Skocz do zawartości

Namierzono kosmitów teleskopami z USA


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem... Fakt, to fakt ;) Ale tego nie można przeoczyć. Przepiękny przykład ludzkiej głupoty w najczystszej postaci.

http://www.fakt.pl/Namierzono-kosmitow-teleskopami-z-USA-Szykuja-inwazje-,artykuly,109122,1.html

 

Jest niedziela, więc radujmy się. Chyba w Astromarket.pl wystawię specjalny teleskop, którym będzie można zobaczyć te statki kosmiczne, które nasz rząd na pewno też ukryje.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba im się cosik popsuło w napędzie, bo lecieć od Jowisza do Ziemi kilka miesięcy?????

Od swojej ojczystej gwiazdy to chyba lecieli milion lat???

Przy takim stopniu zaawansowania technologicznego, to jakaś prymitywna cywilizacja, zwyciężymy ich przy użyciu procy i kamienia :D

Edytowane przez Piotrek L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym zdradzał jakąś tajemnicę ale już tu są, ekhm.... już tu jesteśmy, ten statek trochę się spóźnił bo kapitan odwiedził znajomych w piątym wymiarze.

 

Nkessg gskgsrngsnggs ioengds < tzn. Pozdrawiam >

Edytowane przez Tomek_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z poważniejszych tu wątków o rakietach międzyplanetarnych doszliśmy do wniosku, że taki statek musi być bardzo ale to bardzo duży, ze wględu na promieniowania i bariony trafiane po drodze (inaczej ludzie/kosmici się usmażą lub napromieniują śmiertelnie)

 

Rakieta musi być gruba!

 

Średnica 300 km plus mała predkość (bo trudno o inną przy takiej masie) to w pełni realna - jedyna może (choć długa) - wyprawa cywilizacji uciekającej od śmierci. Choć starczyło by 30 km, ale może się asekurują? :mellow:

 

Jestem chyba nietypowy

bo od lat nie oglądam (w domu ani w pracy) telewizora oraz

nie kupuję gazet. Dlatego pytam z drżeniem w głosie: czy to chodzi o fakt.pl czy to się pokazało też w wersji papierowej?

Bo do tej pory myślałem, że papier jednak nie wszystko zniesie. To jak jest - wydrukowali to ?

 

Pozdrawiam

 

p.s.

Adamie ... może warto było zamieścić skan tej strony bo może ... wykasują ze wstydu :szczerbaty:

 

okoliczności są śmieszne: Antarkyda i Meksyk (absolutne dyrdymały) kilka statków (nadmiar) oraz ponad 300km znowu nadmiar

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam z drżeniem w głosie: czy to chodzi o fakt.pl czy to się pokazało też w wersji papierowej?

Bo do tej pory myślałem, że papier jednak nie wszystko zniesie. To jak jest - wydrukowali to ?

nie tylko to :P

http://fuzjer.u.re.pl/blog/czytaj/25768.html

 

ponad 300km znowu nadmiar

ale skąd wiesz jakiej wielkości jest typowy kosmita? może ma 10km wzrostu :szczerbaty:

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego znowu Stany wyprzedziły cały świat, dlaczego to nie polskie teleskopu namierzyły obcych ?

Tak, być nie może !

Bądźmy szczerzy nasza astronomia leży, dlatego apeluje do Was koledzy i koleżanki namierzmy też coś ......... !

Edytowane przez JaLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uwielbia spaghetti z ludzkich kończyn, polane sosem ze słoni, a to wszystko podane na czaszy radioteleskopu z Arecibo ;)

 

Z tym spaghetti to trafiłeś Kubo prosto w moją odpowiedź dla Hansa

 

 

W sumie, to taka wizyta po okresie mega haosu religijno-ekonomicznego mogła by wyjść nam na dłuższą metę na zdrowie.

 

Mówię poważnie.

 

niby poważnie, a półprawda - ja tam ekonomicznego haosu w Polsce nie widzę

 

A wracajac do Faktu - to po co ludzie to kupują ? żeby ogłupić swoje własne nastoletnie dzieci, które znajdą to na stole :o

spghetti.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ja tam ekonomicznego haosu w Polsce nie widzę (...)

 

Bo nie patrzysz. ;)

 

Polska to trybik światowej ekonomii. Poczujemy na 100%. Świat ze swoją ropą naftową, systemem społecznym, układem sił i dziwnymi dosyć piorytetami rozwoju, odwiedzony przez alienów (pokojowych lub nie) nie przetrwa w obecnym stanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś prowokacja... i na pewno to wina Tuska :)

A tak poważnie to ręce opadają i zastanawiam się jaki procent społeczeństwa to czyta i wierzy w to.

Adamo nie zdziwiłbyś się ilu ludzi to czyta, codziennie w pracy dreptam do sklepiku po śniadanko i ludziska namiętnie to kupują (ale są to przeważnie robotnicy, panie sprzątające itp. czyli ludzie raczej o niższym wykształceniu) - cóż sensacja to sensacja (taka mała odmiana w szarym życiu, w którym nie ma miejsca na rzeczy bardziej ambitne bo po co).

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość astrodamian27

Krzysiek, ale sensacją to by było, gdyby te statki faktycznie leciały. Czym że to jest, jeżeli te statki to zmyślone gówno udające fakt?

 

Adamie,gdyby faktycznie leciały w kierunku ziemi te statki to musiałbym Bunkier z budować sobie, wykopać zabetonować i schronić się przed zielonymi ludzikami bo nie wiadomo czy by byli nastawieni pokojowo do Ziemian czy inwazja :astronom::friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... Fakt, to fakt ;) Ale tego nie można przeoczyć. Przepiękny przykład ludzkiej głupoty w najczystszej postaci.

Panie Adamie, a zna Pan zasadę potrójnego sita Sokratesa? No, to po co ?

Kilkadziesiąt osób przeczytało, kilkanaście napisało. Zwyczjnie skradziono im czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.