Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio rozwiązałem u siebie problem z Shoutbox'em.

 

Otóż rozbiegało się o to, że nie mogłem pisać wiadomości, tj. po wciśnięciu "wyślij" bądź stuknięciu "ENTER" nic się nie pojawiało. Rozwiązanie jest banalne. Muszę za każdym razem wchodzić w zakładkę Shoutbox, a potem z powrotem do zakładki Forum i wszystko działa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj miałem problem z dodaniem plusa do postu,który miał ich już 11,chodzi o temat obłoki srebrzyste.Wcześniej takiego problemu nie miałem,choć to pierwszy post,który ma tyle karmy(na który głosuje w nowej wersji forum).Nie wiem dlaczego po kliknięciu na plus okno otwiera się poniżej ale niepełne.Mogę w nim pisać ale nie mogę tego zaakceptować,brak przycisku.Normalnie okno to otwiera się w lewą stronę a tutaj...nie wiem czemu.

Używam przeglądarki Firefox 3.0.11.

Ps.Próbowałem kilka razy,odświezałem stronę ale bez skutku.Nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło(głosowałem już w tej wersji forum).

Pozdrawiam,Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie w nowej zawartości nie widać autorów wątków? Nie wyświetla mi też wszystkich tematów, w których się coś zmieniło lub nowych. Większość jest, ale części brakuje. Może to jest kwestia konfiguracji moich ustawień?

 

Jeszcze jednej rzeczy mi brakuje: jak przejść do ostatniego posta z wątku z poziomu listy wątków? W starym forum była taka opcja.

Edytowane przez grzybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, a jeśli tak to gdzie można obejrzeć komentarze ludzi do ocen konkretnej wypowiedzi?

(zarówno te pozytywne jak i negatywne)

nie wiem jak negatywne, ale pozytywne może zobaczyć osoba która danego plusa dostała (w panelu po prawej na stronie głównej, okienko "ostatnie reputacje") - o ile był jakiś komentarz do plusa.

 

Jeszcze parę słów ode mnie:komentarz napisany przy plusiku wyświetla się u mnie w formie znaczków, krzaczków i tak naprawdę nie wiem, co autor plusika ma na myśli i co chce mi przekazać.

podejrzewam, że to jest kwestia dostosowania silnika tudzież pełnej lokalizacji forum i za jakiś czas ta i inne literówki zostaną poprawione (podejrzewam,że administratorzy mają obecnie ważniejsze rzeczy na głowie).

A jeśli lubisz wczytywać się ciągi znaczków, to podaję Tobie trzy:

%u0142 - ł

%u0105 - ą

%u0119 - ę

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj miałem problem z dodaniem plusa do postu,który miał ich już 11,chodzi o temat obłoki srebrzyste.Wcześniej takiego problemu nie miałem,choć to pierwszy post,który ma tyle karmy(na który głosuje w nowej wersji forum).Nie wiem dlaczego po kliknięciu na plus okno otwiera się poniżej ale niepełne.Mogę w nim pisać ale nie mogę tego zaakceptować,brak przycisku.Normalnie okno to otwiera się w lewą stronę a tutaj...nie wiem czemu.

Używam przeglądarki Firefox 3.0.11.

Ps.Próbowałem kilka razy,odświeżałem stronę ale bez skutku.Nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło(głosowałem już w tej wersji forum).

Pozdrawiam,Rafał.

Nadal to samo.Posty mające więcej plusików a niżeli 9 są dla mnie nieosiągalne do ocenienia.Okno oceny otwiera się w dół na jedną linię zamiast w bok i nie ma tam przycisku do akceptacji bądź rezygnacji.

Pozdrawiam,Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłam, że gdy ma się włączoną opcję wcześniejszej akceptacji potencjalnych nowych znajomych, to przy próbie odrzucenia zaproszenia wyświetla się błąd i nie da się takiego zaproszenia odrzucić.

Poniżej zdjęcie komunikatu o błędzie.

blad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić aby "Wyświetl nową zawartość" wyświetlało wszystkie wątki, w których coś się zmieniło od ostatniej wizyty? Teraz lista jest dziwnie niekompletna i nawet jak dostaję maila, że jest odpowiedź w jakimś temacie, to nie ma go na liście.

Edytowane przez grzybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłam, że gdy ma się włączoną opcję wcześniejszej akceptacji potencjalnych nowych znajomych, to przy próbie odrzucenia zaproszenia wyświetla się błąd i nie da się takiego zaproszenia odrzucić.

Poniżej zdjęcie komunikatu o błędzie.

 

O rany... Aniu, a kogoż Tyś chciała odrzucić? Jakiegoś cichego wielbiciela? :szczerbaty::Beer:

Widzicie chłopaki nie ma lekko, trzeba bardziej się starać... B)

 

pozdrawiam serdecznie

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusika sobie dać nie można ale ... można samemu oceniać swój wątek. Testowo dałem sobie gwiazdki i silnik zaakceptował. Nie wiem czy tak powinno być...

 

A jeszcze jedno - od 20 plusików pojawiła mi się reputacja Excellent - sadzę, że na taki tytuł powinno się bardziej zapracować i plusy powinny być w setkach liczone...

Edytowane przez szmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Postaramy się zgłaszane przez was problemy rozwiązać w sensownym czasie.

 

Ponizej wklejam wasz feedback w formie listy aby łatwiej było ogarnąć całość,

 

- brak rejestracji zmian w "wyświetl nową zawartość" dla przyszpilonych wątków

- dział "Blogi", nie wyświetla ilości wpisów i komentarzy

- zacinający się Shoutbox. (po wciśnięciu "wyślij" bądź stuknięciu "ENTER" nic się nie pojawia - treba wchodzić w zakładkę aby odblokować)

- okienko szybkiego logowania na głównej

- niemieszczący się przycisk "wyślij" w plusowniku

- złe kodowanie komentsów w plusowniku

- nie aktualizuje się liczba wyświetleń wątków.

- opcja wcześniejszej akceptacji potencjalnych nowych znajomych, nie pozwala odrzucać niechcianych zaproszeń

- możliwość otwierania załączonych plików graficznych w nowym oknie

 

Rozwiązania problemów i ciekawe zozszerzenia będą się pojawiać w miarę jak programista bedzie w stanie je fixować.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna to mam jeszcze tylko taka sugestie: jak programista bedzie naprawial 'nowa zawartosc' to moze daloby sie zrobic tak, zeby wyswietala sie informacja o tym kto jest autorem watku i pokazana liczba stron watku (tak jak w poprzedniej wersji forum).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej BLackBerry to poprzednia wersja była idealnie odwzorowana. Nowa to tak jakby textowa wersja. Nie wiem czto wina komórki, czy ustawień. Czy ktoś mający Blackberry mógłby potwierdzić, że można przegladac stronę z normalnym widokiem jak na kompie?

 

U mnie na operze mobile w BB forum wygląda na - porównując do starszego silnika forum.

Ogólnie czytać się da ale nie jest to wygodne jak w wersji poprzedniej - a i nie mogłem się zalogować do forum i po prostu odpisac na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.