Skocz do zawartości

Bieszczady 2008!!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra! Koniec tego dobrego... Ide spać bo moja wędrówka zaczyna się jutro o 3.30 rano. :unsure:

Do zobaczenia w czwartek w Roztokach! :Beer:

 

P.S.

Ciekawe czego zapomnę? :rolleyes:

 

P.S. 2

 

Te identyfikatory z diodowym podświetlaniem, będą służyły za oświetlenie na łące w czasie disco (jakby nie było pogody) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w telewizji regionalnej (Rzeszów) pokazane były zdjęcia zadymki śnieżnej na południu regionu.

 

Na szczęście po chwili okazało się, że był to żart. :rolleyes: Na nieszczęście w rzeczywistości padał deszcz :(

W tym roku prognozy wyglądają kiepsko. Raczej jesienna, niż wiosenna pogoda. Oby prognozy się nie sprawdziły. Sam chciałbym w weekend wybrać się do lasu.

 

Niech każdy wyjeżdżający weźmie pod uwagę, że może być bardzo mokro. Mogą nawet wystąpić opady mokrego śniegu. I niestety nie jest to żart.

 

Życzę udanej integracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda,pogda,pogoda....a to pogodynki sie juz nie liczą?Teleskopy wrzucimy do jeziora z zapory,bedziemy sie scigac kto dalej!

 

Heee, :blink: to jest dobry pomysł. Proponuje zawody

 

Rzut naglerem do synty 10" DOB z 30 metrów. Za trafienie (musi być słyszalne charakterystyczne " zbrą") - 3 pkt. za wrzucenie do środka - 5 pkt, za wrzucenie do środka z charakterystycznym ogłosem tłuczonego szkła - 10pkt.

 

Zwycięzca zabiera naglera ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Osoby przypisane do Cisnej i Dybasiówki mogą od razu pojechać się zakwaterować. Gospodarze będą mieli listy nazwisk. Potem proszę się u mnie obowiązkowo zameldować na górze w schronisku i odebrać wszystkie gadżety :)

 

Oto namiary na ośrodki:

 

"OKRĄGLIK"

Cisna 47

38-607 Cisna

tel/fax. 013 468 63 49

 

 

"Dybasiówka"

Liszna 5

tel. 013/468 63 11, 0605 236 677

 

W razie pytań proszę dzwonić do mnie pod numer 508 38 99 35 - czynny całą dobę w czasie zlotu.

Na forum dziś już nie będę odpowiadał gdyż powoli szykuje się do wyjazdu.

Szerokiej drogi i do zobaczenia w Bieszczadach.

:helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siergiej, ale ta pieprzówka jest z miodem spadziowym? :szczerbaty:

 

W zeszłym roku Misza miał ze spadziowym. Była niezła :ha:

Co to znaczy - spadziowym , nie mogie znalesc w slowniku , tlumaczniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy - spadziowym , nie mogie znalesc w slowniku , tlumaczniku ?

 

Taki mały żart to był, ci co próbowali wódki miodowej Miszy w schronisku w Roztokach wiedzą jak ją smakowaliśmy. Każdy był wtedy znawcą od wódki miodowej :D. Niestety Ty Siergiej spałeś w Dybasiówce i widocznie Cię z nami nie było podczas degustacji :Beer: .

 

Tak do wiadomości: http://free.polbox.pl/r/rutkow/strony/miodspadziowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy - spadziowym , nie mogie znalesc w slowniku , tlumaczniku ?

Падевый мёд пчелы вырабатывают, собирая падь и медвяную росу (сладкие выделения тли) с листьев или стеблей растений. Падевый мёд менее ценный, к тому же он не годится в качестве зимнего корма для пчёл.

(za Wikipedia.ru)

Do zobaczenia na zjeździe :Beer:

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ale Wam zazdroszczę.

Niech Wam się pogoda wyklaruje, choćby na jedną noc. Prognozy już chyba są bardziej optymistyczne niż poprzednio. Do tego dochodzi wysokość. Może będzie OK. :Beer:

Liczę na foto-relację Hanysiaka i

... do zobaczenia w Jodłowie.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienie o tych miodach , juz wiem o co chodzi :D

Zabiore i teleskopy i piepszuwke z miodami , zobaczymy po pogodzie za co sie brac ... :Beer:

 

Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z proponowanym przez pogodę rozwojem sytuacji postanowiłem jednak nie brać telepów ( co by ich nie narażać na stresy podróży ) za to wymyśliłem sobie plan podróży w którym jest nocowanie z soboty na niedziele w secesyjnym Przemyślu + zwiedzanie Krasiczyna ( oczywiście po serii wykładów w bieszczadach ). Pytanie - ktoś zna jakąś fajną miejscówkę w Przemyślu z dobrymi sniadaniami w stylu "romantyczne śniadanie w obcym mieście" ( w dobrej cenie ) ?

 

Co by zrekompensowac brak telepów wezmę "prowiant" jakiś na piątkowy wieczór

 

PS... a może by tak przełożyć ten zlot, co ? Bo tu nie ma co się łudzić.... Adamo musiał chyba mocno nagrzeszyć....

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to wymyśliłem sobie plan podróży w którym jest nocowanie z soboty na niedziele w secesyjnym Przemyślu + zwiedzanie Krasiczyna ( oczywiście po serii wykładów w bieszczadach ). Pytanie - ktoś zna jakąś fajną miejscówkę w Przemyślu z dobrymi sniadaniami w stylu "romantyczne śniadanie w obcym mieście" ( w dobrej cenie ) ?

 

Pytałem się kolegów z Przemyśla, ale nie są zbyt dobrze zorientowani w jakości oferty. Gdyby nie to śniadanie to proponowałbym "Belferka", ale tam (chyba) oferują wyżywienie tylko przy większych zorganizowanych grupach. Ktoś polecał mi hotel(ik) Zamek w pobliżu Zamku Kazimierzowskiego, ponoć niezbyt drogi i obok zabytkowej części Przemyśla. Ale nie znalazłem o nim informacji.

 

http://www.przemysl.pl/turystyka/informacj...clegowa/hotele/

http://www.pcen.przemysl.pl/belferek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.