Skocz do zawartości

Strach się bać czyli nowy spisek


jacapa

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz, masz

 

Nibiru - Orion 2012

 

Rewelacyjnie się te bajki czyta. Ale raczej nie przy jedzeniu bo można się zakrztusić po przeczytaniu tych "mądrości". Niestety ludzie sa niereformowalni i z uporem maniaka stoją przy swoim. Najgorsze by było gdyby jednak mieli rację z tymi bajkami, babilońskimi bożkami, złotymi cielcami, nierdzewnymi słupami, starożytnymi kosmodromami i planetą Nibiru (która jest ale niewidzialna wg naszego postrzegania-tak twierdzą spiskowcy). Ehhh..2012 zbliża się wielkimi krokami a z nim czas rozstrzygnięć.. tyle że mi to jakoś dynda co się wydarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze by było gdyby jednak mieli rację z tymi bajkami, babilońskimi bożkami, złotymi cielcami, nierdzewnymi słupami, starożytnymi kosmodromami i planetą Nibiru

 

Z tych wszystkich rzeczy to przydałby się ten nierdzewny słup na pier i złote cielce na jakiś porządny sprzęt astro, a wtedy to kto wie, może planeta Nibiru też by się znalazła  :ha: Czytam te cudeńka i już nawet głośne wymawianie słów waleriana lub kozieradka nie pomaga nadal mam trudności z oddychaniem i łzami się zalewam ze śmiechu.

 

A tak na marginesie znam pewien żart na temat waleriany czy jak jej tam.

 

Siedzą dwie starsze kobiety w poczekalni w przychodni lekarskiej, jedna niewytrzymuje panującej ciszy i zadaje pytanie tej drugiej

 

- A z czym pani przychodzi do lekarza

 

Tamta odpowiada

 

- widzi pani lekarz kazał mi brać krople waleriana a ja nie znam żadnego Waleriana,więc przyszłam po poradę co z tym zrobić.

 

Nie chcąc być dłużna kobieta rewanżuje się podobnym pytaniem

 

- a pani cóż ma za problem, że tu się zjawiła

 

Więc ona odpowiada

 

- widzi pani, mnie lekarz kazał brom brać a ja nie wiem jak się brombra

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuu nie masz przypadkiem tego w wyższej rozdzielczości oraz w większym formacie? Z tego co pokazałeś płynie zbyt mało energii, czuję jak czakra serca i gardła powoli się otwiera, lecz by zupełnie się to dokonało potrzebna jest większa dawka energiiiiiiiiii :ha: :ha: :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuu ... Z tego co pokazałeś płynie zbyt mało energii, czuję jak czakra ..powoli się otwiera, lecz by zupełnie się to dokonało potrzebna jest większa dawka energiiiiiiiiii

Ja tam czuję przypływ energii raczej gdy patrzę na inne ilustracje nagminnie zamieszczane przez ten szm szacowny dziennik.

Tylko z tą czakrą wstydliwa sprawa, chyba ją mam źle umieszczoną. A jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuu nie masz przypadkiem tego w wyższej rozdzielczości oraz w większym formacie? Z tego co pokazałeś płynie zbyt mało energii, czuję jak czakra serca i gardła powoli się otwiera, lecz by zupełnie się to dokonało potrzebna jest większa dawka energiiiiiiiiii :ha: :ha: :ha:

Mówisz masz : http://img269.imageshack.us/img269/3285/d61ad3a04e0b.jpg ... od lewego dolnego rogu kwadratu bije jakaś szczególna aura, ja to czuje...zdecydowanie. A wy jak ? Napiszcie o swoich odczuciach i doświadczeniach związanych z tym kwadratem. Ja powiesiłem sobie go od tyłu monitora i teraz znacznie mniej bolą mnie oczy jak długo pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei łepetyna rozbolała od gapienia się na ten kwadrat. To chyba od nadmiaru energii...No ale nic to...zaraz zbieram się do roboty ale wcześniej muszę się ogolić. Zobaczę czy żyletki które włożyłem do swojej piramidki już się naostrzyły :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać żeby tylko nie usiąść na ten kwadrat, jeszcze dupsko sfajczy :D

 

A troche poprzeglądałem sobie 1 z tych fantastycznych forów i użytkownik fanatyk mi zaimponował:

 

2 obrazki:

http://www.maverickscience.com/rock-art/shamashdiamonds.jpg

http://www.michaelsheiser.com/sunmoonstar.jpg

 

i jaka interpretacja: jest wiele teorii co ten znak oznacza. wg mnie oznacza to czas kiedy nasze Slonce bedzie "przesloniete" innym sloncem/gwiazda.. czyz Nibiru nie krazy wokol Nemesis - siosrty naszego slonca - brazowego karla.

Teraz przesuncie "krzyz gwiazdy" na gore "okraglej czesci - slonca" - wyjdzie berlo,

 

:szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hm...

a może by tak taką paranormalną stronkę założyć? tylko jak by tu na niej najlepiej zarobić... może sprzedawać Super-Czerwony-Kwadrat?

prawdopodobnie każdy z nas mógłby (przy odpowiednim wspomaganiu) wydzielać z siebie tego typu paranaukowy bełkot

(argumentacja często opiera się na podstawach naukowych: da się zweryfikować - trzeba tylko zastosować pokręconą logikę wnioskowania)

tylko na jaki temat? coś znanego, uniwersalnego, archetypowego

 

pozostaje dylemat moralny o szkodliwości społecznej bałamucenia niewinnych

 

jest to jednak przygoda intelektualna

 

pozdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak ustawić montaż paralaktyczny?

Pepin, możesz mnie zabić, ale zasługuję. Widziałem kiedyś zwięzłe i wymowne ogłoszenie w prasie: "Cuda!" I co? Zapomniałem, gdzie! A mógłbym Ci pomóc a i sobie załatwic parę pogodnych nocy za mizerne paręset zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kwadrat doda Ci sił

 

 

Czytam właśnie książkę Krystyny Kurczab-Redlich "Pandrioszka" o Rosji i jest tam rozdział o wróżkach (str. 46 - 48). Pozwolę sobie kawałek przepisać:

 

A gdy zawiodą ludzie, to jednak COŚ pozostaje. Pełnia księżyca... Potęga gwiazd... Lewy trzewik skradziony o północy... Pukiel włosów spalony przed świtem... MAGIA. Moc tajemna, która pozwala Rosjanom przetrwać.

 

Zdecydowanie nasiliła się po kilku latach wprowadzania reform demokratycznych w Rosji i - jeśli los będzie łaskaw - pozwoli Rosji mniej więcej żywej z tych reform się wydostać

 

W praktyce wygląda to tak.

 

W najpopularniejszym tygodniku z darmowymi ogłoszeniami (...) pięć stron drobniusieńkim druczkiem to ogłoszenia z tej dziedziny. Każda gazeta mająca dział ogłoszeń (a nie jest ich wiele - prywatne ogłoszenia drobne to bardzo późne osiągnięcie pieriestrojki; dawniej taki burżuazyjny ekshibicjonizm jak "sprzedam szafę" był nie do pomyślenia) prowadzi taką rubrykę.

 

Magowie, wróże, znachorzy, czarownicy, czy okultyści obu płci bywają zza Bajkału, z Jerozolimskiej Akademii Parapsychologii i z dziada pradziada; od Aniołów Stróżów (Uwierz - to właśnie ja cię ochronię od Zła); od samego Pana Boga (to ci, którzy mieli "widzenie"); z Siły Słońca; z licencją Centrum Okultyzmu (adres, telefon); z licencją Centrum Medycyny Naturalnej "Odrodzenie", a także... z byłego KGB, którego dawni pracownicy, wyspecjalizowani w siłach tajemnych i zjednoczeni w Stowarzyszeniu "X" dzielą się swą wiedzą.

 

Oto standardowy zakres magicznych usług.

 

Magia miłosna; przywrócenie męża; odczynienie uroku i "złego oka"; odczynienie staropanieństwa; odczynienie samotności; odczynienie "zgubnej namiętności"; obrzęd żeńskiego powabu; odczynienie stresów i depresji; korekta sytuacji krytycznych; seanse jasnowidztwa; psychoanaliza; usuwanie konkurentki za pomocą energii kosmicznej; bioenergetyczna ochrona mieszkań i biur; talizmany pieniężne, miłosne, rodzinne (na powodzenie, na sukces, dla dziecka); indywidualne horoskopy - prognoza na cały rok; wyjątkowe wróżenie z kart tarota; silna obrona energetyczna; zapewnienie sukcesu w biznesie, znachorstwo; leczenie alkoholizmu - znachorskie "kodowanie"; trwałe wyprowadzanie z narkomanii... Na 100%! Z gwarancją!

 

i teraz w dalszym ciągu nawiązanie do tego, co zamieścił szuu:

 

A kto nie ma czasu i pieniędzy, by odwiedzić maga, niech zaraz wytnie z gazety czarny pasek z napisem: SIŁĄ CZTERECH MOCY - ZIEMI, WODY, POWIETRZA I OGNIA - ZAKLINAMY WAS NA SPEŁNIENIE WASZYCH PRAGNIEŃ (ogłoszenie wyciąć i nosić przy sobie). Można też wyciąć z czasopisma fotografię Raisy Ryk, naładowaną energią na ogromny urodzaj i dolary, i trzymać ją w portmonetce.

 

Wschód połączony z Zachodem, magia chińska i kolumbijska, słoneczna i księżycowa... Biada psychologowi, który ma gabinet nieopodal Salonu Magii - jego poczekalnia będzie pusta. Panna Andżelika Effi, ciemnowłosa dama przy kości, patrzy na nas z ekranu telewizora codziennie w programie na kanale TV6 i ze stronic kilkunastu czasopism okultystycznych. Stać ją na reklamy.

 

Jest jeszcze trochę, ale nie chce mi się dalej przepisywać ;)

Edytowane przez majer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażające, straszne... Wygląda na to, że jak naród, my Polacy, jesteśmy już bardzo oświecenie - w porównaniu do sąsiadów ;)

Nie liczyłbym na to. Ostatnio gdzieś w mediach [nie podam źródła, informacja z drugiej ręki] pojawiła się notka z Podhala bodajże, o osobniku, który wykorzystywał seksualnie panie jako znachor. Jednej wmówił jakąś chorobę jajników czy coś takiego i przy pomocy seksu leczył z niepłodności, inkasując 1000 PLN.

Statystycznie ludzie są dość podatni na manipulacje i irracjonalne zachowania,a w sytuacjach stresowych, kryzysowych to się nasila w sensie społecznego zjawiska. U naszych sąsiadów ze wschodu toż historia jak dopust Boży -despotyzmy, wojny a rewolucje. Jakby nas tak przeczołgać, kto wie... Też jesteśmy narodem po przejściach, ale jednak nie na taką skalę. W dodatku system totalitarny, mimo odwoływania się do nauki, traktował ją instrumentalnie, więc trudno się dziwić zwykłym ludziom,że oficjalna edukacja spływa po nich jak woda po kaczce. Z resztą pytanie, jaka ta edukacja. Jak popatrzeć w druga stronę świata, choćby takie USA -przodują w nauce i technice, a te wszystkie teorie spiskowe [niemal sport narodowy], fundamentalizm kreacjonistyczny, koszmar.

Pozdrawiam

-J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam fajny pomysł jak zarobić na teorii spiskowej otóż sprzedawać takie oto magiczne osłony które ochronią cię przed końcem świata wystarczy kupić cztery ułożyć w kwadrat i wejść do tego kwadratu, energii wystarczy na około 1 osobę.

Oto prototyp:

87785139.th.jpg

 

Cena za jedną osłonę : 500 euro za komplet czterech osłon promocja: 1500 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a ja nieco znam superprofesjonalną wróżke osobiście (poznałem w pracy gdy była w normalnym zawodzie)

i cóz się okazuje

 

Klienci - wyłącznie bogaci

 

jej rola

 

1. Doskonała orientacja w sprawach okołobioznesowych Dolnego sląska (z zawodu ksiegowa)

 

2. Doskonała orientacja w lokalach rozrywkowych itp (pod kątem gdzie szwęda się młodzież = dzieci VIP-ów)

 

3. Praca prawie detektywistczna pomiedzy spotkaniami

 

4. Doskonała znajomść psychologii oraz typowych problemów ludzi w różnym wieku

 

5. Lokalna wiedza o różnych ludziach i sprawach czyli śledzenie co w trawach piszczy i kto dał plamę

 

6. Tajemniczy groźny wygląd

 

7. Udaje, że wierzy w Tarot - nawet (kurcze) mnie się nie przyznała, że nie wierzy, mimo że jestem 100% sceptykiem odnośnie wszelkiej magii,bajek,cudów itp - i ona o tym wie.

(pytała mnie o znajomych biznes-manów - najlepiej z problemami - to może dlatego zostawiła sobie cień magii w moich oczach - żebym polecał pół-sceptycznie ;))

-----------------------------------------------------------------

 

w skrajnych przypadkach sama wkracza do akcji na przykład zapewnia wróżbiarską ochronę duużej firmy

zatrudniając się jako goniec i wykrywa sprawców spadku zysków (magicznym) okiem i uchem :D :D :D

 

ceny ?

 

NIE STAĆ WAS!!!

 

:szczerbaty:

 

 

teraz zaczynam rozumieć dlaczego ostatnio zaproponowano wpisanie wróżbiarstwa do listy zawodów. Cyniczny byłby to wpis. Bo zamiast "poborca podatku od głupoty". Boje się, że istnieją i inne takie "zawody" - ale - przezornie - nie wymienię ;)

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.