Skocz do zawartości

Bieszczady 2009


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Także i ja się zdecydowałem na wyjazd, to będzie mój pierwszy taki zlot :) . Gdzie w Roztokach jest pole obserwacyjne? O ile dobrze widziałem na zdjęciach jest ono od razu obok schroniska i można sprzęt bezpośrednio z auta wyładować bez potrzeby biegania kilometr w głąb lasu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także i ja się zdecydowałem na wyjazd, to będzie mój pierwszy taki zlot :) . Gdzie w Roztokach jest pole obserwacyjne? O ile dobrze widziałem na zdjęciach jest ono od razu obok schroniska i można sprzęt bezpośrednio z auta wyładować bez potrzeby biegania kilometr w głąb lasu??

Tak, wszystko jest na miejscu, tam jest wszędzie ciemno :)

Wszyscy przyjeżdżamy najpierw się zameldować do biura a potem z planem i wytycznymi kwaterujemy.

Dybasiówka jest po drodze w Lisznej 6km przed schroniskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) :

Pozdrowienia dla tego forum od Domka (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

 

Są lepsze fora: www.astromaniak.pl

www.astro4u.net

www.astronomia.pl

www.poa.home.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie z 20min

 

No to za 20 minut się wyda, że w tym roku nie dam rady sie z wami pogapić w czarne bieszczadzkie niebo... strasznie mi przykro z tego powodu... :(:unsure::wacko::Cry::icon_confused::icon_cry::icon_sad::kwasny::lanie::whip:

Przepraszam Adamo, obowiązki firmy mi nie pozwalają na wyjazd w tym terminie...

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za 20 minut się wyda, że w tym roku nie dam rady sie z wami pogapić w czarne bieszczadzkie niebo... strasznie mi przykro z tego powodu... :(:unsure::wacko::Cry::icon_confused::icon_cry::icon_sad::kwasny::lanie::whip:

Przepraszam Adamo, obowiązki firmy mi nie pozwalają na wyjazd w tym terminie...

 

Ori

 

Kurcze, a ja chciałem z Tobą porozmawiać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za 20 minut się wyda, że w tym roku nie dam rady sie z wami pogapić w czarne bieszczadzkie niebo... strasznie mi przykro z tego powodu... :(

Przepraszam Adamo, obowiązki firmy mi nie pozwalają na wyjazd w tym terminie...

 

Ori

 

szkoda - siła wyższa :( ale nie martw się - wypijemy Twoje zdrowie :lol:

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda - siła wyższa :( ale nie martw się - wypijemy Twoje zdrowie :lol:

 

pozdrawiam

Marcin

 

No Ja myślę :Beer: , Ja w zamian zamówię dla was pogodę w nocy.

Olo, jeszcze nie raz będzie okazja do spotkania :Salut: , też mam z Toba do pogadania... :szczerbaty:

 

Zapowiada się wspaniały zlot B) , ekipa przednia się zapowiedziała.

 

pozdrawiam

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z planowanym konkursem na zlocie w Bieszczadach "Adept 2009":

Konkurs tak czy siak się odbędzie - to dobra wiadomość, zła to taka, że nie wiadomo czy uda się wywalczyć jakieś nagrody, tak jak to było rok temu.

Na razie trwają negocjacje z ewentualnymi sponsorami, jednak nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie.

 

Jeżeli na naszym forum znalazłby się ktoś, kto mógłby coś za sponsorować jako nagrodę byłoby ekstra.

 

PS. Pytania na konkurs nadal powstają w znoju i trudzie - oczywiście będą łatwe, proste i przyjemne :D - oczywiście konkurs proszę traktować tylko i wyłącznie jako zabawę - taki zlotowy przerywnik między lookaniem w niebo, a integrację :D

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to chyba już mogę dokonać oficjalnej zapowiedzi: na zlot przywiozę ze sobą nowy montaż Celestrona CGEM. :D (o ile praca pozwoli mi przyjechać :angry: - ale będę się naprawdę starał)

Niedługo coś o nim napiszę.

DSC06133.jpg

Edytowane przez piotrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , no .

To będzie nie lada atrakcja.

Piotrze gratuluję zakupu. Wreszcie może dowiemy się coś konkretnego o tym ciekawym montażu.

Do tej pory informacje o nim to raczej taki szum internetowy , a nie informacje.

 

Ps.

Masz go już w łapkach ?

Czy dopiero będziesz miał.

 

PS. II

Przyjrzałem się fotce i już znam odpowiedź <_<

Brawo :helo:

Edytowane przez jacapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużą prośbę do kolegów prelegentów praz organizatorów:

 

Czy ktoś z Was miałby ochotę zamienić się ze mną na dzień i godziny wygłoszenia wykładu? Mój "czas antenowy" jest w sobotę o 14tej. A powiem szczerze, że wolałbym w piątek. Powód jest taki: W trakcie moje przekazu chciałbym zachęcić albo chociaż zarazić kilka osób, aby spróbowały szkicu astronomicznego (kto będzie chciał spróbować, ten otrzyma ołówek i szablon do szkicu). Z soboty na niedzielę jest ostatnia noc obserwacyjna na zlocie :( A gdybym mógł kogoś zachęcić już w piątek, to szkicowalibyśmy w piątkową i sobotnią noc. W ten sposób mogłoby powstać więcej szkiców :)

 

Oczywiście nie chcę mieszać w gotowym programie zlotu, dlatego skromnie liczę na zgodę któregoś z piątkowych prelegentów na zamianę w czasie.

Jeżeli się nie uda, to tez się nic nie stanie.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.