Skocz do zawartości

Nowa wersja Astropolis.pl [UWAGA]


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten nowy silnik mógłby mieć opcje wyboru pełnej wersji na Androidzie ?. Obecnie z automatu uruchamia mi sie jakas okrojna wersja forum na komórki.
Na dodatek bodajrze nie dziala gielda (po prostu jest pusta) w wersji mobilnej. Jedynym rozwiazaniem jest przegladanie forum poprzez Opere Mini ustawiona tak, by udawala przegladarke desktopowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na astropolis.pl muszę się logować. Czy tak zostanie???

Jeśli zaznaczysz pole "zapamiętaj mnie", to otwierając stronę Astropolis zawsze jesteś zalogowany. Tak jest u mnie. Niezaleznie od przeglądarki (korzystam z trzech).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaznaczysz pole "zapamiętaj mnie", to otwierając stronę Astropolis zawsze jesteś zalogowany.

 

Trzeba być kamikadze, żeby zostawiać hasła w przeglądarce, a już szczególnie kiedy używam kompa głównie do pracy.

O ile pamiętam, na TYM forum wielokrotnie wypominano INNEMU forum, że trza się logować, żeby cokolwiek zobaczyć i otwartość astropolis była "chwalona na plus".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być kamikadze, żeby zostawiać hasła w przeglądarce, a już szczególnie kiedy używam kompa głównie do pracy.

O ile pamiętam, na TYM forum wielokrotnie wypominano INNEMU forum, że trza się logować, żeby cokolwiek zobaczyć i otwartość astropolis była "chwalona na plus".

 

No to nie wiem, o co chodzi.

Najwidoczniej jestem kamikadze ;)

 

Jak ma się jedno hasło do wszystkiego, łącznie z forum i kontem bankowym, to rzeczywiście "kamikadze".

Ja tam się nie boję zostawić wpisane hasło. Najwyżej ktoś mi się zaloguje i napisze publicznie, że jestem np: homoseksualistą :D Na forum nie są trzymane niewidomo jak ważne dane. Ewentualnie adres e-mail, ale ten przekazujemy raczej dobrowolnie, gdy tylko chcemy się zarejestrować na jakimkolwiek poratlu.

 

Ale teraz trzeba się zalogować żeby cokolwiek zobaczyć. Bez logowania nie ma nic.

A to nie wiem. Zobaczymy jak będzie działać nowa wersja.

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się konieczność logowania nawet dla biernego przeglądania. I ciągoty do "zbliżenia" z facebook'iem też.

Co prawda pewne konkurencyjne forum dawno poszło jeszcze dalej i wymagają i prawdziwych personaliów i zdjęcia żeby mieć tam konto. I dlatego mnie tam dotąd nie ma - choć najbliżej mi do nich geograficznie. Jestem za to wiernym użytkownikiem tu i jeszcze gdzieś, gdzie jest wolność. A tymczasem mamy tu po prostu kolejne małe kroczki w kierunku świata totalnej inwigilacji. Naprawdę szkoda, że tak ciekawe i fajne forum jak Astropolis rusza powoli w kierunku matriixa. Oby nie poszło jeszcze dalej. Pozdrowienia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej ktoś mi się zaloguje i napisze publicznie, że jestem np: homoseksualistą :D

albo najwyżej ktoś ci się zaloguje i korzystając z uprawnień moderatora skasuje wszystkie posty na forum :szczerbaty:

 

ale funkcja "zapamiętaj mnie" na forach nie oznacza że w komputerze zapamiętywane jest czyjeś hasło, prawie zawsze zapamiętywany jest tylko jakiś identyfikator sesji, więc nie daje to "hakerowi" cennych informacji.

co innego zapamiętywanie loginu i hasła w przeglądarce żeby podpowiadała przy logowaniu. to jest o wiele groźniejsze jeżeli dane wpadną w ręce "złoczyńcy"...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Dzisiaj wystąpią kolejne problemy z dostępem do forum. Mam nadzieję, że do jutra uda się sprawę ustabilizować.

 

A poniżej jeszcze jeden screen na którym widać nowe opcje sortowania wątków.

 

hehehehe... Gorące :-) podoba mi się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze , że za zmianami jestem jak najbardziej pod warunkiem , że będą nam ułatwiały życie . Niestety wydarzenia z ostatnich kilku lat (nie mam na myśli Astropolis) sprawiają , że jakoś zmiany nie wychodzą mi na lepsze , no ale tym razem nam nadzieję , że będzie inaczej .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.