Skocz do zawartości

Bieszczady 2009


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja zawsze na zlot w Bieszczady jadę na zimowych i nie zamierzam jechać wolniutko :)

I tak zimówki mają żywotność około 3 sezonów a potem to już tylko z nazwy są zimowe więc spoko.

 

Adamo z Lublina masz myk, myk i jesteś w Bieszczadach... :) , a mi trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, tak byłoby najlepiej.

Aha jeszcze jedno - ja też jutro wyjeżdżam. Nigdy wcześniej nie byłem w Roztokach. Cieszę się, że kogoś spotkam. Gdzie mam się zakwaterować? Jak się nazywa nasz ośrodek?

 

Frebert jest wszystko na stronie astrozloty.pl albo pisz do adama na pw

robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nawet nie wiecie jak się cieszę, że mogę przyjechać :D

 

 

Mam małą prośbę, zdaję się że wężyk spustowy z blokadą który zamówiłem na allegro nie przyjdzie przed zlotem, dlatego mam pytanie: czy ktoś ze zlotowiczów nie mógłby wziąć z sobą wężyka spustowego z blokadą do lustrzanek analogowych? Oczywiście pożyczyłbym go sobie tylko na czas zlotu :D . Wiecie, chciałbym sobie porobić "Stars Trails" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robson999 powiedz mi przez co lecisz do Roztok? Bo rozumiem, że mieszkasz w okolicach Szczecina :)

 

Życzę Wam pogodnego nieba.

Udanej zabawy :)

 

OOOOOOOO chłopie...było wiele wersji, ostatnia to nawet taka, że jedziemy przez Niemcy, pod Berlin potem na Drezno i na Katowice aż za Kraków (autostradami), ale wczoraj zmieniliśmy zdanie. Jadę ze Stepnicy do Wałcza, zabieram narzeczoną i jedziemy dalej na Poznań ,Łódź, Kielce, Rzeszów, gps może jakoś pomoże :)

 

Do końca nie jestem przekonany...droga przez Niemcy to rewelacja, dalej może o jakieś 200 km, może 180 ale jakże się nadrabia na czasie, bezpieczeństwie, wygodzie. Autostrady aż za Kraków!

Edytowane przez robson999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to jest mi tak bardzo przykro, jak chyba nigdy dotąd, z przyczyn niezależnych ode mnie nie będę mógł przyjechać na zlot. Jest mi najbardziej szkoda tego, że nie będę mógł Was wszystkich poznać. Trudno, bardzo chciałem, chyba nie będzie mi dane zobaczyć bieszczadzkiego nieba.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej zabawy!

Robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to jest mi tak bardzo przykro, jak chyba nigdy dotąd, z przyczyn niezależnych ode mnie nie będę mógł przyjechać na zlot. Jest mi najbardziej szkoda tego, że nie będę mógł Was wszystkich poznać. Trudno, bardzo chciałem, chyba nie będzie mi dane zobaczyć bieszczadzkiego nieba.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej zabawy!

Robson

Co to? 1 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękujesz jak wrócisz ze zlotu.

Teraz na 2 dni przed zlotem rezygnacji nie przyjmuje. :angry:

 

Dla mnie ta przygoda miała zacząć się już jutro w południe...Adamo spokojnie, różne rzeczy się zdarzają, ta decyzja była dla mnie najbardziej bolesna. Nie przeskoczy się nieraz niektórych spraw i tyle...dla mnie ważne jest to, że za rok znów będzie okazja na spotkane i to mnie chyba najbardziej utrzymuje dziś przy życiu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza pogody http://www.accuweather.com/world-forecast....OK&metric=1 :szczerbaty:

Znów będzie jak rok temu?

 

Coś niepokojąco zgodne są te prognozy: http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coa...pe=2n&id=68 :angry:

 

Mam więc nadzieję, że prelekcje będą pasjonujące :rolleyes: Czy jakbym przyjechał bez sprzętu to mógłbym wziąć udział w konkursie "Adept 2009"? Co prawda wiek mnie pewnie dyskwalifikuje, ale chyba nie o to chodzi? :szczerbaty:

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niepokojąco zgodne są te prognozy: http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coa...pe=2n&id=68 :angry:

 

Mam więc nadzieję, że prelekcje będą pasjonujące :rolleyes: Czy jakbym przyjechał bez sprzętu to mógłbym wziąć udział w konkursie "Adept 2009"? Co prawda wiek mnie pewnie dyskwalifikuje, ale chyba nie o to chodzi? :szczerbaty:

 

Pozdrawiam,

Alex

Do konkursu powinny zgłosić się osoby które zaczynają przygodę z astronomią a nie młode wiekiem :) choć jedno nie wklucza drugiego.

I nie wystarczy przyjechać bez sprzętu żeby brać udział w konkursie :)

Dajmy szanse tym którzy naprawdę zaczynają.

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się trzeba zgłosić?

 

 

Do konkursu powinny zgłosić się osoby które zaczynają przygodę z astronomią a nie młode wiekiem :) choć jedno nie wklucza drugiego.

I nie wystarczy przyjechać bez sprzętu żeby brać udział w konkursie :)

Dajmy szanse tym którzy naprawdę zaczynają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyliśmy pakowanie samochodu. Normalnie zgroza :szczerbaty:

Taurus + 80ED (w walizkach), CG5 GT, PowerStation, ze dwa statywy foto, plecaki, drobiazgi w wielkim koszu no i koło zapasowe :banan:

Dziękujemy wydziałowi Fizyki UW za przechowanie na strzeżonym dziedzińcu autka z zabawkami :Salut:

 

Jutro o 12, po zajęciach ruszamy.

 

Ah, nie mogę się doczekać aż Was zobaczę :Beer:

Edytowane przez Karol Wójcicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.