Skocz do zawartości

Bieszczady 2008!!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jestem jedynym przedstawicielem "Północy Kraju" (prócz Hanysiaka)? Chyba jednak przyjdzie mi się telepać pociągiem... No trudno...

Pablito, zdzwonimy się jutro i pogadamy w sprawie dojazdu, może coś się uda wykombinować ;)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilne pytanie - czy ktoś miałby na zlocie pożyczyć mi relayboxa do HEQ5 Syntrek ? Bo własnie podjąłem decyzje o zakupie takowego, a boje sie, że nie dam rady zdąrzyc ściagnąć kabelka do EQMODa w ciągu jednego tygodnia a jednak fajnie by było mieć guiding na zlocie.. :szczerbaty: .... prosze o ewentualną odpowiedź na PW.

 

Pozdrawiam

FS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakiś czas temu pytałem o rzutnik multimedialny czy ktoś może będzie mógł załatwić?

 

Ja bym mogł , ale do kufra mi sie nie zmieści.....

 

ps. czy ja dobrze widze ze to już tylko 8 dni ??? ale ten czas z........pędzi !!!!

 

Pozdr

DaVe

Edytowane przez DaVe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt

Witam !

 

Tak jak w zeszłym roku przygotowuję na zlot identyfikatory dla uczestników.

Posiadam listę, która powinna zawierać imię i nazwisko oraz nick. Duża część osób z listy podała tylko imiona i nazwiska nie podając nicka. Niestety - aby nikogo nie urazić, bo nie wiem, czy ktoś sobie tego nie życzy - nie będę wypisywał personaliów osób, które na liście nie mają nicków. Dlatego podaję poniżej nicki osób, których dane są kompletne:

 

KrzysztofZ

Tami

Adamo

Hamster

Philips

Bartolini

Marcin Pc

Pawlik

PiotrekL

JacekS

Irma

Daras

sumas

PiotrZ

Jesion

Oskar

Zayzik

Rysiek

DarekB

M*C+H

Bodi

Okon

ciwe

Ralf

Master

bas.sic

Dave

Michał W

Przemas

TomekC

Techa

Misza

TomekL

Pablito

Michał.Z

jacapa

rkamin

Piters

Emde

Kalużny_m

Eeri

Zysix

Siergiej

MichalB

Vega25

Grzesiek XD

Hanysiak

Planet2000

danieluk

Krzysztof G

Jazz1972

mikrobiolog

Nemo

PiotrS

RadekF

LUK

 

Osoby nie figurujące w powyższym spisie najprawdopodobniej przy zgłoszeniu nie podały nicka. Jeśli ktoś chce, aby nick był wydrukowany z imieniem i nazwiskiem na identyfikatorze, to proszę przesłać do mnie do 28 marca do godziny 12.00 maila:

 

bkurdziel[małpka]onet.pl

 

z imieniem i nazwiskiem oraz w nickiem w temacie w formacie:

 

imię nazwisko / nick

 

W przeciwnym razie identyfikatory osób nie wymienionych powyżej będą bez nicków (tylko imię i nazwisko).

Edytowane przez Benedykt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trzecia grupa będzie zakwaterowana w ośrodku "Okrąglik"

Cisna 47.

Niestety dziś kierownik Okrąglika zadzwonił i oznajmił mi, ze nie może nam zagwarantować śniadań gdyż jego zespół kucharski wyjechał nad morze :o

Czyli na śniadania będzie trzeba dojechać do Roztok.

Postaram się też jak najmniej osób umieścić w Cisnej gdyż widzę szansę na kilka miejsc w Dybasiówce i Roztokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trzecia grupa będzie zakwaterowana w ośrodku "Okrąglik"

Cisna 47.

Niestety dziś kierownik Okrąglika zadzwonił i oznajmił mi, ze nie może nam zagwarantować śniadań gdyż jego zespół kucharski wyjechał nad morze :o

Czyli na śniadania będzie trzeba dojechać do Roztok.

Postaram się też jak najmniej osób umieścić w Cisnej gdyż widzę szansę na kilka miejsc w Dybasiówce i Roztokach.

 

Jak by była taka możliwość to 4 miejsca które rezerowałem w Cisnej wolał bym mieszkać w Roztokach, stawiam duże :Beer: -oczywiście bezakocholowe , żeby nie byyłe że coś tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się też jak najmniej osób umieścić w Cisnej gdyż widzę szansę na kilka miejsc w Dybasiówce i Roztokach.

..to jak będzie możliwość przenieść 2 osoby które zgłaszałem to poproszę do Dybasiówki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trzecia grupa będzie zakwaterowana w ośrodku "Okrąglik"

Cisna 47.

Niestety dziś kierownik Okrąglika zadzwonił i oznajmił mi, ze nie może nam zagwarantować śniadań gdyż jego zespół kucharski wyjechał nad morze :o

Czyli na śniadania będzie trzeba dojechać do Roztok.

Postaram się też jak najmniej osób umieścić w Cisnej gdyż widzę szansę na kilka miejsc w Dybasiówce i Roztokach.

 

 

Witam,

 

Prosze albo o jednoznaczna informacje co do sniadan, albo o przeniesienie tam gdzie sytuacja z tym jest jasna. Sniadania wazna rzecz, a brak sniadan i jednoczesny brak zapasow zeby je zrobic to ponura katastrofa!

 

W sumie, to mysle ze Okraglik powinien zostac ukarany przeniesieniem stamtad wszystkich.

A jak tam zostanie kilka osob, to beda pokrzywdzone.

 

Pozdrawiam,

 

Piotrs

Edytowane przez piotrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prosze albo o jednoznaczna informacje co do sniadan, albo o przeniesienie tam gdzie sytuacja z tym jest jasna. Sniadania wazna rzecz, a brak sniadan i jednoczesny brak zapasow zeby je zrobic to ponura katastrofa!

 

W sumie, to mysle ze Okraglik powinien zostac ukarany przeniesieniem stamtad wszystkich.

A jak tam zostanie kilka osob, to beda pokrzywdzone.

 

Pozdrawiam,

 

Piotrs

Zwolniło się zaledwie kilka miejsc. Szybko się skończyły.

Okrąglika nie mam jak ukarać bo zostanie z 15 osób na lodzie.

 

Sniegu jest resztka więc nie ma problemu zważywszy na to ze idzie znaczne ocieplenie.

 

Z tego co wiem to forma koszulek będzie niezmienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.