Skocz do zawartości

Janko nasz drogi, 100 lat!


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego, Przyjacielu!

Zdrowia i sił zarówno na nocne obserwacje, jak i na górskie wyprawy! A do tego szczęścia, dobrego humoru, spełnienia marzeń i utrzymania tej młodości ducha, której nie powstydziłby się niejeden dwudziestoparolatek!

 

I - oczywiście - życzę też przeogromnej lornety do dyspozycji - takiej, która pasowałaby do równie wielkiego żurawia:

 

1175525693_350px_zuraw_gdansk_2004_ubt.jpeg

 

Jeszcze raz - wszystkiego najlepszego! friends.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko, Marek ułożył tak ładne życzenia, że ja się po prostu pod Nimi podpisuję i życzę ze zdwojoną mocą tego wszystkiego :)

 

Mam nadzieję, że wkrótce na jakimś zlocie się spotkamy ponownie ;)

Było bino, żuraw i okulary, to jeszcze kawałek księżycowego tortu:

 

16408_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko!

 

Toć ja cały dowcip (anegdotę) z Tobą w roli głównej szykowałem.

a wiesz, że moje dowcipy to sama prawda - Tobie mogę to zdradzić - innym nie.

 

Jak to "nie splunąłeś trzy razy przez lewe ramię" i ja Ciebie do późnej nocy dobrze wspominałem (co sobie przypomniałem) aż sąsiadów pobudziłem! {mamy cienkie ściany w bloku} :D

 

Kondycji literackiej nieustającej życzę - tak do setki (minimum) - i tej zwykłej, co Cię na Śnieżniku nie zawodzi - przy okazji.

 

 

p.s.

i wreszcie dziękuję za tego "pecha" ;) coś ze mnie zdjął

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko obserwuje, majstruje,

na Astro-Forum pisuje.

Wyjeżdża z Warszawy,

na gwiezdne wyprawy,

przyjaciołom za życzenia dziękuje.

:friends: :friends: :friends:

 

 

Życzenia piękne ale z prezentami tylko kłopot: żuraw w Gdańsku, lornetka w Arizonie, okulary w ogóle nie wiadomo gdzie. Przy tym balkon jest wąski, w dodatku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skraju” nie zamierza interweniować w sprawie szalonego oświetlenia sąsiedniego parkingu. Sprzedać też nie wypada. Jednak darowanemu koniowi... Byle się Urząd Skarbowy nie czepił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów się spóźniłem, a to ja miałem pierwszy zacząć ten temat dla Ciebie Janku. Wszystkiego najlepszego Zdrowia dużo Ci życzę, chociaż i tak je masz. Pieniędzy nie wypada, zresztą pewnie jest ich dużo, sądząc po wydatkach na wielkie, ciężkie lornety:szczerbaty:. Więcej czasu i pogody na realizację zainteresowań, oraz szczęścia rodzinnego.

Robert

Edytowane przez robson999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adres pocztowy, na jaki należy nadać rzeczone przesyłki, poszedł na priva...

 

Ori, :sorry: : ale chyba nic z tego. Już myślałem, że za jednym zamachem pozbędę się kłopotu i będą miał tę wielka przyjemność, a tu żona ma jakies dziwne obiekcje. Z drugiej strony rozumiem ją, jak się ma TAKIEGO męża!

Szkoda, do żurawia też byś miała bliżej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori, :sorry: : ale chyba nic z tego. Już myślałem, że za jednym zamachem pozbędę się kłopotu i będą miał tę wielka przyjemność, a tu żona ma jakies dziwne obiekcje. Z drugiej strony rozumiem ją, jak się ma TAKIEGO męża!

:huh::ha: niech Wam będzie...

 

Ps: pozdrowienia z nad morza dla żony :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.