w radiu że ci co głosowali na PiS 2 lata temu a teraz poszli za PO mogą mieć powyborczą czkawkę.

Dlatego tak piszę.

A tak po za tym specjalnie polityką się nie zajmuję, ale pamiętajmy że PiS przejęło państwo po 8-letnim panowaniu

przez SLD i wiele było przez te dwa lata "frontów naprawczych" po starej polityce i nie wszystko zostało ułożone tak jak chcieli by wyborcy.

Stąd ten zawód w dane obietnice...

 

Adam trzymaj się ja też na nich głosowałem. :rolleyes:

Edytowane przez Solar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy czy wyborcze obietnice się spełnią.

Mówili w radiu że ci co głosowali na PiS 2 lata temu a teraz poszli za PO mogą mieć powyborczą czkawkę.

Dlatego tak piszę.

A tak po za tym specjalnie polityką się nie zajmuję, ale pamiętajmy że PiS przejęło państwo po 8-letnim panowaniu

przez SLD i wiele było przez te dwa lata "frontów naprawczych" po starej polityce i nie wszystko zostało ułożone tak jak chcieli by wyborcy.

Stąd ten zawód w dane obietnice...

 

Adam trzymaj się ja też na nich głosowałem. :rolleyes:

huh nie jestem sam :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.